Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Celesta - kosmetolog.

ZABIEGI LASEROWE - pytania

Polecane posty

Witam serdecznie, Mam pytanie w jakich odstępach czasu można wykonywać mikrodermoabrazję i usuwanie naczynek laserem? Mam te zabiegi poumawiane w odstępie 5 dni i zastanawiam się, czy przypadkiem to ze sobą nie koliduje... Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cinnamon-naczynka
tak jak pisalam, ja wyszukalam na necie ze to dobra baza(na forach i na str niektorych gabinetów) pod usuwanie naczynek, ale w gabinecie, gdzie robilam mikro powiedzieli mi zebym sie skonsultowala tam gdzie bede robic naczynka, bo to juz niech kosmetyczka wezmie na siebie :P tez chcialam to zalatwic w 1 tygodniu! a ona mi mowi, ze nie ma mowy, bo to by pogorszylo stan :/ odsylam wiec do osoby wykonujacej zabieg! pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Mam pytanie do Pani Celesty Niedługo kończę kurację retinoidami i muszę odczekać pół roku, ale po tym czasię chciałabym zlikwidować wszystkie wgłebienia i przebarwienia , które trądzik pozostawił. Chciałam zapytać czy lepsze będą lasery czy kwasy. Jezeli lasery to jakie? Mam jeszcze problem z nadmiernym owłosieniem twarzy- na policzkach, brodzie i nad ustami mam dość długie jasne, białe włosy; nie jest to juz meszek. Czy jakis laser pomoze na jasne włosy? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maga123
Witam, dzisiaj byłam na konsultacji u dermatologa. Mój problem to lużna skóra i trochę za dużo tłuszczu na brzuchu . Lekarz zalecił mi Exilis w serii oraz między exilisem zabiegi Zaffiro. Zastanawiam się czy te zabiegi można wykonywać naprzemiennie co 4 dni. Druga sprawa, czy one wogóle czymś się różnią oprócz ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Pani CELESTY! Chciałam uprzejmie prosic o radę. Mam 40 lat i bardzo zniszczoną cerę nadmiernym opalaniem,niestety.Skóra na policzkach wyglada jak skora pomarańczy, mam na mysli duze pory.Pod oczami i na czole zmarszki.Cera jest fatalna.Od czego zaczac? Refrime? kwas hialuronowy? Matrix? To wszystko jest kosztowne dlatego jakie roawiazanie byłoby najlepsze dla mojej skory? Bardzo proszę o odpowiedż.Serdecznie pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lejmoniada Odnośnie tych zabiegów to najpierw wykonaj mikrodermabrazję, dopiero po kilku dniach zamknij naczynka - na odwrót raczej nie bardzo, gdyż czas po zamknięciu naczynek mogą być strupki, które powinny samodzielnie odpaść - być może nie będą widoczne, ale lepiej zachowaj odstęp. Odnośnie sposobów zamykania naczynek to jeśli piszecie, iż lekarz nałożył gruba warstwę żelu to wykonał zabieg IPL, a nie zabieg laserowy. Pamiętajcie, że przed zabiegiem skóra nie może być opalana, ani traktowana samoopalaczami minimum 8 tygodni. Skóry po zabiegu również nie należy opalać minimum miesiąc. Zatem życzę trafnych wyborów ;-) Pozdrawiam www.biogenica.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdi1
DO ANTALA HEJ ! Mam identyczne doświadczenie dot. cosmelanu.Zabie wykonany w gabinecie w 2007 r. efektów zero - przebrwienia stają się intensywniejsze.Po kilku latach przerwy , wykonuję w tym roku zabieg samodzielnie w domu .Identyczna sytuacja co kilka lat temu.Czym wytłumacyć to paradoksalne działanie cosmelanu ? Jestem załamana. Myślałam nawet ,że napisać do twórcy tego preparatu dr Kruliga , skonsultować przyczynę niepowodzeń.Stosowałam również skuteczną u wielu osób Neostratę HQ - również totalana porażka. Czy znalazłaś jakiś skuteczny preparat , zabieg na pozbycie się tych cholernych przebarwień? Pozdrawiam .Myślałam ,że jestem odosobnionym przypadkiem , ale okazuje się , że są osoby , które mają podobne doświadczenia do nas. Surfując po forach znalazłam już kilka takich przypadków. