Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Celesta - kosmetolog.

ZABIEGI LASEROWE - pytania

Polecane posty

Pani Celesto, dziękuję za odpowiedź. No to trochę się podłamałam, bo upewniła mnie Pani,że muszę szukać dalej..Powoli opadam z sił w tym temacie.Po tych dwóch zabiegach,włosy wręcz mi się wzmocniły, są grubsze i ciemniejsze,pewnie dlatego,że są podcinane i dalej nic się z nimi nie dzieje, z jakimi weszłam z takimi wychodzę,później też nie wypadają.Ostani zabieg był bardzo bolący(nie znam mocy)pomimo emli,chyba jeszcze bardziej niż ligt sheerem(moc ok.42-43).Zastanawim się czy nie iść teraz ponownie na ligh sheer,byłoby to ok.2tyg.po elosie,więc trochę szybko,a potem ewentualnie na elosa, o ile znajdę odpowiednie miejsce.Poniżej podaję link zestroną salonu,który deklaruje elosa,obawiam się tylko,że depilacja ma tu marginalne znaczenie,ponieważ jest o niej mowa tylko na stronie z cennikem.Czy poleciłaby Pani to mijesce na tego typu zabieg? Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź. http://www.ksztaltosfera.pl/strona_glowna.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZIDA
Do Celesty Droga Celesto mam problem z cienką i wiotką skórą szyi .Genetycznie wyposażona jestem w dość głębokie bruzdy na szyi ale od około 2 lat obserwuję ewidentną utratę jędrności.Problem jest widoczny podczas przełykania ,przy pochyleniu do przodu.Na twarzy mam tłustą skórę z tendencją do trądziku,więc to jejgłównie poświęcałam czas,regularnie robię oksybrazję ,kwas migdałowy .Mam 38 lat ale nikt nie daje mi więcej niż 30.Sama widzę ,że jest znaczna różnica między twarzą i szyją i przyznam ,że bardzo mnie to stresuje.W zeszłym roku robiłam na szyję zabiegi łączone mezoterapię igłową i ipl ale efektu spektakularnego nie widziałam,w sumie 3x.Co myślisz o zabiegu Pixel CO2 na szyję ,w zeszłym roku zrobiłam na twarz i jesyem zadowolona.A może masz inne pomysły. Pozdrawiam sedecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gretaso
Witam czy podczas serii depilacji laserowej np. łydek mozna chodzic na solarium zakładając np spodnie dinsowe? oczywiście chcąc opalic polowe ciala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kachaaaa
Witam, mam pytanie odnośnie depilacji laserowej Elos. Znalazłam dwa typy urządzeń w tej technologi, jedno wykorzystuje IPL i RF a drugie laser diodowy i RF. Moje pytanie dotyczy skutecznosci tuch aparatów. Czy jest ona taka sama w obu przypadkach? Drugie pytanie dotyczy przerw między zabiegami. Chodzi mi o bikini, pani w gabinecie powiedziała ze kolejny zabieg mam zrobić za 6-8 tygodni. Minęło ponad 8 a mi jescze nie odrsły woski, tzn. kilka się pojawiło ale nie dużo. Czekać jescze aż pojawi sie więcej czy iść na kolejny zabieg (drugi). Co jeśłi przerwy między zabiegami będa dłuższe niż jest to zalecane? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Celesto, proszę o radę. Mam 34 lata, opadające policzki, z lekkimi "chomikami" bardzo wrażliwą i cienką skórę, mało jędrną. Długo zastanawiałam się na co się zdecydować, aż w końcu jakieś 3,5 tygodnia temu zrobiłam 1 zabieg Zaffiro. Widzę porawę skóry i owalu twarzy, policzki się podnoszą, ale istniej opinia, że są dużo tańsze zabiegi od Zaffiro np. radiofrekfencja , a dają takie same efekty, czy to prawda, przecież technologia jest inna? Co by Pani doradzała? Dodam, że na twarzy mam też problem z popękanymi naczynkami, przebarwieniami (dość duże zażółcenie zaczynające się pod nosem przy zmarszczkach nosowo-wargowych i obejmujące całą brodę), oraz sińce pod oczami, które mnie dodatkowo bolą. Podsumowując chciałabym ujędrnić skórę, podnieść owal twarzy, wyrównać kolor twarzy, usunąć naczynka i sińce pod oczami. Bardzo proszę o radę co byłoby dla mnie najlepsze i najkorzystniejsze, może takie aby podczas zabiegu jednocześnie niwelować więcej problemów na raz, choć najbardziej zależy mi na podniesieniu owalu twarzy i ujędrnieniu skóry. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZIDA
