Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Celesta - kosmetolog.

ZABIEGI LASEROWE - pytania

Polecane posty

Gość Celesta-kosmetolog
do aska 999 polecam to samo co wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta-kosmetolog
do asdsd z dwojga złego proszę wybrac laser diodowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta-kosmetolog
barbara.basia jeżeli pani włosy nie są idealnie czarne i ma pani oliwkową skórę to laserem LightSheer trzeba będzie wykonać nawet 10 zabiegów, ilośc niezbędnych zabiegów jest zależna tylko i wyłącznie od faz wzrostu włosa w dniu zabiegu, fototypu skóry i koloru włosów. Prosze się nie poddawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta-kosmetolog
do jutra! Pozdrawiam Opensky.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do opensky
przecież gabinet reklamowałaś nawet w tym temacie, więc nie kłam. Pewnie biznes się nie kręci, to trzeba nagonic trochę owieczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastazja9922
witam ! ostatni zaczęłam się też zastanawiać nad foto depilacją. Ponieważ na plecach i na brzuchu mam czarne włosy które są straszne ... :( Chciałabym to usunąć na jak najdłużej . Byłam przebadana , i z hormonami jest ok . Taka moja uroda jak powiedzieli. Czytałam o gabinetach nomasvello , ale opinie są podzielone najbliżej mam do Opola . Nie chcę wydawać majątku a tam słyszałam o atrakcyjnej cenie .. cóż tylko czy to skuteczne? co zrobić by pozbyć się tego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja opinia!
Dziewczyny ja uważam,ze te wszystkie zabiegi laserowe to nic innego jak tylko wyrzucanie pieniędzy, Zabiegi dają krótkotrwały efekt a kilka miesięcy po zabiegu skóra wyglada fatalnie, myślę,że niszczymy sobie tak naprawdę dobry kolagen,który późnie jest trudno zregenerować oraz tkanke tłuszczową,której juz w żaden sposób nie da się zregenerować. My tracimy duże pieniądze chcąc poprawić swój wygląd a tak naprawdę za własne pieniąde oszpecamy się - A lekarze i kosmetolodzy sie bogacą. Ja jestem po fraxelach,po thermage i 2 lata po tych zabiegach wygladam fatalnie, moja skóra tak jakby starzała się dwa razy szybciej niż przed tym rewelacyjnymi zabiegami. Co ja juz nie robiłam czego nie stosowałam i nic. Dziewczyny dwa razy pomyślcie zanim skorzystacie z jakiegoś cudownego zabiegu.Pozdrawiam Co już raz zniszczysz to nie odbudujesz w żaden sposób chyba,ze poddasz się zabiegowi plastycznemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soy sauce
to rzeczywiście absurd, wydajemy kasę na zabiegi a w efekcie dostajemy starszy wygląd. tutaj jakaś niesympatyczna nagonka miała miejsce na Panią Opensky, która życzliwie i bezinteresownie dzieli się wiedzą i doświadczeniem. Dziewczyny negatywne emocje w niczym nam nie pomogą. ja staram się nie poddawać i szukać rozwiązań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta-kosmetolog
do Melanii nie popieram Pani pomysłu, bo to dla mnie kwestia "prowadzenia samochodu z kupionym prawem jazdy", zostawmy każdemu jego funkcje zawodowe, kierowca niech prowadzi pojazdy, kucharz gotuje, lekarz leczy itp, skutki takich działań mogą być opłakane, gdyby wykonanie takiego zabiegu było uwarunkowane tylko przeczytaniem ulotki prawdopodobnie można by go było kupić w supermarkecie, widziałam już różne skutki uboczne nieprofesjonalnego zastosowania cosmelanu, yellow peel'u czy samodzielnie wykonywanego makijażu trwałego, oczywiście decyzja należy do Pani.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta-kosmetolog
do Kylan obie metody są dobre, aczkolwiek nie dają 100% skuteczności, po laserze na pewno po tygodniu będzie Pani mogła wrócić do pracy, ale wygojonej skórze nie ma mowy, trzeba będzie sobie pomagać kosmetyką kolorową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta-kosmetolog
do beti-laser nie jestem do końca przekonana do technologii 3D w Fotonie , bo ciągle jest to platforma ND-Yag, a to są lasery działające powierzchownie, nie liczyłabym na skutek pobudzania kolagenu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta-kosmetolog
do soy-souce zabiegi, które Pani wykonywała są bardzo efektywne, NIE MOŻE BYĆ PO NICH GORZEJ,bo z punktu widzenia zastosowanej technologii, fizjologii i praw fizyki jest to niemożliwe, fakt że trochę chyba Pani przesadziła z ilością w zbyt krótkim odstępie czasu spowodował, że skóra została tymi zabiegami przetrenowana, ale winą obarczyłabym tutaj osobę, która Panią na te zabiegi kierowała, bo wykazała się brakiem profesjonalizmu. Proszę juz nic nie robić, nie "polepszać" stanu rzeczy , bo z czasem skóra dostanie silny impuls i zobaczy pani swoje upragnione efekty, musi się pani uzbroić w cierpliwośc, polecam zabiegi tylko i wyłącznie pielęgnująco-regenerujące tak jak wspomniała Opensky