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Celesta kosmetolog Witam czy moze pani doradzic jaki najlepiej laser byloby zakupic do salonu,mieszkam obecnie w Londynie i mam zamiar zinwestowac w laser tylko zastanawiam sie jaki? Wiadomo ze producenci zachwalaja swoj sprzet ,a mi chodziloby o opinie osoby pracujacej na nich. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdi1
DO CELESTE KOSMETOLOG Próbuję bezskutecznie pozbyć się przebarwień.Zabieg , który uważany jest obecnie na rynku medycznym za najskuteczniejszy w usuwaniu przebarwień - cosmelan , niestety podobnie jak udzielającej się już tu na forum Antali również i mi nie pomógł.Spowodował w moim przypadku wręcz paradoksalną reakcję -nasilenie się istniejących przebarwień (zabieg wykonywałam dwukrotnie : pierwszy raz w 2007 roku w gabinecie i w tym roku już samodzielnie w domu - reakcja taka sama - totalny brak efektu.Producent obiecuje skuteczność u 99% przypadków, najwyraźniej należę do tego pechowego 1 %.Próbowałam również preparatu z hydrochinonem - Neostraty HQ i choć sprawdza się u wielu osób , równiez mnie zawiódł. Pozostał mi jedynie IPL...Z pewnością po takich negatywnych doświadczeniach z cosmelanem , będę miała obawy , by zrobić odrazu zabieg na całej twarzy (w obawie przed ew. powikłaniami).Chciałabym przy pierwszym zabiegu tylko próbnie zrobić naświetlanie na obszarze , na którym wystepuje przebarwienie i zobaczyć jak zachowuje się moja skóra. Mam pytanie , gdzie najbezpieczniej wykonać taki zabieg : u lekarza , czy kosmetyczki ? Czy istnieje niebezpieczeństwo ,że przebarwienia po IPL-u nasilą się ? Pozdrawiam i serdecznie dziękuję za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antala
Do Magdi1 Witam serdecznie! Podaj, proszę, swój adres mailowy - nie chciałabym się tu rozpisywać. ;-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Magdi1 Jeżeli wykonujesz zabieg czy to Cosmelan, czy Dermamelan, a nie wykonywałaś wcześniej badań hormonalnych - to wszystko rzeczywiście jes bez sensu. W naszym gabinecie coraz częściej wiążemy dwa fakty - występowanie przebarwień i zaburzenia hormonalne, które nie muszą być ewidentnie odczuwalne w jakikolwiek inny sposób. (polecam z Wrocławia prof Milewskiego) Okazuje się, że przy ich wyrównaniu i zastosowaniu którejkolwiek metody - działa. Natomiast przygotuj się, że każdorazowe wystawienie się na słońce może spowodować nawrót przebarwień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdi1
DO ANTALA dombud13@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meggi1
Też zaczynam powątpiewać w skuteczność tych wszystkich zabiegów, kuracji. Najwyraźniej nie ma drogi na skróty do urody i zdrowia. Teraz wręcz zaczynam uważać, ze te wszystkie zabiegi laserowe mogą szkodzić. U nas na razie bardzo o tym nie słychać, ale poczytajcie na angielskich stronach, wiele osób piszę o ubytkach w tkance tłuszczowej po zabiegach laserowych i rf, do tego stopnia, ze potrzebne są przeszczepy tłuszczu. Oczywiście zmiany nie następują od razu, na początku po zabiegu jest lepiej, ale wkrótce, parę miesięcy po zauważa się zmiany: zapadnięte policzki, doły pod oczami, opadające powieki, wiotka skóra i najpewniej w panice biegnie się na