Droga Celesto Mam jeszcze pytanie o Exilis na twarz,czy jest bezpieczny,czy jest odpowiedni do twarzy i szyj szczupłych,bez nadmiaru tkanki tłuszczowe .Ostatnio Pojawiły się również rewelacje na temat tzw blokerów słonecznych,że stosowanie np SPF 50 przez cały rok to bezsens i na dodatek szkodliwy.Co mówią u was w klinice na ten temat.Jestem lekarzem więc zawsze "primum non nocere'.Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do celesty Droga Celesto mam pytanie 09 12 idę na depilacje górnej wargi podobno pracują na Elosie koszt 1zabiegu 200 zł czy to nie jest za mało może to jakaś ściema z tym Elosem,gabinet mieści się na ul. Jaśkowa Dolina 8 Gdańsk jeszcze jedno w ten dzień ide na noc do pracy czy nic nie będzie widać bo się boje że ktoś zauważy czy zabieg boli może musze kupić jakiś specjalny krem zeby smarować się po zabiegu ,czy mogę warge zapudrować ,podpowiedz jak możesz dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inga45
Witaj Celesto, Widzialam ze pojawily sie zabiegi laserowe Exilis. Czy jest to nowosc, czy dziala podobnie jak zabiegi Refirme -Elos. Co jest skuteczniejsze i bezpieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Celesty.Celesto bardzo proszę odezwij się jak możesz.9 .12 idę na zabieg depilacji wąsika ,z dnia na dzień załatwiłam wizyte mam obawy czy to nie jest jakaś ściema,mówili że pracują na Elosie .1 zabieg to 200 zł. czy to nie zamało pieniędzy.Druga sprawa w ten dzień idę na noc do pracy czy to nie będzie nic widać czy mogę się popudrować może kupić jakiś specjalny krem którym smarować się po zabiegu lub przed ,czy to boli.Gabinet Jaśkowa Dolina 8 Gdańsk.Może inne dziewczyny wiedzą coś na ten temat Proszę odezwijcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZIDA
do INGA 45 Exilis to nie laser tylko ultradżwięki i fale radiowe razem.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elos
Pracuję na z eStyle w technologii Elos, cena 200zł za wąsik, to nawet dosyć dużo, ale jeszcze w normie;) Cena za górną warge waha się w Polsce w granicach 100-200zł za zabieg. Drożej nie spotkałam. Bezpośrednio po zabiegu skóra może byc zaczerwieniona, ale szybko to ustępuje. Poza tym zawsze można nałożyć podkład i puder, które zamaskują zaczerwienienie. Myślę więc ze nie masz się czego obawiać :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damirka
Prosze o podpowiedź - jestem osoba 50-letnią dbającą o wagę (a więc częste diety) i niestety ogromny probelm z rękoma Wewnętrzna strona to sflaczała i przy poruszeniu falująca skóra Kupułam ciężarki ale po kilku tygodniach (przyznaję niezbyt intensywnych cwiczen) zero różnicy. Proszę powiedzieć co można z nimi zrobić, jakim zabiegom sie poddać. dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Portal Feelbeauty.eu
Intralipoterapia. Niechirurgiczna metoda redukcji tkanki tłuszczowej. http://www.feelbeauty.eu/articles/show/id/181 Zobacz zdjecia z zabiegu. Masz problem z miejscowym odkładaniem tkanki tłuszczowej ? Sprawdź czy ta metoda jest dla Ciebie. Zabieg wykonał i omówił twórca preparatu !!! Zapraszamy www.feelbeauty.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZIDA
Czekamy......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanie 1
Pelleve, BioRad , Ulthera Pani Celesto, czy słyszała Pani o tych zabiegach ( określanych jako lifting bez skalpela) , a jeśli tak, to czy można prosić o opinię na ich temat ( bezpieczeństwo, skuteczność) Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Elos na wąsik miałam chyba 5 strzałów laserem i zostały mi czerwone kropki już tyle dni nie znikają czy tak powinno być ,pozatym wydaje mi się że więcej widać zarost mimo że codzieńnie się gole poprzednio mogłam zamaskować fluidem a teraz jakoś nie bardzo, co się dzieje że spod skóry je bardziej widać czy to ma tak być ,następną epilacje mam 19 stycznia może po 2 coś zmieni się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elos
do Lula Po zabiegu włoski powinny wypaść, trwa to zwykle ok.2 -maks. 3 tygodnie. W tym czasie klientki często zauważaja "wychodzenie" włosów (np. po chwyceniu włos wysuwa się bez problemu). Na twarzy przeważnie wypadają szybko. Jesli chodzi o Twoje "czerwone kropki" to niestety nie jestem w stanie bez ich zobaczenia powiedziec co to moze być. Po zabiegu może wystąpić zaczerwienienie skóry, obrzęk okołomieszkowy, zwiększona wrażliwość skóry, ale objawy te ustępuja maks. po 2 dniach. Piszesz ze włoski pod skóra sa bardziej widoczne, a moze to właśnie przez to ze sie wysuwają? Wykonując zabiegi na wąsik zwykle stosuję ok.10 impulsów i ok. 2-3 przejść. Ale wszystko jest uzależnione od reakcji skóry po pierwszym przejściu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maga123
