Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość panda 120

Kto powalczy ze mną? z 90 kg na 60!

Polecane posty

dziewczyny a u mnie z ćwiczeniami kiepsko - jakoś w domu mi się nie chce, pare brzuszków zrobie :O wole gdzieś chodzić konkretnie ale narazie to wykluczone :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mróz mróz mróz wielki mróz jak ja dziś zmarzłam brrrr dobrze ż już w domciu jestem i siedze sobie przy kominku i tak myślę że jak mójmężuś wróci to zrobimy sobie grzańca co wy na to Syla mam nadzieje że córeczka wyzdrowieje szybciutko mie przejmuj sie tymi kilogramami po prostu od jutra zacznij diete i nie myśl o tym co było jutro jest nowy dzień ja jakoś tak sie przyzwyczaiłam do tej mojej dietki i mi pasuje musze sie rygorysycznie trzymać bo super sie czuje z moja wagą I NIE JESTEŚ DAREMNA ZABRANIAM CI TAK MYŚLEĆ Sylwusia jak zawsze dobrze zorganizowana ale co sie dzieje z twoim biodrem ja jestem na diecie około trzech miesięcy z tym że pierwszy miesiąc to było takie próbowanie różnych sposobów a tedwa miesiące oprócz świąt to dość dobrze mi idzie a jaką ty planujesz operacje rozmary dietka faktycznie ok a co z kolacją bo ja sobie całkiem odpuściłam bo chyba grzaniec ma i tak zbędne kalorie mi też w domu sie nie chce ćwiczyć a na fitness ciągle nie mogę sie wyrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze raz ja weszłam na wage i co 58 kg aż nie mogłam oczom uwieżyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam a chwileczke wieczorkiem :-) rozmary35 no to super menu miłas dzisiaj :-) menia39 no boli mnie biodro od chwili jak zaczęłam dietke, moze na poczatku jak cwiczyłam po 30 - 35 minut na dzień to wtedy nadwyrężyłam :( Pewne tak ;-( menia39 gratuluje 58 kg ;-) Tylko pozazdrościć :-) A u mnie dzisiaj, w 40 dniu odchudzanka: Sniadanie: pumpernikiel, 2 plasterki szynki, ogórek zielony II sn: jabłko + kiwi Obiad: kasza - łyzka, 2 pulpety, surówka Podiweczorek: jogurt z ziaranami Kolacja: banan, jogurt, kajzerka z szynka, 4 x wasa z twarożkiem :( W sumie 1400 kcalorii tak około. Ta kajzerke mogłam sobie odpuscic bo zjadłam ją juz po 19 :( No ale trudno, stało sie... A tak wogóle to mi niesmakowała... To po co ją jadłam? Ech :( :( :( Z ruchu to tylko dzisiaj zakupy, no i chciałam spalic tą ieszczęsną kajzerke to 15 minut na rowerku popedałowałam ( 6 kilometrów). Miałam oszczedzac biodro dzisiaj no ale. Niestety też poszłam spac wieczorem a nielubie teog robic bo budze sie potem strasznie zła, jeszcze bardziej zmęczona i mi niedobrze :-( I własnie tak sie czuje teraz... No i mam nauczke na przysłżośc ze ja nie moge sie kłaść i spac w dzień. A wogóle to miałam zuc gume jak mi sie zachce jesc a zapominam i jem... Od jutra poprawa! A co tam u Was? Co tak cicho tutaj????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
menia39 no ja ide 19 marca na operacje usuniecia guzka tarczycy-trzeba niestety :-( Ale bądzmy dobrej mysli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😴 DOBRANOC WAM ZYCZE I OBYŚMY JUTRO BYŁY JESZCZE ŚLINIEJSZE W SWYCH POSTANOWIENIACH NIŻ DZISIAJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki :) 🌻 u mnie na śniadanko - serek wiejski z ororkiem i czerwoną papryka świężą, zjadłam to jak sałatkę menia39🌻 GRATULACJE !!!!!!!!!!!! 58kg cel marzenie ....... brawo :) SYLWUSIA_24 🌻 napewno będzie dobrze, teraz medycyna cuda potrafi :) syla123🌻 jak córcia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ale zima ja też wczoraj przemarzłam strasznie może już niedługo skończą się te mrozy. właśnie obiad powoli robię kurczaka z warzywami i brązowym ryżem trzeba się przerzucić skoro białego nie można na śniadanie mleko z płatkami jak zwykle II śn 2 jabłka No i teraz obiadek i na siłownię:) ważycie się zawszę przed jedzeniem?? menia39 gratuluję tych 58 kilo ale ci zazdroszczę chciałabym tyle ważyć ale długa droga przede mną SYLWUSIA_24 mam nadzieję że z twoim biodrem już oki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie ta......