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta-kosmetolog
do mezoterapia na blizny po całkowitym wygojeniu się skóry po zabiegach laserem CO2 może pani jak najbardziej wykonać mezoterapię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta-kosmetolog
Nie znam dokładnie tego sprzętu, natomiast NIE MA ŻADNYCH OBAW CO DO ZABIEGÓW TERMICZNYCH , SĄ ZUPEŁNIE BEZPIECZNE, nie wiem skąd ma Pani te rewelacje, ale jestem zbyt długo w branży i w zawodzie, aby wierzyć wypowiedziom osób , których historie poznaje się na internecie i to wyrywkowo, subiektywnie tylko z ich punktu widzenia, żaden pacjent nie przyzna się że nie zastosowała się do zaleceń przed lub po zabiegowych, może u tych osób wystąpiły czynniki zewnętrzne, niezależne, może ktoś np schudł w ostatnim czasie po zabiegach i ma teraz wiotką skórę, ale kojarzy to tylko z zabiegiem, może zażywał leki światłouczulające i zostały mu/jej ślady, proszę pamiętć że substancje światłouczulające znajdują się nawet w herbatkach odchudzających o czym nie wiemy, dlatego tak ważny jest wywiad przed zabiegiem i świadomośc pacjenta, nie ma żadnych podstaw aby twierdzić , że te zabiegi szkodzą, mało tego wciąż prowadzi się badania nad rozszerzeniem zastosowania, już to kiedyś pisałam FIZYKA JEST JEDNA NIE DA SIE ZMIENIC JEJ PRAW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta-kosmetolog
Alma Harmony to platforma nie zabieg i w zależności od zastosowanej w niej głowicy opisujemy zabiegi, to tak jak marka samochodu np. Mercedes, ale dopiero model opisuje nam działąnie zabiegu, i tak Alma Harmony z głowicą ST to zabieg liftingujący tzw. termiczny pobudzający kolagen, a z głowicą IPL wykonuje tylko fotoodmładzanie czyli likwidowanie zmian fotostarzeniowych, ale tylko na wysokości naskórka, czyli płytko, musi Pani dobrać laser do problemu, a nie problem do lasera, bo jest taniej, to że jest taniej czy drożej nie znaczy że dobrze i że to jest akurat Pani skórze potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta-kosmetolog
po ospie najlepiej wykonać zabiegi laserem CO2, proszę znależć jakiś w okolicy, ja polecam SmartXide albo eC02, ilość niezbędnych zabiegów to przeważnie ok.3 aby zmniejszyć blizny o 70%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta-kosmetolog
do Zuzannka niestety jest chyba Pani w błędzie, sądząc po Pani opisie wręcz odwrotnie zabieg był wykonany chyba bardzo profesjonalnie, zabieg Triniti wymaga bardzo sprawnej ręki i dużego doświadczenia, aby można go było wykonać na granicy odczuwalności dla pacjenta post factum, to skomplikowana procedura i żeby dała zadowalające efekty musi być wykonana na wartościach progowych skóry, więc jeśli do 10 dni po zabiegu odczuwałą Pani jego skutki , a jednocześnie nie wykluczyły one Pani z życia codziennego to znaczy że osoba która wykonywałą zabieg wiedziała co robi, powinna się była Pani martwić gdyby nie było żadnych oznak wykonania zabiegu i skóra pozostała bez zmian, w tym wypadku będzie pani miała zadowalające efekty i raczej powinna pani tą klinikę Q10 polecać, bo ktoś się jednak przyłożył do pracy. Podobnie powinno być po zabiegach laserami twardymi, jeżli skóra jest niewiele lub wcale nie zmieniona oznacza że użyto za słabych parametrów i na efekty nie ma co liczyć.Zwróćcie Panie czasem na to uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatah1987
PANI CELESTO, a moje pytanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka13
pyt. do P.Celesty: droga Pani, rownież chcialam zasięgnąć Pani porady w spr. zabiegu laserowego LIght Sheer Duet. Ma go w ofercie gabinet Dermed. Rozważam zabieg na twarz - mam 35 lat, trochę zmarszczek, szczególnie na czole, a przede wszystkim łatwo tworzące się zanieczyszczenia, na które właściwie nic nie pomaga, rozszerzone pory, przebarwienia od słońca i niekończącego się wyciskania. Czy poleca Pani ten laser na takie dolegliwości, czy coś innego, co Pani już wcześniej na forum polecała? Marzę o zabiegu, który pomoże mi pozbyć się czarnych punkcików z nosa - co zrobić?Może są forumowiczki, które korzystały z usług tego gabinetu - proszę, podzielcie się opiniami. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MuszyniankaZ.
