Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość panda 120

Kto powalczy ze mną? z 90 kg na 60!

Polecane posty

wlasnie ta...... no to wpisz sie do naszego dystansu ;-) Bo jak Bobowej narazie nie ma zebysmy były na biezaco z nasza lista ;-) Bo w pn starujemy a jutro zamykamy liste ;-) Trasa: 1. Łomża (Bobowa) 2. Lublin (Menia39)- 209 km 3. Tychy (Sylwusia24)-360 km 4. 5. Jarosław? A jakie woj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie ta...... Ten Jarosław nad Sanem? W woj podkarpackie czy dolnoslaskie? 1. Łomża (Bobowa) 2. Lublin (Menia39)- 209 km 3. Tychy (Sylwusia24)-360 km 4.Jarosław (wlasnie ta......) - km 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znalazlam 3 Jaroslawia (?) i nie wiem który to :) a na googlach wyskakuje tylko jaroslaw w Rosji :P ale to straasznie daleko więc proszę oby to nie byl ten :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwusia i Bobowa super lista ja sie zapisuje dobrze że od poniedziałku bo dziś i jutro nie mam nic czasu zawsze te weekendy są najgorsze Sylwusia a bełaś w tej piramidzie warto tam pojechać bo nawet zachęcająco to wygląda cenowo podobnie jak Gołebiewski cz Sandra spa mogłabym sie tam kiedyś wybrac a wogóle to macie tam w tychach co oglądać a u mnie LUBLIN PIĘKNY NAŁĘCZÓW KAZIMIERZ DOLNY ROZTOCZE TEŻ JEST CO OGLĄDAĆ ZAPRASZAM DZIEWCZYNY Bobowa ja mam rodzine niedaleko Łomży na podlasiu i na mazurach czesto tamtędy przejeżdżamy Lustro witaj widzę że nastrój masz fatalny pisz tu z nami to będzie ci lżej myślę że jak sie na poważnie weźmiesz za siebie to do września możesz spokojnie te 30 kg zgubić jest to do wykonania ja już straciłam około15 to wiem coś o tym właśnie ta i co z tymi pierogami ważne żebyś za dużo ich nie zjadła bo napewno są pyszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie ta......
jarosłąw nad sanem:) nie nie w rosji na szczescie!:) nie wpisywalam sie bo nie wiedizlam dokladnie jak liczycie czy os ostniej stajci czy od pierwszej:) pierogow zjadlam 4:) i gopracy kubek:) potem sobie jakies warzywka ugotuje i dam rade i woda:) id eise teoszkeczke angielskiego pocuzyc przynajmniej bede miec zajecie i nie bedzie sie chcialo isc do kuchni aby cos podjesc:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobowa no ja znalazłam dwa Jarosławie. W woj. podkarpackim i dolnoslaskim i niewiem który to :( Acha to podkarpacie Bobowa to wpisz ;-) Ja w zumi szukałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam z Tychów do miasta Jarosław jest 304 km. Na zumi poszukałam. 1. Łomża (Bobowa) 2. Lublin (Menia39)- 209 km 3. Tychy (Sylwusia24)-360 km 4. Jarosław (wlasnie ta......) -304 km 5. Dobrze Bobowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobowa mam nadzieje ze Ci nieprzeszkadza ze pomagam w wyznaczeniu trasy?????? ;-) Bardzo mi sie spodobał ten pomysł wiec dlatego sie udzielam ;-) Uciekam na rowerek ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorkowo u mnie dziś rano 100g wędliny light, 2 jajka 3 mandarynki duzy jogurt light 3 mandarynki serek wiejski ze świezym ogórkiem i świeżą czerwona papryką :) do tego 2 kawy z mlekiem, herbata i woda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panda120 🌻 ja bym nawet pojeździła ale nie mam go dzie postawić - może jak choinkę rozbiorę, dziecko mi lata wszędzie i będzie wychodzić na ten rowerek :O a wspólne jeżdżenie to super pomysł :D:D:D pedałowac i mysleć o Was że wy tez sobie śmigacie :) i że razem chudniemy :D berta_kasia 🌻 widzisz jaki fajny początek dietki :) ja tez marzę żeby do kwietnia miec tą cudną 6 z przodu :P zdesperowana_P 🌻 Drenafast to mieszanka ziół oczyszcza organizmi, stosuje sie jedna miarke na 1litr wody, ma smak herbaty brzoskwiniowej, mi bardzo smakuje - pije nieregularnie ze względu na te moje lekarstwa teraz ale bardzo smaczna i zrobie całą kurację - jedna butelka starcza na 20 dni koszt ok 50zl chyba jak dobrze pamiętam :) lustro.. 