Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tukuś

20-LETNIE STARACZKI ŁĄCZCIE SIĘ

Polecane posty

jestes ogolnie nerwowa osoba ale staram sie panowac nad soba choc nie zawsze mi to wychodzi.jak bys mnie zobaczyla to bys na pewno tego o mnie nie powiedziala wygladam raczej naq spokojna osoba hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no trudno czasami tak bywa;p Ja jak czasami myśla jaka jestem dla mojego, to wiem że jak bym nim była to bym ze sobą nie wytrzymała hehe, a on mi mówi że jestem najwspanialszą kobietą na świecie hehe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ale to kazda kobitka w jakims stopniu chyba tak ma:) ja jakbym byłą facetem to bym w życiu nie chciała ze sobą chodzic o nieeeeeeeee:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łaśnie więc Ci nasi meżczyźni są kochanie i widocnie im to aż tak nie przeszkadza, bo by z nami tyle nie byli;p hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż też twierdzi, że lepszej żony by nie mógł mieć ponieważ jestem idealna. A poza tym twierdzi, że nie przeżyłby gdyby mnie stracił. Mówi tak dlatego, że ja kiedyś byłam bardzo ciężko chora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EMTI coś w tym musi byc:):) Oki ja lece bo jakaś zmęczona jestem tym dniem papapa kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angioletto i co rozmawiałaś ze swoim o dzieciach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobilam jak poradzilyscie... i porozmawialam z nim o dzidzi ustalilismy ze zaczniemy starania za rok w styczniu wiem wiem to dlugo,ale taka jest nasza decyzja,z roznych powodow...mam nadzieje ze mimo wszystko bedziecie ze mna przez ten dluuugi okres wyczekiwania,co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze na chwilke jednak zostaje bo mojemu się przypomniało, ze na jutro garniaka potrzebuje i się gramoli z prasowaniem koszuli ehh z kim ja pracuje ;P;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tosia musisz miec bardzo dobrego męża:) Angioletto jasne , zę będziemy tutaj z Tobą :) Będziemy wszystkie razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Tukus,powiedz jak sie czujesz kochana? obiecałam ci wsparcie a dzis zawalilam na calej lini,ale za to jutro bede caaaaale popoludnie az do pozniej nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe;p angioletto- a czym sie kierowaliście? a kiedy ślub hehe;p no pewnie ja tez bede z Toba hehe co najmniej wiem ,że nie tylko ja będę sie starać dopiero za 10miesięcy hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahhh,dzis nawet powiedzial mi ze chcialby miec chlopca... hmmm rozmarzylam sie... bede go terz caly rok meczyc...to znaczy przygotowywac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angioletto nic się nie stało:) a czuje się już dobrze i oczywiście nadal będe sie starała :) tylko teraz z tak bardzo nieregularnymi okresami to mi nawet ciezko dni plodne wyliczyc:( nie mamy wyjscia będziemy się kochac codziennie hehehe:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe. Mój mąż to anioł. :) Jest kochany, cudowny i zawsze mnie wspiera. Lepszego bym mieć nie mogła, bo taki nie istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiec ,slub mamy za rok w czerwcu-2010, a do tego czasu troche bardziej sie ustabilizujemy finansowo i mysle ze wrocimy wtedy do polski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no i dobrze :D zeby tylko nam sie wszytskim udalo za pierwszym razem hehe, a Tobie Tukuś w tym cyklu:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis kobitki czytalam ksiazke od poczecia do 3 roku zycia batdzo fajna:) pamietajcie zeby miesiac przed staraniami lykackwas foliowy:)i tak do 3 miesiaca ciazy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×