hej dziewczynki mozna dow as dolaczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdesperowana_P - ja zawsze rano się waże na czczo, podobno najlepiej się wazyc ok 7 rano :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie ta......
hej, wiec ja waze duzo bardzo duzo.. 98kg..przy 165.. kiedys schidlas do 78 ale znowu ta samo.. jestem od poniedzialku an diecie.. rano musli z mlekiem lub wafle ryzowe z czyms chudym..obiad jakies miesko gotowe lub ryba i warzywa... wieczorem jakis owoc i w zasadzie tyle..po 18 starams ie nci nie ejsc..choc czasmai sie zdarzy podjesc jablko.. zamowilam sobie stepper i therm line II i zoabczymy..jak to widzicie? dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny witam właśnie ta fajnie że się przyłączasz uważam że menu jest ok tylko nie może być w dużej ilości małe porcje i szybko schudniesz Sylwusia ja uważam że powinnaś pójść do ortopedy z tym kolanem to może być poważne a szykujesz sie niedługo do zabiegu to trzeba wcześniej wszystko wyleczyć a słyszałam że żucie gumy wzmaga wydzielanie soków trawiennych i zwiększa apetyt nie wiem czy to prawda ja też miałam wczoraj ochote na taką świeżutką kajzerke ale jakoś wytrzymałam bo wogóle nie jem pieczywa ale ty przy 1000 kcl możesz sobie pozwolic na wszystko i to mi sie podoba rozmary z tym ważeniem rano to prawda zdesperowana napewno brązowy ryż jest lepszy od białego a jak ci idzie na siłowni dziewczyny ja mam tylko 262 cm wzrostu wiec ta waga nie jest aż taka rewelacyjna chociaż uważam że już nie musze dużo chudnąć max 2 kg bo bede źle wyglądać i mąż mnie z domu wyrzuci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem ;-) 🌻 Ja od rana zagoniona wiec dopiero teraz zagladam. A co tam u Was? U mnie dzisiaj z jedzonka: Śniadanko: 3 x wasa, 1 1/2 plasterka szynki, cąły pomidor = 250 kcal II Śniadanko: sałatka z małego jabłka, 1/2 kiwi i mandarynki = 100 kcal Obiadek: łyżka ryżu brązowego, surówka, kotlet mielony robiony w piekarniku bez tłuszczu - pycha ;-) 350 kcal Podiweczorek: jogurt mały, 1/2 paczki musli fitella 220 kcal A na kolacje bedzie coś za około 130 kcalorii ;-) Zeby w sumie za dzień dzisiejszy mi wyszło około 1050 kcal. A mam nadzieje ze zjem coś lekkiego ;-) Np wafle ryżowe ;-) Z czymś tam ;-) :-) Nawet okay to moje menu :-) A z ruchu dzisiaj : - 45 minut zakupów i spacer tez w tym malutki - 15 minut gimnastyki - 60 minut rowerka i przejechane 24 kilometry ( na raz ;-) ) Patrzelismy z mężem na film i udało mi sie tyle przejechać na raz i bardzo sie z tego powodu ciesze ;-) I jestem z siebie dumna!!!!!!! ----------------------------------------------------------------------------------- rozmary35 no ja tez tak wykładam serek wiejski na miseczke, oddaje pokrojone warzywka i jem z wasa ;-) Pycha :-) Oj mam nadzieje że jak mi wytną ten guzek tarczycy to szybko wróce do zdrówka ;-) ----------------------------------------------------------------------------------- zdesperowana_P ryż brązowy jest super ;-) Sama dzisiaj jadłam na obiadek ryż brazowy ;-) Jest super! Nieskeja sie, jest bardziej jędrny ;-) Bardzo go lubie! Powodzenia na siłowni :-) Jechałam na roweku itd i bioderko boli troche ale czuje sie lepiej psychicznie ze sie poruszałam wiec nie wiem co z tym bioderkiem :-) ---------------------------------------------------------------------------------- wlasnie