Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Celesta - kosmetolog.

ZABIEGI LASEROWE - pytania

Polecane posty

Gość Do juleczka
Zadaj pytania na stronie estheticon.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A tak naprawdę to....
Tak, jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli te stronę odwiedzają lekarze specjaliści to proszę pomóżcie mi jak zlikwidować zwloknienie skory. Co to jest? Nie chce wygladac jak kosmita. Bo kobiety w pewnym wieku maja opuchniecia ale normalne równe ja mam jedno wielkie opadajacy zwisajacy jakby podwójny worek. Cieżko mi to opisać to trzeba zobaczyć i szybko odwrocic wzrok i spuścić głowę jak to robią ludzie i mój mąż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wg. mojej skromnej teorii laser frakcyjny służy do ujędrniania, gdyż stymuluje produkcję kolagenu. Nowe włókna kolagenowe są bardziej sprężyste, poza tym skóra ulega obkurczeniu. Wystarczy obejrzeć galerię na Naszej stronie - gdzie był wykonany sam frax w technice łączonej... bez photoshopa i retuszu czy make-up'u. Jak widać skóra bardzo ładnie się ujędrniła. Co do Juleczki - myślę, że będzie Ci bardzo ciężko udowodnić, że lekarka uszkodziła Ci skórę. Zwłaszcza jak nie masz zdjęć przed... ponadto myślę, że niezwykle ciężko będzie znaleźć Ci lekarza biegłego, który oceni, że skóra została zniszczona wskutek nieprawidłowego zastosowania frakcjonowania. Zobacz opis na Naszej stronie i fotki dotyczące powikłań i możliwości ich powstania: http://www.botokspoznan.pl/news,pl,104.html - w Naszym przypadku są to niestety wyniki niesubordynacji pacjentek ;/ Poza tym musisz udowodnić, że byłaś na tym zabiegu - masz paragon? Czy cokolwiek? Lekarze mają obowiązek posiadać kasy fiskalne. Ponadto ważne jest, aby znaleźć dobrego prawnika - wiesz chętnych do takich spraw jest setki - bo czy wygrają czy przegrają - i tak oni są najbardziej zarobieni. Z tym odszkodowaniem to ciężka sprawa, zwłaszcza, że ta lekarka sama nie chce podjąć się leczenia.... i tego niestety nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaaannaaaa
Juleczka nie bedzie latwo udowodnic. W Polsce ciezko wygrac z lekarzami, i dlatego nie wszyscy z nich sie staraja. Jezeli prawo sie nie zmieni to bedzie tego jeszcze wiecej. Chyba ze pacjenci z bezsilnosci zaczna wykonywac samosad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaaannaaaa
Julka z Twojego opisu wnioskuje,ze to jest niekompetencja lekarza! Ty juz powinnas tydzien po zabiegu wygladac normalnie. Lekarz lekarza nei wyda! ZMOWA MILCZENIA! Malo ktory powie o niekompetencji drugiego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -dlatego
ostrzegajcie innych przed zabiegami poprawiającymi urodę! Jeśłi poniesiecie szkodę głośno mówcie, piszcie o danym lekarzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niomniom..
Pownino ostrzegac sie przed lekarzem, a nie zabiegiem. Wszystko jest dla ludzi,ale w dobrych rekach! Niektorzy boja sie ujawniac nazwiska partacza zeby zaraz niepojawily sie naganiaczki, bo beda atakowc okaleczone osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystkie te zabiegi
które reklamowane są jako "podgrzewanie" kolagenu, to bezpowrotne uszkodzenie skóry i nie wierzcie szarlatanom, którym zależy na pieniądzach, a pieniądze z tego są wielkie, że to da poprawę struktury skóry. Owszem na początku dobrze wyglądamy, bo napięcie skóry wynika z poparzenia, ale potem...potem z tygodnia na tydzień skóra trafi na jędrnosci. Fokusy, fale radiowe, thermage, itp. itd. to tylko reklama. A ta "Sandrine", to cwana bestia, zamiast dać "juleczce75" dobre rady, a mianowicie, żeby zacząć od wyleczenia zmian skórnych, to ona wiedziona zapachem nowych pieniędzy wymyśla jej idiotyczne zabiegi. I JESZCZE RAZ NA KONIEC...TE CUDOWNE URZĄDZENIA STOSOWANE W GABINETACH MAJĄ ZA ZADANIE JEDYNIE CHWILOWO POPRAWIĆ URODĘ, BO PRZECIEŻ KOMU ZALEŻY, ŻEBYŚMY PO ZABIEGACH BYLI PIĘKNI I MŁODZI... NIKOMU, BO WTEDY NIE BYLIBYSMY DOBRYMI KLIENTAMI. POTRAKTUJĄ NAS PRĄDEM, PODSMAŻĄ TWARZ, POKAŻĄ W LUSTERKU JAK PIĘKNIE SIĘ NAM SKÓRA "NAPIĘŁA", A JAK PRZYJDZIEMY Z REKLAMACJĄ, TO NAS NA KOPACH WYRZUCĄ I JESZCZE POWIEDZĄ, ŻE KŁAMIEMY. Do Juleczki - Ty masz na twarzy najprawdopodobniej poparzenie, to tłumaczy te zrosty pod skórą, nierówności i tę gumowatą skórę pod oczami. Nic, tylko skarżyć tego kto Ci te krzywdę zrobił!