Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Celesta - kosmetolog.

ZABIEGI LASEROWE - pytania

Polecane posty

Gość lubiss
hej dzieki za odpowiedz, ja mam cere taka zoltawa ogolnie ale spieklam sie strasznie w hiszpani i juz rok mi to nie schodzi wiec razcej nie mam skory takiej wrazliwej , i nie mam zamiaru sie wiecej opalac. czy to prawda ze niby po IPL robia sie blizny? lub " worki" pod oczami? jak biore rutinoskorbin jest mi slabo i ciagle chce mi sie spac a cera nie wyglada lepiej. moze ten rumien sam zejdzie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiss
jade dzis do dermatologa chociaz brak mi wiary ... boje sie tych skutkow ubocznych po uzyciu lasera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabiegu IPL nie wykonuje się na skórę opaloną, gdyż wówczas nastąpi poparzenie, co w konsekwencji przyniesie blizny. Dzieje się tak, dlatego, że światło, które ma działać ma powinowactwo do barwnika czyli melaniny - jeżeli jest jej dużo w skórze bez względu czy to naturalna opalenizna czy też samoopalacz. Nie wykonuje się też tego zabiegu w obrębie powiek ze względu na ryzyko uszkodzenia narządu wzroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skutki uboczne po uzyciu lasera? nie żartujcie babeczki, przecież oddajemy się w ręce fachowców. fakt, warto z dermatologiem pogadac, ale w salonie raczej wiedzą co i jak ;) a co do watpliwości jeśli chodzi o depilację to proponuje poczytać artykuł http://www.studiolaser.com.pl/PL/depilacja_laserowa.html chyba prościej wytłumaczyć jak to działa już się nie da ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy wiecie czy
na b. jasne wloski dziala laser? jaki????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uważajcie na lasery
w polskich gabinetach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawie Starsza Pani
Do uważajcie na lasery A co z nimi nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika_G
Nie należy się niczego bać. Wszystko zależy od tego jaki salon wybierzemy i jakie mają w nim urządzenia. To jest podstawa! Ja w swoim salonie mam urządzenie marki Glam Beauty, GB5 E-Light, które łączy w sobie trzy, bardzo zaawansowane rozwiązania wykorzystujące technologie: RF (fale radiowe), IPL (energię świetlną) oraz system chłodzenia ciała. Dzięki jednoczesnemu zastosowaniu powyższych technologii głowica E-Light pozwala zwiększyć skuteczność zabiegów, a ich efekty są bardziej widoczne i długotrwałe. Na uwagę zasługuje fakt, że zabiegi wykonywane przy użyciu GB5 E-Light są mniej bolesne, a klient ma zagwarantowany większy komfort. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanko, co jest lepsze zaffiro czy biorad ? czy była któras w klinice amaya w wawie ? zastanawiam się bo maja dobra promocję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maretina
mnie interesuje zabieg Biorad, może któraś z was miała? są widoczne efekty czy trzeba ich szukać ze szkłem powiększającym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiekk80
usuwanie blizn potrądzikowych z biustu, czy wykonuje sie takie zabiegi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmiliaPO
Ogólnie zabiegi laserowe są niestety drogie..ja skusiłam się na zrobienie sobie bikini w tym roku i zapłaciłam trochę ponad 500zł..nie jest to mało ale jak na razie mam z goleniem święty spokój.. Zbieg robiłam właśnie w depilconcept i wydaje mi się, że zrobili to dobrze bo efekt utrzymuje się już na prawdę bardzo długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZuzaS.