ta..... witamy :-) Powodzenia życze! ---------------------------------------------------------------------------------- menia39 no kolana mnie teraz nie bolą juz ;-) Tylko bioderko ;-) Ale to wiem ze od cwiczeń :-) A ja jak zuje gume to nie chce mi sie wtedy nic jesc :-) To chyba zalezy od człowieka ;-) No ja zjadłam kajzerke.... I żałuje tego.... :( Myslisz ze jak jem codziennie 1000 kcal to moge sobie pozwolic na pieczywo? Ja ograniczam pieczywo i nie mam zamiaru go jesc ;-) ------------------------------------------------------------------------------------ JAK TAM WAM IDIZE? Bardzo WAM dziękuje ze jestescie! ;-) Mi bardzo pomaga to forum!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A WAM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie tak czasem mysle ze inni nie wierza ze ja schudne,ale ja wierze i dam wszystkim popalic ;-) Jak to tytuł filmu: " Ja Wa jeszcze pokaże!". Pokazemy wszystkim dziewczyny prawda??????!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć moje dzielne odchudzaczki :-) Ja też dziś niewiele zjadłam, pare plasterków szynki i troszkę kurczaka na obiad, w piekarniku mam rybkę ale nie mam na nią ochoty, to przez @ ale to dobrze im mniej zjem tym lepiej :-) menia - no rewelka 58kg! gratuluję :-) SYLWUSIA - a to dlatego uważam że fajne masz menu bo jest zdrowe i nie dużo tego i dobre :-) schudniesz szybko jak tak będziesz jeść :-) wlasnie ta - witaj i walcz z nami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorkiem :) własnie ta - pisz jak najwięcej bo to pomaga i działa :) sylwusia24 - :):):) ja jem serek tak samo - pycha we mnie też nikt nie wierzy że schudnę i oprócz męża, który widzi co jem nikt nie wie o diecie, po co gadać mam nadzieje że niedługo zobaczą na własne oczy :) dziś mało zjadłam rano ten serek z warzywami, obiad to kawałek kurczak gotowany i warzywa podwieczór tylko kilka plasterków wędliny chudej jakoś nie miałam oczoty - ale to dobrze chyba :) zrobiłam kilka serii brzuszków i zaraz idę na domowe spa - peling, masaże, maseczki itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panda 🌻 trzymaj się :) kiedy się wazycie dziewczyny ? sylwusia ty wiem 10.01 masz cały plan wypisany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panda120 no mam nadzieje ze to moje menu jest w miare zdowe ;-) Na Kolacje u mnie były dwa wale ryżowe, 2 plasterki szyneczki drobiowej, 2 plasterki ogórka. W sumie dzisiaj 1070 kcal ;-) A teraz już jestem po przysznicu, bo nałożeniu balsamów z eveline ;-) Bo wrzuceniu do skarbonki drobnych na nowe ciuszki ;-) I jestem szczęśliwa i zadowolona ;-) rozmary35 no u mnie mąż też wierzy ;-) A reszta widac ze czasem mówia ze cos widac ze mnie ubyło, wiedza o diceicie ale tak jakos to mówia ze wiesz... Chce im pokazac ze mi sie uda ;-) No tak ja mam rozpiske całego planu ważenia :-) I jestem ciekawa ile mi waga w sobote pokaze... Przyznam sie ze dzisiaj z ciekawosci weszłam rano na wage zeby tylko tak sprawdzic... No wiecie ;-) Spodobało mi sie to co zobaczyłam, ale czekam na sobote to wtedy napisze ;-) Jutro znowu zaglądne ;-) Ale pewnie bede w gorszym niż dzisiaj humorku przed piątkeim... Pozdrawiam i dobranoc 😴. Dziekuje Wam ze jestescie!