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale powiedzie gdzie a mam sie udać? Co zrobić? Gdzie sie skierować? I macie racje na początku było napięcie teraz wisze jeszcze bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystkie te zabiegi
ps. to samo z Fraxelem i jego odmianami - reklama i tylko reklama. Zdjęcia podretuszowane, przerobione, a wszystko dla "nas" - klientek. Aha i jakie te urządzenia zawsze mają wszechstronne działanie, zauważyłyście to? Jednym i tym samym można zlikwidować tłuszczyk, blizny, zmarchy, pajączki, podnieść powieki i pewnie ostatnio zgodnie z krzykiem mody jeszcze wybielić odbyt. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawia
mnie tylko, czy osoby reklamujące i zachwalające to co może nam zaszkodzić mogą spać po nocach? Czy naprawdę świat jest tak obłudny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba ktoś nie czyta moich postów... a jest jedynie złośliwą, niezadowoloną z życia zołzą. Bardzo mi przykro, że w Waszym wypadku zabieg nie przyniósł efektów. Jak przeczytacie od początku - to Juleczce zaproponowałam zabiegi jakie może wykonać, aby skutecznie uporać się z objawami o których pisze - nie zmuszałam by była Naszą pacjentką - bo wówczas zaprosiłabym na konsultację i nakłaniała na zabieg u Nas - ale rozumiem, że każdy ma prawo wyboru. Ponadto jak już kiedyś pisałam zapraszam do Nas do kliniki - pokażę oryginalne zdjęcia i udowodnie, że te na naszej stronie nie są w żaden sposób retuszowane - jak dotąd nikt się nie zgłosił to na tekie udowadnianie... ciekawe dlaczego? A może dlatego, że każdy normalny kto na nie patrzy widzi, że nawet nie stosujemy make-up'u - aby zdjęcia były rzeczywiste. Jedyne kto się stawia to Panie/Panowie na konsultacje, co często prowadzi do podjęcia się zabiegu- zatem fotek przed i po jak widać przybywa ;-) może mozolnie, bo tak jak piszemy efekty ocenia się po 3-6 miesięcy po zabiegu i nie każdy jest w stanie do Nas wrócić ze względu na dużą odległość. W każdym razie wybór zabiegu i lekarza zależy od Was. Jeżeli godzicie się na 5 minutowe konsultacje, nie czytanie zgód na zabieg i niedopowiedzenia, bądź lekarz nie potrafi Wam w sposób zrozumiały dla Was wytłumaczyć mechanizmu działania zabiegu to musicie się liczyć z efektami... i to tyle. A co do zabiegu laserowego to piszesz o oparzeniu - przecież zabieg frakcjonowania polega na kontrolowanym oparzeniu, a pomiędzy otworami ablacyjnymi pozostaje nietknięta skóra, dzięki czemu możliwa jest regeneracja. Co do tego, że po tygodniu po zabiegu laserowym wygląda się już dobrze - to raczej niemożliwe - skóra wygląda znośnie - można nałożyć makijaż, aczkolwiek zaczerwienienie i otwory ablacyjne mogą utrzymywać się o wiele dłużej. Co do napięcia skóry - to jest to wynik obrzęku - utrzymuje się do 2,3 tygodni po zabiegu. Później jest okres regresu i do 3-ciego miesiąca po zabiegu - skóra może wyglądać gorzej niż przed - jest to wynik pracy fibroblastów, które potrzebują czasu na wytworzenie kolagenu. Zabieg frakcjonowania jest zabiegiem dla cierpliwych i tych, którzy przestrzegają zaleceń pozabiegowych i nie kombinują po swojemu. Jeżeli ktoś chce zrobić zabieg i natychmiast mieć efekt powinien stosować wypełniacze, albo skalpel. To tak jak przez 10 lat Panie tyją po 20 kg i uważają, że po 1 cudownym zabiegu stracą te 20 kg - niestety ale to tylko medycyna, i tylko organizm żywy - wszystko potrzebuje niestety czasu. Co do traktowania pacjenta po nieudanym zabiegu - również tego nie rozumiem. Ale wierzę, że dzięki temu, że kobiety głośno o tym mówią - tacy lekarze znikną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do przemądrzałej Sandrine