🌻 witaj i trzymaj z niami bo ładnie chudniemy :P menia39 🌻 mnie tez zainteresowalo to spa PIRAMIDA W TYCHACH bo cena nawet nawet, a szukam czegoś na weekend a masz może jakieś namiary u Ciebie w okolicy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, ja się wpisuję na 4 miejscu bo jestem z okolic Bielaka-Białej Więc będzie to tak: 1. Łomża (Bobowa) 2. Lublin (Menia39)- 209 km 3. Tychy (Sylwusia24)-360 km 4. Bielsko - Biała (panda 120) 5.Jarosław (wlasnie ta......) -304 km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Łomża (Bobowa) 2. Lublin (Menia39)- 209 km 3. Kraków (Rozmary35) - 282 km 4. Tychy (Sylwusia24)-86 km 5. Bielsko - Biała (panda 120) - 41 km 6. Jarosław (wlasnie ta......) -296 km 7. Dobrze? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorem. Niewiem czemu jak mam dzien wazenia to wieczorem sie rzucam na jedzenie... Dzisiaj tez... Około 1600 kcalorii a jak mąż by mnie nieotrzeził zebym juz nie jadła to bym wciągneła chyba ponad 2000 tyd :( :O Ale to nie żołądek chce wtedy mi jeść tylko głowa.... I mam teraz inny plan,miałam go juz stosowac ale jakos tak wyszło. Wiec od jutra! Codziennie od 1000 kcal do 1200. A raz na tydzień np w środy 1400 kcal ;-) Taka lekka zwyżka ;-) A dzisiaj u mnie: Sniadanie: bułeczka zytnia, plasterek szyneczki, pare plasterków ogórka zielonego. II sniadnaie: kiwi, 1/2 grejpfruta, 1 mandarynka Obiad: zupa ogórkowa Podwieczorek: jogurt + wasa Kolacja: sałatka z kukurydzy z puszki, 1/2 papryki, białej rzodkwi.. A potem porażka: -jogurt'= -pare plasterków szynki-około 6 -dwa wafle ryzowe -mandarynka :( :O Grubo po 20 wiec dlatego wyszło około 1600 kcalorii. A z ruchu : -10 minut gimnastyki -10 minut spacerku -30 minut rowerka rozmary35 fajne,małe menu :-) panda120 oj waga Cię napewno miło zaskoczy w poniedziałek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwusia 🌻 nie przejmuj sie - nie jest źle - ja wczoraj tam miałam tylko same mandarynki jadlam no ale duzo :O gorzej jakbyc pół chleba zjadła z czymś, 2 pizze, 3 piwa wypiła czy coś :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozmary35 mówisz ze nie jest zle? :-) Dziękuje... Czasami mam tki napad zywieniowy :-) I to zawsze w dniu wazenia sie -dziwne prawda????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez czasami ciągnie ale powtarzam sobie że nie warto :) dobrze że twój mąż cos ci powie bo mój mi mówie ale żebym więcej zjadła :O chce dobrze, żeby mi się coś nie stało itp., ale teraz najgorszy czas bo organizm będzie czekał na nasz błąd i wszystko co zjemy w nadmiarze zmagazynuje w tłuszcz bo jest od kilku tygodni na fazie oszczędzania ale za niedługo będzie tylko z tłuszczu brał i pozbędziemy się naszego sadełka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w niedzielny ranek :-) Ja tylko na troche a potem bęe wieczorkiem :-) U mnie dzisiaj na sniadanko: -kefir 0% dyzi i musli bananowe fitella ;-) 300 kcal. Teraz trzeba pocwiczyc i na rowerek :-) Narazia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, u mnie tak sobie ale mogło by być lepiej. Dziś robię zakupy i od jutra ostra dieta. Nie lubię w niedziele jeździć po sklepach ale nie dało się w tygodniu. A te dystanse to każda w domu tyle kilometrów ma jechać czy jak? Miłej niedzieli :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
syla123 tak kazda pokonuje ten dystans :-) A masz rowerek i sie dołanczasz? Jak tak to wpisz sie w tabelke nasza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie ta......