Witam dziewczyny. Mam pytanie.Moja córka ma 12 lat i widoczny ciemny wąsik. Niestety w szkole dzieciaki zaczynają się śmiać z niej i jest to krepujące dla młodej dziewczyny. Czy mogę jej zrobić depilację w salonie , jeżeli tak to jaką, żeby nie odrósł. Proszę o poradę, bo sama nie korzystam z takich usług i nie bardzo jestem zorientowana. Pozdrawiam Zuza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocławianka36
witam pani Celesto.moim problemem są naczynka na policzkach i skrzydełkach nosa z tego powodu poddałam sie zabiegowi zamykania naczynek metodą elektrokoagulacji.zabieg niestety nie udał sie ponieważ w miejscu koagulowanych naczyń powstał silny rumień który utrzymywał sie ponad 2 tyg smarowałam różnymi maściami dopiero po 2mies czerwone krechy zeszły ale powstały mikro blizny takie malutkie dziurki w skórze:( dodam że skóra w tym miejscu jest nad reaktywna na kosmetyki z dodatkiem alkoholu i perfum a naczynka jak były tak są . prosze o radę co powinnam zrobić i czy te blizenki wygładza sie .prosze o pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocławianka36
NIE NIE w art estetica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już tu byłam
jest jeszcze tutaj Celesta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nael
Witam wszystkich. Placówki które posiadają orginalny laser ablacyjny Fraxel repair Co2 wyprodukowany przez Reliant Technologies Inc która jest filią Solta Medical można zweryfikować wchodząc na stronęwww.fraxel.com. Następnie klika się w odnośnik "find a DOCTOR' po czym wybiera się kraj i w tabelce wyświetlają się nazwy klinik i laser jaki posiadają (fraxel restore wystepuje pod nazwa fraxel@ 1550) Na tej stronie również pod linkiem http://www.fraxel.com/consumer/what-to-expect /fraxel-results/term/62 pokazywane są efekty zabiegów z informacją jaki laser był stosowany i jaka była ilość zabiegów. Znalazłem ciekawy wątek na forum zagranicznym w którym wypowiadają się amerykańscy chirurdzy plastyczni na temat orginalnych laserów fraxel repair i fraxel restore link: http://www.realself.com/question/fraxel-repai r-how-it-different-fraxel-laser W skrócie to lakarze w tym wątku twierdzą że jedna sesja laserem fraxel repair zrobi tyle co 3-5 sesji laserem fraxel restore z tym że repair jest laserem ablacyjnym przez co okres rekonwalescencji społecznj (chyba tak to sie poprawnie nazywa czyli poprostu to w jakim czasie twarz będzie wyglądała normalnie bez zaczerwienienia i będziemy mogli pokazac sie na oczy ludziom w pracy czy szkole) jest długi i dochodzi do 10 dni i więcej a w przypadku lasera fraxel restore okres ten wynosi dzień góra 2 dni. Ogólnie to wydaje się mi że w stanach ludzie poprostu mają kase i stać ich na kilka zabiegów fraxelem restore w czasie lunchu i wolą zrobić pare i nie być wyłączonych z życia na jakis czas niz zrobic fraxelem repair i czekac ponad tydzien aby skóra wróciła do pewnej normalności bez sączących się ran. Tak uważam. Polecam przeczytanie tej stronki gdyż ci lekarze b ciekawie piszą i w dosyć przystępnym języku z tłumaczem google można sobie poradzić. Miałem dwa zabiegi jakims dennym laserem na bliznę i mi mało co pomogły więc szukam właśnie tego lasera fraxel repair. Jeżeli macie takie informację to proszę o podanie namiarów na gabinety które w swojej ofercie posiadaja orginalny laser fraxel repair. Na stronce fraxela są podane takie: http://www.liftmed.pl/ http://www.mfp24.pl/ http://www.elite.waw.pl/ http://www.estivance.pl/ Może byliście już na tych zabiegach i możecie polecić jakiegoś lekarza który ma wprawę z tym laserem? Póki co celowałbym w gabinet Elite w warszawie, czy jest tam lekarz od laserów godny polecenia? Jak ten gabinet stoi cenowo w porównaniu do innych? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MInnia43
Bez przesady miałam już dwa zabiegi laserowe i nic mi się nie stało..korzystałam z usług salonu Depilconcept w warszawie i efekty tych zabiegów są naprawdę zadowalające. Nie jest to bolesny zabieg a kosmetyczki dbają o dobrą atmosferę. Jak dla mnie ten salon jest godny polecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halinna41
Osobiście korzystam z salonu Depilconcept w Warszawie. Wiem jednak, że swój salon mają również w Lublinie. Tam chodzi moja kuzynka i jest naprawdę zadowolona z ich usług. Robią to profesjonalnie i fachowo za w zasadzie niewielką cenę. Zabiegi przeprowadzane są bardzo bezpiecznie i w zasadzie bezboleśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiatttttt
A słyszałyście o Ice Lipo laser? Rewelacja w odchudzaniu. Przekonałam się ze laser to nie tylko usuwanie przebarwien i włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta-kosmetolog
do Kolejna1 Witam, na rynku medycyny estetycznej istnieje wiele zabiegów proponowanych w celu REDUKCJI rozstępów, bo o ich usunięciu nie może być mowy. Proponowane terapie zależą przede wszystkim od tego czym dysponuje gabinet i tak jedni polecają peelingi medyczne, mikrodermabrazję , mezoterapię, zabiegi laserowe . I tak w zależności od etiologii powstawania rozstepów, ich rozmiaru, obszaru i wieku dobiera się terapię. Jeżeli mówimy o rozstępach , które pacjent dostrzega jako świeże tzn. nie starsze niż rok, można jeszcze próbować mezoterapii czy peelingów, mikrodermabrazja to jak dla mnie pomyłka na rozstepy. Na starsze rozstepy i blizny polecam oczywiście laser frakcyjny CO2, jego odpowiednio skonstruowany impuls dociera do warstwy skóry właściwej , a to na jej poziomie powstaja rozstępy i stymuluje fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny, czyli tych białek , które są odpowiedzialne za napięcie skóry. Jednocześnie zwiększone odparowanie tkanki zewnętrznej powoduje wizualne zmniejszenie się rozstepów już po jednym zabiegu. Zabieg jest uważany za małoinwazyjny, okres rekonwalescencji to parę dni, a efekty to ok.70% skuteczności. Zachęcam do wypróbowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta-kosmetolog
do wrocławianka36 Małe blizenki są bardzo częstym powikłaniem po elektrokoagulacji naczynek. Niestety muszę Pania zmartwić - nie ma metody idealnej. Laserowe zamykanie naczynek na płatkach nosa tez jest bardzo często mało skuteczne, z powodu utrudnionego kontaktu głowicy laserowej z tkanka nosa ze względu na jej anatomiczną krzywiznę. Laser w tym przypadku na pewno pomoże Pani na rumień , czyli zaczerwienienie nosa, ale może nie skoagulować siatki naczyń. Jeżeli chodzi o nad reaktywnośc skóry w tym miejscu to wydaje mi się , że nadal bardziej spowodowana jest tam trądzikiem rózowatym, który nie został zlikwidowany niż samym zabiegiem. Proszę pamiętać , że osoby ze skóra naczynkową nie moga stosować preparatów alkoholowych, również niektóre kosmetyki mogą działać zbyt drażniąco na skórę, wzmacniając występowanie schorzenia m.in. : alkohol etylowy, alkohol benzylowy, glikol propylenowy, laurylosiarczan sodu, alfa-hydroksykwasy. Myślę , że może Pani śmiało spróbować zabiegów laserowych , wiedząc , że w najgorszym wypadku wyleczy Pani rumień, a jak przy okazji pozamykaja się jakieś pojedyńcze naczynka to tylko im plus. Zabiegi laserowe spowodują tez wygładzenie blizenek po koagulatorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta-kosmetolog
do martynka 55 witam, proszę o e-mail na adres: celesta.mueller@op.pl postaram sie jak najszybciej odpisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niexpominajka**
ja chce sie wybrac na zabieg laserem fraxel w celu usuniecia sladów blizn po pryszzach czy jeden zaabieg cos da czy trzeba kilka bo strasznie to drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko zależy od głębokości blizn. Jednakże zawsze jest to seria kilku zabiegów. Natomiast jeżeli lekarz zasugeruje Ci wykonywanie ich w odstępach mniejszych niż 3 miesiące - to zapewne naciągacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dycia55
Witam, Chciałam wybrać się na laserowe leczenie trądziku pospolitego, mam sporo zaskórników ,wągrów i takich jakby sinych śladów po trądziku ale nie wiem jaki laser byłby najskuteczniejszy. Byłam już na konsultacji w klinice i pani poradziła mi laser pixel. Stwierdziła że jest to metoda która pozwoli całkowicie wyleczyć trądzik i przetłuszczanie się skóry. Doradziła jeszcze żeby przed zabiegiem lub po pierwszym zabiegu oczyścić skórę u kosmetyczki. Dlatego mam pytanie czy to jest konieczne? i czy nie chcą mnie naciągnąć na dodatkowe koszta? czy faktycznie ten laser jest skuteczny, czy nie osiągnełabym takich samych efektów stosując np laser IPL który jest dużo tańszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocławianka36
Pani Celesto wracam z pytaniem do mojego wcześniejszego nieudanego zabiegu zamykania naczynek metodą elektro ponieważ skóra w tym miejscu nie wydziela sebum jest strasznie sucha i podrażniona naczynka nadal widoczne co Pani mi radzi w tej kwestii co powinnam zrobić Czy moja skóra w tym miejscu bedzie jeszcze kiedyś taka sama jak przed zabiegiem ??? czy w tym przypadku powinnam zdecydowac sie na laser czy odłożyc go i zdecydować sie dopiero za rok? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×