Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tukuś

20-LETNIE STARACZKI ŁĄCZCIE SIĘ

Polecane posty

no to supe Ja nie iwem jak bym sie zachowala bo nigdy nie miałam takiego czegos i mam nadzieje ze miec nie bede hehe :D Angioletto- wiesz ja sie nie glodze, ale jem 3 posilki dziennie ost do 18 nie jem slodyczy:) No i tyle;p nie chce mi sie cwiczyc, len ze mnie;p no la emoze z 3 kg w te 10mc schudne hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emti,ja nie mialam na mysli tego ze sie głodzisz,wrecz przeciwnie,jestem z toba,i pewnie kilka miesiecy przed moim slubem podejme takie same starania.buziole dla ciebie.trzymam kciuki🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 23 lata skończone, o dziecko tak na serio staramy się 4 miesiące, wcześniej to było na luzie. Już raz poroniłam dwa miesiące temu. I mam nadzieje, ze teraz jestem w ciąży. Jak na razie objawy mam takie jak poprzednio więc jest nadzieja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny! Dawno juz sie nie odzywalam bo wciaz jestem czyms zajeta ale ciagle sledze forum 20-letnich Staraczek :) U mnie okresu wciaz brak i na domiar zlego ustapily wszelkie objawy... Dzis rano czulam tylko bol jajnikow. A tak to cisza, czuje sie super. W poniedzialek wybieram sie do ginka... Pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tam kochane? je siedze i pilnuje mojego zbuja. tatulek nam jeszcze z pracy nie wrocil i kochany syn na niego czeka :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :):) No to tak , widziałąm , że sie zastanawiacie co się ze mna dzieje. Przepraszam , że nie napisałąm ale wszystko się tak szybko działo, ze nawet czasu nie miałam. Wstałąm sobie w piątek rano i mój nagle do mnie mówi pakuj się nie wiedziałam o co chodzi ale wziełam kilka najpotrzebniejszych rzeczy i wsiadłam do auta. Dopiero wtedy mi powiedział, że zadzwonił do swojej cioci która mieszka w górach czy możemy przejechac na jedna no. Po godzinie byliśmy na miejscu.Bardzo miło spedziłam ten czas , w górach przy gorącej czekoladzie i przy kominku mój sioe bardzo postarał , zebyśmy ten czas spedzili miło i we dwoje. Dzkoda, że juz dzisiaj rano musielismy wracac ehh mój ma jakies spotkanie o 12 . Ale co jak co bardzo się postarał :) Kochany jest :):) A co tam laseczki u was ? :):) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tukuś,Ty to masz fajnie,no to dobrze ze tak sobie wypoczelas przez chwilke:) ja niedlugo do pracy ide i wroce pozno ok.23 jutro mam wolne wiec pogadamy.milego dnia dziewczyny🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem,ale nie za dlugo,niestety caly dzien dzis pracuje w restauracji,wiec niedlugo mnie w biurze nie bedzie,ale potem mam przerwe to wpadne:) co u Ciebie szczesliwa??? mnie tak boli glowa ale tylko po prawej stronie i szyja,ucho i nawet oko,chyba mnie wczoraj przewialo.cholerny londyn:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez ta glowa boli nawet kawa nie pomogla ale pewnie to przez ta pogode taka zmienna u nas.wiem jak Jest w Anglii z pogada wiec nie dziwie sie pewnie Cie przewialo. ale nudy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No głowa to pewnie od pogody boli:( Ja właśnie na obiadek nastawiłam , zaraz z pieskiem na spacerek wyskocze i chyba będe czekała na mojego w domku. A wy co robicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo taka jakas pogoda jest, że mnie to i się nudzi i spac sie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sympatyczna133
hejka ja mam skończone 20 i dzidzius przyjdzie na świat 26 listopada 2008 wiec za kilka dni, wiecie co dzwonilam przed chwila do szpitala dowiedziec sie o wyprawke czyli torbe co mam wziasc bo nie mam za bardzo pojecia i odebrala jakas chamska baba z tekstem ze czasy w ktorych bylo cos za darmo sie skonczyly i ze musze miec wszystko, co wy o tym ,myslicie co?? bede miec cc na szopena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja przyjaciółka wzieła dla dziecka tylko pampersy i kosmetyki do pielegnacji... pieluszek tetrowych, śpioszków, becików nie brała bo jak pielegniarki przebierają dzieci to myśla,że to ich i dają do prania, jej wszytsko dali, nie wiem jak jest w Twoim szpitalu:) A dla siebie wzieła koszyle 3 na zmiane, wkładki laktacyjne, podpaski, kosmetyki, recznik, bielizne no i chyba tyle:) u mnie pada śnieg :D Tak pada ,że nie widać drugiego domu oddalonego o jakies 10m hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Ja przed chwilą wróciłam ze szkoły,pogoda okropna. Nie wiem co się ze mną dzieje. Dziewczyny w szkole twierdzą, że w ciąży jestem oby to była prawda :) Bóle brzucha takie dziwne nadal są, piersi też bolą, kłują jajniki w sumie prawie jak na @ ale jednocześnie tak trochę inaczej. Z tym, że na @ to troche za wcześnie. Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tosia23-zrob test. 15zl to nie majatek a byc moze bedziesz mogla wybierac juz imie dla potomka. chociaz bedziesz wiedziala na czym stoisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki,jestem juz:) Emti,mam wazna sprawe do Ciebie:) Dziewczyny ale macie fajnie ze u was snieg pada,u mnie slonce dzis swieci i mimo ze bardzo zimno jest to sniegu pewnie nie zobacze:( zrobie dzis podsumowanie topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) U nie też ładnie pruszy:) A jak tam wasze starania bo ja z moim sie bardz intensywnie staram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tukuś,moje starania sa zerowe.jestem w kropce.myślalam ze podjelam a raczej podjelismy decyzje o poczekaniu jeszcze rok,ale ja tak bardzo bym juz chciala byc w ciazy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj moj Radek dzwonil do swojej siostry(2miesiac ciazy) i ona mu mowila jak sie czuje,ze na zakupy pojedzie,ze tak teraz fajnie jej jest, i jak mi to opowiadal to taka zazdrosc mnie ogarnela,ze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angiolettno znam ten ból zazdrości ehh a tu trzeba czekac i sie doczekac nie mozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×