Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tukuś

20-LETNIE STARACZKI ŁĄCZCIE SIĘ

Polecane posty

nie wiem jak mi sie udalo. mialam wiecej szczescia niz rozumu. i co najlepsze udalo mi sie wziasc slub 13! cale zycie o tym mazylam. moze wlasnie dlatego mi sie udalo ze ludzie sa przesadni i 13-go nie chcieli wkladac obraczki na palce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angioletto - u minie o tym ,że zaczynam starania w noc poślubna wiedzą tylko moje przyjaciółki no i narzeczony rzecz jasna hehe;p A innym nic nie mówie, z mamą mam super kontakt, ale ona zacznie mi pewnie zaraz coś gadać... a my podjeliśmy decyzję i już hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja wam coś poradzę odnośnie wesela:) my na początku chcieliśmy wesele w loalu ale jak uslyszelismy cene 176-180 zl za osobe bez ciast torta napojow i alkoholu to sie za glowe zlapalismy. Znalezlismy sale w Gdańsku( nie za miastem tylko w MIESCIE), kucharki( mojego kuzyna dziewczyny mama:)) i powiem wam jedną rzecz wesele na 100osob + poprawiny ze wszystkimi duperelkami( stroje, obraczki, no wszystko) kosztowało nas 18 tyś:) a menu na osobe wyszlo 88 zl za osobe z alkoholem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola1988 no to rzeczywiście malutko.... ja planuje na 100os za osobe płacimy 100zl bez alkoholu, ciasta i owoców... ale conajmniej ni musimy tego sami sprząrać :D Bo też miałam możliwość wynajęcia sali tak jka Ty, ale mi się nie chciało załatwiać tego hehe;p Leniwa jestem :D A tak to wesele mamy nad jeziorkiem:D I też super, a ile będzie nas kosztować to dowiem się po weselu ehhe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kingusia mam nadzieje że już tak zawsze będzie szczęście przy was:) Karola 180 zł za osobe to sporo, opłaca sie czasem wstrzymac i rozgladnac za czyms innym angioletto hehe ale pecha chyba w zyciu nie masz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie Emti,wszystko jeszcze wyjdzie w praniu,pewnie wiecej niz sie spodziewamy,ale jestem pewna ze warto:) boli mnie podbrzusze,myslicie ze to przez owulacje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co bylo najlepsze. moj maz ma 5-e rodzenstwa. w grudniu 2006 jego siostra powiedziala ze bierze slub 8wrzesnia 2007. wszyscy uradowani bo pierwsze wesele,ona 30 na karku. no super. w kwietniu jego 23-y letni brat powiedzial ze wpadl z dziewczyna i 14 lipca 2007 biora slub. a w czerwcu my wyskoczylismy ze 13 pazdziernika kolejne wesele. myslalam ze tosciowa dostanie zawalu na wies o trzecim weselu w jednym roku,ale sie nie udalo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myśle, ze przez owulacje to chyba nie raczej od rozmyslania czy zaczac staranie czy jestcze nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do 13-go to jest moj kochany dzien. 13 sie urodzilam. od 13 jestem z moim mezem (to juz 4 ,5 rku minelo), 13 bralam slub i 13 chrzcilam synka!!! bosko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe kinguś to mieliscie szalony rok:) ale teściowa chyba jakoś dała rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tukuś masz racje,bo tak samo szybko mi przeszlo jak sie zaczelo hihihi ja tez kocham 13-stke:) poki co ze wzgledu na dzien urodzin:) a z moim jestem juz 7 dluuuuugich lat:) a wy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My jesteśmy hmm prawie 3 lata od 24 grudnia :):) ale to tak wiecie jak jest za małolata chodzisz ze mną to jakas awantura i miesiąc przerwy dlatego tak na stałe to 3 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie wstyczniu bedzie jak 4 lata jestesmy razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nas wesele na 140 osob wynioslo 25tys,a 23tys zebralismy. ja mialam wesele w remizy na wsi. mieszkam na wsi i niecierpie lokali. tam sa take sztywne te wesela. wszystko sama zalatwialam. jako w ciazy wiec nie pracowalam no i mialam na to czas. maz wybieral tylko ze mna obraczki. ale byl zachwycony rezultatem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja na 100os licze 20 tys :D ale sie zobaczy hehe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ogolnie to marzylam by niuniek wyszedl 13. ale jemu sie tak podobalo w brzuszku,ze musial te 6 dni posiedziec jeszcze. ale 19 to tez jest moja liczba. bo po pierwsze 19 pierwszy raz kochalamsie z moim mezem a po druge moja data urodzenia 13 czerwiec. 13+6=19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dala,dala. i nadal gra mi na nerwach. jakos za nia nie przepadam. zreszta moj maz tez nie. jezdzimy tam jak juz musimy choc mieszkamy od nirj zaledwie 24 km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ile czsu bylyscie ze swoim partnerem gdy poszluscie pierwszy raz z nim do lozka?? i ile mialyscie wtedy lat jesli mozna zapytac?? bo podobno srednia w polsce to 15 lat. tak cos mi sie obilo o uszy ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bylam z nim 6 miesiecy i 6 dni. pamietam to jak dzis... wkoncu byl moim pierwszym i mam nadzieje ze ostatnim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam prawie 17 i pierwszy raz sie pokochalismy po 5 miesiacach:( wiem teraz wiekszosc osób powie , ze krótko sie znalismy i takie tal ale to jest ten sam co teraz z nim jestem ciągle i :) a wy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nawet 5 miesiecy nie było było chyba pare dni ponad cztery miesiące:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli oczywiscie nie chcecie ,to nie odpowiadajcie na moje pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×