następne zabiegi, niejednokrotnie pogarszając sprawę. A pani lekarka nam powie, że czasami tak bywa, ze skóra starzeje się szybciej i nieco za wcześnie i o ironio nikt nie pomyśli, ze to od tych cudownych zabiegów. Nie chce nikogo straszyć, ale, kto chce i zna angielski niech wygoogluje: ipl/rf/termage fat loss, termage/laser disasters, jest wiele przerażających historii, także prędzej zechcemy iść do sklepu po owoce i warzywa albo pobiegać niż pomyślimy o jakimkolwiek "upiększającym"zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to straszne co napisalyscie
po co sie wykonuje te zabiegi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może niekoniecznie zabiegi są złe - tylko nieprofesjonalna ich obsługa? W końcu w Anglii kwas hialuronowy można kupić w drogeriach, a do zabiegów laserowych nie jestem pewna czy chociaż kurs jest potrzebny... Warto wybierać sprawdzone kliniki i fachowych lekarzy, którzy dbają o swoją opinię i wykonują zabieg z największą precyzją i indywidualnym podejściem do pacjenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Planuję zrobić fale radiowe na twarz (szczególnie oczy), lecz zabiegów jest tyle, że można się pogubić. Myślę o Zaffiro lub Biorad. Mam jednak kilka wątpliwości, pomóżcie je rozwiac. Czy fale radiowe nie usuną tkanki tłuszczowej na twarzy, bo takie też opinie czytałam. Sprzęt ten przecież służy także do usuwania tłuszczu na brzuchu, udach. Pewnie to zależy od dobranej częstotliwości. A co jeśli kosmetyczka źle oceni grubość skóry lub źle dobierze parametry. KAtastrofa, skóra na twarzy zwiotczeje bez tkanki tłuszczowej. Proszę rozwiejcie moje obawy, jeśli ktoś się na tym zna, lub korzystał. Czy są jakieś bezpieczne metody na zmary pod oczami???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam pytanie , chodzi oto ze pale buraka na kazdym kroku mam chyba cere naczynkowa bylem juz na jednym zabiegu ipl plus rf chyba , jestem 4 dni po narazie nadal pale buraka ale wydaje mi sie ze troche mniej , niewiem juz sam , po ilu beda jakies efekty i jak to dziala jak sie zamykaja te naczynka ? czy one sie zamykaja odrazu po strzale z ipl czy normalnie funkcjonuja po zabiegu i dopiero po jakims czasie sie zamykaja ? prosze o odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migotka_112
Problemem nie jest to, że zabiegi są nieskuteczne, tylko, fakt, że na rynku jest wiele przestarzałych urządzeń oraz wiele osób je obsługujących z jedynie podstawową wiedzą o urządzeniu oraz fizjologii, przez co nie potrafią w optymalny sposób przeprowadzić np. laserowego zamykania naczynek. Oferta sprawdzonych gabinetów dermatologii estetycznej, gdzie mają nowoczesny sprzęt i dobrych fachowców jest wprawdzie droższa, ale ma się dużo większą pewność co efektów. O zabiegach laserowych polecam przeczytać tu: http://dermedicus.pl/blog/index.php/2012/04/laserowe-zamykanie-naczynek/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danusia21
Wszystkim forumowiczom z Warszawy i okolic serdecznie polecam Depilconcept! Miałam problem z wrastającymi, mocnymi włoskami. Wystarczyły 3 sesje. Obsługa przemiła, czułam się zrelaksowana. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PatiiiK
Zabiegi trzeba co jakiś czas ponawiać, ale jak byłam w tym depil concept to na razie cisza i spokój - nic nie rośnie :) widocznie bardzo dobrze to tam robią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile tam
kosztuje ta przyjemnosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet sie nie