Pani Celesto, mam pytanie dotyczace zabiegu Triniti, jestem po dwoch tych zabiegach , mam 46 lat, moja skora świetnie się zregenerowała, generalnie najlepszy efekt dało dogrzewanie kolagenu , bo efekt liftingu jest imponujący, pani która robi te zabiegi przed przystąpieniem do nich powiedziała że będę potrzebowała ok 4, a teraz po dwóch powiedziała mi że efekt jest tak dobry i mój organizm tak dobrze zareagował że nie potrzebuję już więcej zabiegów, no i jestem w kropce , nie wiem co robić? czy przez to że nie wykonam pełnej serii efekt szybko zniknie? a jak zrobię dalej i nie będzie już nic lepiej? błagam o szybką odpowiedz bo za tydzień mam termin i nie wiem co począć. Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjpoki[pk
Pani celesto mam bliznę pourazową na twarzy około 2cm. Miałam rozcięte usta. W miejscu zszycia powstało zgrubienie tak jakby gumowy kamień. Jest również kreska w miejscu szycia, a kącik ust jest obwisły. Co robić? Czy laser pomoże? Jakie są koszty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popio
Pomocy. Szukam dobrej kliniki w Poznaniu lub Wrocławiu gdzie przeprowadzają zabiegi laserowe usuwania blizn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Polecam zabieg z wykorzystaniem lasera frakcyjnego uważam ze to najlepsza metoda na różnego rodzaju blizny.Moje potrądzikowe rewelacyjnie zareagowały, znajoma miała pooparzeniową i tez widzi duża poprawę. Robiłam zabieg w AB MED w Poznaniu.Polecam ja jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. pytanko odnośnie zabiegów laserem i-lipo. słyszałam juz różne opinie. od najlepszych do najgorszych. wiadmomo jak to bywa. chciałabym się dowiedzieć czy rezultaty sa naprawdę tak obiecujące jak je pokzują na przykładowych fotkach? (zmniejszenie obwodu np. uda o 3-4 cm po serii 8 zabiegów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do owieczkiii
nie reklamuj tego badziewia! A tobie na takie blizny laser nic nie zdziała. Szkoda po prostu kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIC nie reklamuję !!!! chcę sie poprostu pozbyć paru centymetrów tu i tam a nie wiem jaki zabieg wybrać aby zwiększyć efekty diety. po co takie formum jeśli sie naskakuje na człowieka za zadane pytanie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli julianna i owieczka
to jedno i to samo.Reklamuje sprzęt, udaje klientkę...samo zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do MuszyniankiZ: Proszę, powiedz, gdzie robiłaś triniti i za ile. Szukam gabinetu, ale wszystkie są daleko, najbliższy 200km. Będę wdzięczna za info, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soy sauce
Droga Celesto, dziękuję za odpowiedź, wciąż jestem pod wrażeniem czasu i cierpliwości jaka wkładasz aby bezinteresowanie pomagać nam, często poszkodowanym bądź nie do końca odnajdującym się w meandrach współczesnej medycyny estetycznej. przyznam, że to co napisałaś na moje pytania pokrzepiło mnie, z drugiej strony, zastanawiam się jak długo mam jeszcze czekać na odnowe mojej skóry, mija właśnie 3 miesiąc od ostatniego zabiegu. zrobiłam tydzień temu botoks, dzięki niemu obwisłe powieki się uniosły i znów mam świeże spojrzenie, ale czy o to chodzi, by po zabiegu porażać mięsnie botuliną bo skóra jest jakaś obwisła.... Tak jak radzisz, i Opensky, stawiam na zabiegi regenerujące, będzie to mezoterapia, prawdopodobnie restylane vital. piszesz, że osoba, która mnie na zabiegi kierowała wykazała się brakiem profesjonalizmu, jeśli chodzi o częstotliwość zabiegów, wiesz ja miałam intuicję, że to za dużo na raz, zbyt nakumulowane i nawet prowadziłam emailową dyskusję na ten temat, jednak zostałam uspokojona, że wszystko jest zgodnie z zaleceniami samego synerona... no nic wydaje się,że czasem trzeba posłuchać siebie samej, własnej intuicji , i jest to dla mnie lekcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×