Ty już się nie ośmieszaj zdjęciami "oryginalnymi". Najłatwiej przerzucić winę na pacjenta. prawda? Nie pisz tych bzdur o tym, że najpierw skóra wygląda gorzej, a potem lepiej, bo to KŁAMSTWO! Na tym ten biznes polega, po zabiegu ostatecznie wcale nie ma być lepiej, tylko gorzej, bo to najlepsza klientka - zrozpaczona i wyda każde pieniądze na to, by to co spartaczono poprawić, a jak ją wydoicie z pieniędzy, to niech zdycha z rozpaczy! Ile Ci płacą Sandrine za reklamę po forach gabinetu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do przemądrzałej Sandrine
do Juleczki - idź do tej, co Cię oszpeciła i weź dyktafon. Nagraj ją, powiedz, że masz komplikacje po zabiegu, niech ci da receptę na odpowiedni lek. To po pierwsze.Nie zwlekaj z tym. No i szukaj dobrego adwokata, są tacy, którzy się w tym specjalizują i nawet jak nie masz kasy, to za darmo ci pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjj
Dobrze,ze wstawiacie zdjecia z przed jak i po zabiegu bez makijazu. Zawsze nei podobalo mi sie to,ze z przez operacji zdjecie bez makijazu a po z makijazem. to tak jak by porownal kobiete umalowana i nie umalowana. co do lasera mialam jeden raz na powieki ponad rok temu. efekt byl jak i jest dobry do tej pory. ja juz po tygodniu wygladalam normalnie. nie bylo sladu ze cokolwiek mi lekarz robil. zabieg byl pzreprowadzany nie w polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjj
Julka adwokat musi zajmowac sie prawem medycznym. Czy duzo takich jest ? Raczej nie powiedzialabym. Sa instytucje do ktorych mozesz sie zglosic, ale nie pamietam tej wazneijszej niestety. zapomnialam jak ona sie nazywa,ale wlasnei tam moga zglosic sie pacjenci po okaleczeniu przez lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szamanka 35456754
To nie żadna praca fibroblastów tylko trwałe uszkodzenie kolagenu. No właśnie, i tu sama Sandrine pisze, że to "kontrolowane" poparzenie. Widzieliście jak wyglądają twarze ludzi poparzonych? Tam to im musiały "pracować" fibroblasty, prawda? buhahha i dochodzimy do sedna zabiegów - poparzenie, uszkodzenie skóry. Warto płacić szalone pieniądze, by nam jakaś zołza poparzyła twarz? A spać, to one mogą po nocach, w wygodnych łóżeczkach, pięknych willach, śpi się super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całe szczęście, że
jest jedna sprawiedliwość na tym swiecie-śmierć! Wcześniej czy później do każdego z nas przyjdzie i na nic będą im te pieniądze. Czy warto tak żyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tasaa
Ja nie widzę sensu robić zabieg i 6 miesięcy chować sie w domu bo twarz wyglada zle? bo niby efekty widać dopiero po 6 miesiącach . Zapewne lekarze o tym nie mówią! Jaki jest sens wykonywać taki zabieg!? Dla mnie bez sensu. Lepiej iść do dobrego chirurga plastycznego na lifting.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tasaa
Julka a te zwloknienia to nie wiem jak usunąć przecież to masz pod skóra. Napewno powierzchowne nie da rady usunąć tego co jest pod skóra. Powinnas poszukać dobrego lekarza. W Bydgoszczy przychodzi mi tylko do głowy M.Bienkowski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a widziałaś
osoby po nieudanym liftingu?Jeśli nie to poszukaj w necie, wyglądają strasznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tasaa
Widziałam ale sa to przeważnie kobiety starsze ktore miały naciągania twarz . wielokrotnie. Tyle osob sie operuje na świecie nie wiem dlaczego w Polsce jest tak duzo nieudanych zabiegów z użyciem lasera!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tasaa
Zabiegów i operacji ( miało być). Czy to dlatego ze bum na poprawianie urody jest u nas tak młody ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła moda z zachodu