Mam pytanie do p.Celesty i do osób, które miały podobny problem. Mam tzw.opadające powieki.Z wiekiem coraz gorzej to wygląda, pojawiły się zmarszczki na powiekach i robi to wrażenie ciężkich,zmęczonych oczu. Czy istnieje jakiś zabieg, który bezpiecznie można zrobić na górnych powiekach? W Ksztaltosferze powiedziano mi ,że Refirme nie robi się na powiekach , a ematrix tylko na dolnych. Co może pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maria 45
Proszę o poradę-jakie zabiegi są najskuteczniejsze na obwisłą skórę brzucha. Schudłam 20 kg. Plastyka nie wchodzi w rachubę, zbyt się boję operacji. Wiem ,że nigdy nie będę miała idealnego brzucha, ale mam nadzieję , że mogę chociaż trochę poprawić stan skóry. Co proponujecie? Może nasz ekspert p.Celesta coś mi doradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elos
Ja wykonuje ReFirme na górnych powiekach, jednak nie bezpośrednio na gałkach ocznych, tylko ponad nimi. Można też "podciągać"skórę powiek z gałek ocznych w górę i wtedy je ujędrniać, takze taka możliwość istnieje. Na opadające powieki i zmarszczki wokół oczu dore efekty przynosi tez mezoterapia bezigłowa NNM (Derma Lift) - terapia liftingująca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elos
do pani Maria - na luxną skóre brzucha jest wiele zabiegów, a najlepsze rezultaty daja terapie kombinowane, np. mezoterapia bezigłowa NNM z endermologią. Jeśli skóra jest cienka to zabieg ReFirme z mezoterapia bezigłowa NNM. Polecam te zbaiegi bo je wykonuję od jakiegoś czasu i wiem że dają bardzo dobre efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza2010
Mam podpuchniete oczy i glebokie dwie pozime line pod oczami co dodaje mi 20 lat. Prosze o rade jak bezinwazyjnie moge sobie poradzic z tym problemem. Reszta twarzy jest bez zarzutu. tylko ten problem. Wygladam jabym byla ciagle zmeczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Elos wszystko możliwe że włoski wysuwają się i dlatego bardziej je widać na pewno są miększe ,te czerwone kropki są to miejsca po ukuciu laserem nie wiem co to są te przejścia o których piszesz.Babka która robi mi te zabiegi chciała żebym przyszła dopiero po 7 tygodniach na 2 zabieg ja idę po 40 dniach czy nie jest to trochę za póżno Celesta pisała że na wąsik można już iść po 4 tygodniach do lata pewnie nie skończę bo mówi że będzie trzeba zrobić 6-7 zabiegów a między jednym a drugim to sporo dni.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elos
Przejścia to naświetlanie tego samego obszaru, ilośc impulsów w tym samym miejscu. Czas po którym nalezy powtórzyc zabieg zalezy od cyklu wzrostu włosa. W przypadku wasika to 4-6 tygodni, ale moze to być także 7 tygodni jeżeli wszystkie włoski wypadły po poprzednim zabiegu i po 6 tygodniach jesczze nic nie odrosło (nie ma sensu iść na zabieg jeśli nie ma widocznych odrostów włosów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZIDA
Do Elos Witam serdecznie ,ponieważ Celesta milczy zapytam w takim razie Panią,co najlepiej odmladza szyję ?Mam głębokie poprzeczne bruzdy,i zdecydowanie zmniejszoną gęstość skóry.Gdy stoję wyprostowana nic nie widać ale przy przełykaniu i podczas pochylania skóra "ciągnie się".Zrobiłam 2 tyg temu Pixel co2 i zaczęłam serię Exilis,dzisiaj byłam na pierwszym zabiegu,za miesiąc jeszcse raz Pixel.Rok temu miałam laser na twarz,skóra naprawdę jest gęściejsza.Co Pani myśli o ty?.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inga45
Do Czida, Elos oraz Celesta Interesuja mnie rowniez zabiegi exilis, slyszalam,ze nawet wystarczy jeden zabieg by poprawic kondycje skory. Ile zabiegow Tobie Czido zaproponowali, czy sa on bezbolesne i czy moze wiesz czy mozna je wykonywac rowniez pod oczami. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZIDA
do INGA Zabieg jest niebolesny po prostu masaż głowicą,która grzeje,wychodzisz "nienaruszona " normalnie wyglądasz i nikt w domu nie zauważył ,że cokolwiek robiłam .Zamierzam zrobić 4 zabiegi no i ten zabieg laserowy ,który też pobudza neokolagenezę.zOBACZYMY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×