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwusia🌻 ja tez stosuje te z eveline :) ale zmieniam co jakiś czas, ale jestem ciekawa ile twoja waga pokazała, no pięknie schudłas przez rok 25kg, to dużo, moja waga w dniu ślubu w 2004 roku była 58kg no może 60kg , eeeeehhhhh marzę o takiej liczbie w tym roku na 5 rocznicę chce zarezerwować jakiś weekend dla mnie i męża, dziecko może w domu zostanie no nie samo, z dziadkami jak się zgodzą, wkońcu ma 3 lata to może już chyba, a ja myśle o jakimś spa, może Nałęczów - popatrze na oferty, i do tego czasu mam zamiar być zgrabna :D:D:D ja też chce pokazać że można schunąć - najbardziej sobie samej a poźniej innym do okoła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozmary35 ja tez ;-) Serum do biustu, zel do ciała i serum do posladków i brzucha ;-) I tez zmieniam balsmay bo nie ma idealnego :-) No od chwili ślubu waze 15,5 kg mniej a nie 25 ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozmary35 nie duzo ;-) Ale mnie ubywa ;-) W sobote uzupełnie stopke ;-) Bedzie pewnie mniejszy ubytem teraz wagi bo wiecej jadłam, w trzy dni nawet 1800 kcal :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozmary35 co do uczczenia 5 rocznicy to wspaniały pomysł ;-) My z mezem w tym roku mielismy 1 rocznice slubu i bylismy w kinie, na super obiedzie i na kawusi w kawiarni ;-) Super było :-) Ach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też fajnie spędziliście rocznicę :) ja już się nie mogę doczekac kiedy z domu będe mogła wyjśc na ćwiczenia - wogóle gdziekolwiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno będzie 35kg mniej lub więcej jak tylko wytrwasz :) ta moja choroba to z jednej strony mnie wkurza a z drugiej troche ni pomaga bo alkoholu nie pije bo leki, nie chodzę do znajomych i do mnie też nikt za bardzo nie przychodzi więc mniej pokus zobaczymy jak będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wstałyście już bo ja już sie krece jakoś nie moge dłużej wyleżeć w łóżku Sylwusia z tym biodrem to też uważaj żeby sie za dużo nie przemęczać pieczywo na pewno nie jest korzystne w diecie i jak możesz to wiadomo że trzeba ograniczyć ale jak zjesz jedna kajzerke to nie tragedia dopiero rok po ślubie >>>>>>>>>>>a u mnie w tym roku 22 rocznica i wiesz że nie wiem kiedy to zleciało wydaje mi sie że to tak niedawno było wogóle nie czuje sie ani nie wyglądam na taka starą babę no ale dat nie da sie oszukać Panda coś mało tu ostatni zaglądasz musisz sie poprawić bo to dzieki tobie tu jesteśmy a twoje menu bardzo podobne do mojego Rozmary nie przejmuj sie tym co myślą inni ważne że mąż twój wierzy i cie wspiera a z tą rocznicą to super pomysł Nałeczów jest taki romantyczny spa też możliwe chociaż nie jest tam tanio ale na okrągłą rocznice nie wolno oszczedzać a dziecko spokojnie możesz zostawić z dziadkami mam nadzieje że czujesz sie już lepiej MI TEŻ BARDZO POMAGA TO FORUM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A JA WAM POKAŻE TO MOJE MOTTO TO CO DZIEWCZYNY POKAŻEMY IM CO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) śniadanko mam za sobą w dwóch partiach -10dkg wędliny light - mały jogurt light -herbata z cytryna i słodzikiem teraz będzie kawa z mlekiem na obiad planuje łososia - zawsze robie bez panierki tylko zioła i sok z cytruny na oliwie, ale dla siebie zrobię dziś na samej patelni bez tłuszczu :) menia39 🌻 22 lata po ślubię ... pięknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×