ludzie zarabiają więcej, obrazki młodych i pięknych dziewczyn z reklam kuszą niejedną z nas. Zauważ, że chirurgów specjalizujących się jest coraz więcej, bo gdzie mozna zarobic 13000zł za za dwie godziny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twarz wygląda masakrycznie przez pierwsze 5 dni, później z dnia na dzień jest coraz lepiej - chyba co niektórzy nie czytają ze zrozumieniem ;/ później wystarczy makijaż by skóra wyglądała ok. Szamanka - właśnie o to chodzi by doszło do skoagulowania starego kolagenu - brawo! - dzięki temu wyzwalamy systemy obronne organizmu i następuje produkcja nowych, bardziej sprężystych włókien - ale do tego trzeba trochę poznać histologię, biofizykę, etc... więc nie będę się wdawała w dyskusję - póki nie nadrobisz zaległości ;-) u osób poparzonych mówisz o poparzeniach w którym stopniu? Poparzeniach kontrolowanych na całej powierzchni czy jak w przypadku laserów w danych punktach, gdzie termoliza nastęopuje na odpowiedniej głębokości - wyznaczonej przez aparaturę? Jeżeli przyjrzysz się nawet tym osobą to zauważysz, że ich skóra jest grubsza i bardziej napięta, i jeżeli odpowiednio o nią zadbano i nie ma blizn to wygląda dobrze. Niestety w takich niekontrolowanych oparzeniach (jak np. oblanie się wrzątkiem w dzieciństwie) fibroblasty szaleją i niestety są blizny i przerosty, gdyby tego nie było - skóra wyglądałaby bardzo młodo i estetycznie, ale niestety jest to efekt tego braku kontroli. Chociaż mimo wszystko myślę, że z Twojej strony Szamanko jest to bardzo płytkie naśmiewać się z ludzi, którzy przeżyli ból i są okaleczeni. Poza tym nikt nikogo nie zmusza do zabiegów laserowych. Można wykonać fale rafiowe, mezoterapie, wypełniacze, botoxy, zabiegi chirurgii plastycznej, etc. to wasz wybór czy chcecie wyglądać świeżo, młodo i pięknie czy wolicie wyglądać jak shar pei albo baba-jaga. To same z sobą musicie czuć się dobrze. Jeżeli ktoś akceptuje swój wygląd - to nie powinien korzystać z usług medycyny estetycznej. Natomiast jeżeli ktoś czuje się lepiej mając 1 zmarszczkę mniej to why not? I Szamanko niestety Cię zawiodę, ale moja obecność na tym forum jest charytatywna - nie mam procentu od każdego postu, czy nowego pacjenta...chociaż jak czytam tak złośliwe i żałosne posty, rozgoryczonych BAB jak Ty - to myślę, że jednak powinno mi się za to płacić. Jeżeli nie potrafisz docenić, że ktoś usiłuje Wam pomóc, tłumaczyć, powiedzieć więcej - abyście mogły być świadome tego co robicie i jakie mogą być konsekwencje to myślę, że to forum nie jest dla Ciebie. Może jakaś ziołowa terapia, albo psychiatria byłaby bardziej odpowiednia? A ja sypiam dobrze, na malutkim łożeczku, bo czuje, że pomagam innym rozumieć i wiedzieć więcej bez marnowania ich czasu i pieniędzy na nietrafione zabiegi. Nie każdy jest tak interesowny jak Ty. Nie wszyscy są zdziercami, na tym świecie są jeszcze ludzie - normalni, życzliwi i bezinteresowni. I może tyle na dzisiaj... chociaż szczerze współczuje Ci takiej osobowości. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjjj
ale ja po tym jednym zabiegu po tygodniu wyglądałam już normalnie. Nie nakladalam pózniej makijażu na powieki tzn pudru ani korektoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dada raz jeszcze
Dodam ze zabieg Refirme mialam wykonywany w jednym z krajow europy zachodniej przez profesjonaliste.Syneron jest jednym z najlepszych sprzetow dopuszczony na rynek amerykanski przez FDA (osoby ktore maja pojecie o zabiegach laserowych wiedza co znaczy certyfikat FDA).Tym urzadzeniem nie mozna poparzyc poniewaz ma czujniki regulujace temperature.Dodam ze zostalam przepytana o stan zdrowia etc. Zdjecia przed byly rowniez zrobione.Niestety resultat to przesuszenie skory, przemeczony wyglad i zanik tkanki tluszczowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandrine chciałabym żeby po 6 miesiącach coś się polepszyło i to bardzo. Tylko widzisz moja skora jest cieniutka, biedna, tradzikowa, przebarwienia odbarwienia nierówności skory itd. A najgorsze są te zwłóknienia. Poradzcie mi Panie czy warto zrobić doline łez Skory powiedział ze to u mnie będzie bardzo trudne ale się podejmie. Bo Bieńkowski zalecił zabiegi a ja się boje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×