pytaj,bo to tylko sa reklamy:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bożena 44
proszę o informację na temat efektów fotoodmładzania ipl czy warto czy są widoczne efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no własnieeeeeeeeeeee
reklama dźwignią handlu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ata333
do kasi 47..na poduszki tluszczowe pod oczami nie rob nigdy mezot. iglowej..bo to sie wiaze z bardzo duzym ryzykiem powiklan.. tu polecam forum..co jest najlepsze na worki tluszczowe pod oczami.. http://www.estheticon.pl/dyskusje/resurfacing-laserem-frakcyjnym/usuwanie-workow-pod-oczami-za-pomoca-lasera-i66180 zwroc uwage na bardzo uczciwa wypowiedz jednego z lekarzy, ktora tu przytocze: RE: Usuwanie worków pod oczami za pomocą lasera? Worki pod oczami to przepukliny tłuszczu oczodołowego przez przegrodę oczodołu. Jedynym sposobem usunięcia ich jest blepharoplastyka - biorąc pod uwagę metody uznane przez naukę i medycynę. Jeżeli zaś sprawa wynika z wiotkości samej skóry - czyli zmarszczek powieki dolnej można zastosować kombinację różnych laserów , ostrzyknięcia kwasem hialuronowym i osoczem własnym, a także zabiegi z użyciem fal radiowych. JEDYNYM skutecznym poza operacją plastyczną (którą również wykonujemy - www.drbienkowski.pl ) sposobem nieinwazyjnym redukcji wiotkości i liftingu powiek jest System Ulthera - posiada on certyfikat FDA. Obawiam się że poza wpisem Pana doktora Rodaka pozostałe propozycje mezoterapii, zabiegów laserowych w celu rozwiązania przepuklin oczodołowego tłuszczu - nie mają nic wspólnego z medycyną i pora by ktoś w końcu napisał tu prawdę. Lipoliza iniekcyjna powiek dolnych powinna być zakazana i w wielu krajach jest. Proszę poczytać o powikłaniach jakie mieli pacjenci którym ktoś zrobił taką krzywdę i o procesach sądowych w związku z tym. pozdrawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ata333
do malinki 200.. przytocze tutaj post celesty w tym temacie: Celesta-kosmetolog do jedno pytanko nie mam niestety żadnej wiedzy na temat tego lasera, znam bardzo dobrze efekty SmartXide Dot i Lasering jeżeli chodzi o blizny i wiem że są bardzo skuteczne, w mojej klinice obsługujemy pacjentów z oddziałów oparzeniowych , tak więc dosyć często poddajemy zabiegom blizny przerostowe i te dwa lasery są bardzo skuteczne. jesli pomoglam to sie ciesze..:) pozdrawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna1
Celesto, Jakie zabiegi mogłyby zniwelować stare rozstępy. Czy jakas szansa? Dziękuję za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kardmidni
Gdzie znajdę w Warszawie laser fraxel repair, szukam i szukam ale wszędzie tylko widzę re:store... proszę o pomoc dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiss
witam, mam pytanie odnosnie zabiegow IPL. mam rumien na policzkach oraz na nosie, spowodowany jest on przez slonce, czy istnieje nadzieja ze rumien zejdzie juz na zawsze jesli bede uzywac potem kremow ochronnych i nie bede sie opalac ??? bardzo prosze o pomoc... odwiedzilam 2 dermatologow, za duzo sie nie dowiedzialam, czy po 2 zabiegach rumien zniknie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Po 1 bezpośrednio przed zabiegiem z użyciem IPL skóra nie może być opalana, ani taktowana samoopalaczmia. Po 2 jeżeli ktoś ma taka tendencję, to nawet po wyleczeniu istnieje prawdopodobieństwo, że przy ponownej ekspozycji na promieniowanie UV rumień może powrócić. Pozdrawiam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×