witam nie lubie niedziel:> s atak leniwe:> ja juz po obiadku.. bo na sniadanie zjadlam kawaleczek czarnej bulki bo sie speiszylam do kosciola pozniej na obiad salatka i kaczka gotowana:> zoabczymy co bedzie dow ieczora:> a wy jak tam pokonujecie swoje dystanse? ja dopiero od jutra bo jutro ebde miec swoj stepper bedzie pewnie wolniej ale:) ostanio robilam pyszna rybke w folii aluminiowej....kawalek dorszcza mnostwo startej marchewki bazylie swieza przyprawy..i zawinac w folii..i na patelnie ...mmm pychaaa:) jak macie jakies fajne przpeisy ...zeby jesc cgudo to prosze podawajcie:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Łomża (Bobowa) 2. Lublin (Menia39)- 209 km 3. Kraków (Rozmary35) - 282 km 4. Tychy (Sylwusia24)-86 km 5. Bielsko - Biała (panda 120) - 41 km 6. Jarosław (wlasnie ta......) -296 km To tak jutro startujemy czy jeszcze ktoś się dołancza? Bobowa dobra trasa? CZy ja zmodyfikujesz jakos? Rozmary a co miałas za doświadczenie, tzn próbe? Ale dałas rade? To dobrze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz po 30 minutkach rowerku i przejechanych 14 kilometrach ale jeszcze dzisiaj pojezdze jak bedziemy oglądac z mężem jakiś film :P A teraz lece na obiadek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jeszcze ja:)dołaczam się do listy tarnoów małopolskie:) wczoraj nie miałam czasu pisać pojeździłam na rowerku 83 minuty:) a dziś 50 minut bo coś mnie nogi zaczynały boleć:) na śn płatki z mlekiem II śn kawa i 2 mandarynki obiad kawałek kurczaka i surówka z kapusty i marchewki a póżniej to nie wiem:) moja waga coś szaleje ważyłam się dziś 4 razy i za każdym razem pokazywała co innego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdesperowana_P A WAZYSZ SIE TYLKO RANO NA CZCZO? A masz taka typowa wage czy elektroniczna? Ja tez juz dzisiaj po rowerku: Dzisiaj 65 minut i przejechane 30 kilometrów :-) A z jedzonka w sumie 1150 kcal :-) Wiec mysle ze jst dobrze a Wy? Menu: Sniadanie: kefir 0% + musli fitella II sn: 2 mandarynki Obiadek: zupa ogórkowa Podwieczorek: kiwi, jogurt, 2 x wasa Kolacja: 3 x wasa, 3 plasterki szynki, mini sałatka z 1/3 zielonego ogórka i chyba 2 listków kapusty pekinskiej. Do tego z płynów herbata zwykła z cytryna, herbatka owocowa, herbatka zielona, woda przegotowana ;-) Bedzie tego jak na razie grubo ponad dwa litry :-) ................................................. 1. Łomża (Bobowa) 2. Lublin (Menia39)- 209 km 3. Kraków (Rozmary35) - 282 km 4. Tychy (Sylwusia24)-86 km 5. Bielsko - Biała (panda 120) - 41 km 6. Jarosław (wlasnie ta......) -296 km 7. Tarnów (zdesperowana_P ) -134 km .................................................... Jeszcze ktoś się dopisuje? Po Bobowa proponowała by dzisiaj zamknąć trase bo jutro ruszamy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO TO JAK NIKT SIE JUZ NIEZPAISZE TO STARTUJEMY JUTRO :-) ................................................. 1. Łomża (Bobowa) 2. Lublin (Menia39)- 209 km 3. Kraków (Rozmary35) - 282 km 4. Tychy (Sylwusia24)-86 km 5. Bielsko - Biała (panda 120) - 41 km 6. Jarosław (wlasnie ta......) -296 km 7. Tarnów (zdesperowana_P ) -134 km ....................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×