Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tukuś

20-LETNIE STARACZKI ŁĄCZCIE SIĘ

Polecane posty

Gość kingusia13
NICK....................WIEK......DATA @.............TEST........CYKL Angioletto--------------24-----------5.12------------- -20---------------1 Tukuś-------------------21---------24.11 ---------------20---------------5 Kingusia ---------------19---------24.10-------------31.05.07r--------0-- Emti ------------------???? ---------?????------------?????? ---------- ???? Karola----------------????---------??????------------??? ???------------???? Szczęśliwa Ona----??????--------??????------------????--------------??? ? Młoda-----------------19---------13.11-------------8---- --------????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingusia13
dolaczylam angioletto. wybacz ze tak pozno,ale to moje malenstwo zamiast spac trenowalo wdrapywanie sie na fotel i zsowanie sie z niego. no i musialam go pilnowac,zeby mi sie nie rozbil. tak mu sie to spodobalo ze poszedl spac przed 24. padl biedny na dywanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki przepraszam,że mnie nie bylo ,ale byłam na weekend u rodzinki:) Także już nadrobiłam czytanie:) WITAM nowe dziewczyny i juz wpisuje sie do tabelki:) No i miałam dostac @ 07.12 a jeszcze jej nie ma , ale to pewnie przez tabletki bo odstawilam w listopadzie;p NICK....................WIEK......DATA @.............TEST........CYKL Angioletto--------------24-----------5.12------------- -20---------------1 Tukuś-------------------21---------24.11 ---------------20---------------5 Kingusia ---------------19---------24.10-------------31.05.07r------- -0-- Emti ------------------20---------07.11------bhcg 26.11- 0.0 ------31;/ Karola----------------????---------??????------------??? ???------------???? Szczęśliwa Ona----??????--------??????------------????--------------??? ? Młoda-----------------19---------13.11-------------8---- --------????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babolki:D wracam dzis do pracy,ale mi sie nieeee chce:( bede wieczorkiem.mam dzis 3 dzien @,a krwawie jak nigdy,normalnie w pampersach powinnam chodzic:) miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlod3
bylam u ginekologa w srode mam usg no i w srode mam miec planowany okres. kupilam dzis test na wszelki wypadek, no i zastanawiam sie czy moge dzis zrobic czy dopiero w srode hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlod3
no to za 25 minut napisze=)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlod3
wyszedl negatyw.......... a caly tydzien sie staralismy z chlopek wymeczylam go jak sie dalo, nie rozumiem=(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana nie martw sie,tak niestety czasem bywa. zobaczysz ze przy nastepnym cyklu wam sie uda:) i bedziecie mieli fajny prezent na gwiazdke:) zobacz ile dziewczyn sie stara,nie mozna tracic nadziei:) no,usmiechnij sie:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja tez już jestem:) Jak tam Wam minął dzionek:) Ja dzisiaj dostałam okres:) Także zmieniam tabelke hehe:P NICK....................WIEK......DATA @.............TEST........CYKL Angioletto--------------24-----------5.12------------- -20---------------1 Tukuś-------------------21---------24.11 ---------------20---------------5 Kingusia ---------------19---------24.10-------------31.05.07r------- -0-- Emti ------------------20---------08.12------ ------------????? ------ 1 Karola----------------????---------??????------------??? ???------------???? Szczęśliwa Ona----??????--------??????------------????--------------??? ? Młoda-----------------19---------13.11-------------8---- --------????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlod3
wogole to mam w srode to usg i lekarka powiedziala mi ze musze zrobic siusiu wczesniej;/????... no i wogole podlamalam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mloda3- a czemu cie lekarka na usg skierowala? angioletto u mnie wsyztsko ok:P w piatek koncze praktyki;p w weekend mam szkole a w poniedzialek 15.12 jleeeece do Anglii hehe:D A co do @ to dostałam:) No i dobrze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młoda,musisz podejsc do sprawy spokojnie.po pierwsze powiedz mi dlaczego masz to usg??? po drugie jeszcze nic nie jest przesądzone.pamietaj ze wiele kobiet ma normalna miesiaczke,z krwawieniem i bólami nawet do 4-go miesiaca,wiec nic nie wiadomo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie ze będę miec :D hehe i jak nie bede gotowac na świeta to będę siedzieć na necie:P tak do 14:p a potem to będe się musiała nacieszyc moim skarbeczkiem kochanym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to fajnie,ja tez bede gotowac,licze na Twoje przepisy:p cieeesze sie baaaardzo:) mam nadzieje ze spedzisz bardzo mily czas,a do kiedy zostajesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wracal 10.01:) hehe suuper co:D A co do przepisow to sama z mama będę gotować bo ja jeszcze nie umiem sama wigilii przygotować hehe:D A Ty co ze swoim Skarbem na sylwestra robicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlod3
ogolnie na wejsciu powiedzialam jej ze chce usg zeby sprawdzic czy jestem w ciazy, no i potem przebadala mnie no i umowila na trmin.. no i teraz mam pytanie czy jesli tydzien przeszly sie staralam to czy USG wykaze mi czy jestes w ciazy czy nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki:) ale ja mam pecha;/ palca sobie dzisiaj skręciłam ehh a co tam u wsa słychac?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlod3 - troche dziwne że Ci lekarka dała skierowanie na usg a nie zrobila badania ginekologicznego przez ktore można zobaczyc ,że szyjka jest zasiniona, no i powinna Ci dac pierw skierowanie na bhcg a nie od razu na usg, takie jest moje zdanie, bo ja tez byłam niedawno u lekarza i mu powiedziałam,że dziwnie sie czuje i w ogóle piersi i jajniki mnie bolą to powiedział ,że dla spokoju da mi skierowanie na bhcg no i gdy po nim wyjdzie że jestem w ciąży to wtedy umówimy sie na usg. tukus- ojj biedactwo 🌼 i co masz paluszka w gipsie? a co u mnie to juz pisałam;p odliczam dni do wujazu:) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlod3
ogolnie chodz w busku do lekarza(tam gdzie mieszkam) mama mi napisala w smsie ze kosztuje wizyta z usg za 50 zl. dzis mialam badanie tzn badanie no zaplacilam 50 zl, a w srode usg kosztuje 70;/. wiec zastanawiam sie czy dac spokoj z krakowem(gdzie studiuje) i nie bawic sie w nowych lekarzy.. a moj(jest z buska na urlopie). tylko zaczac chodzic do lekarza w busku jak normalny czlowiek,hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, lekarka dala mi bandaz i usztywnila. Młoda dokładnie Twoja lekarka najpierw powinna Cie zbadac, dac badanko na krew, a potem usg dopiero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlod3
wogole powiedziala mi ze ejstem glupia ze w tym wieku planuje wypytywala o chlopaka;/.jakby to mialo jakis sens i ogolnie niby byla mila a zmieszala mnie z blotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlod3 nawet jak jestes w ciazy ale wczesnej np 2-3 tyg to i tak usg za wiele niepokaze, ja na Twoim miejscu na wejściu poprosiłabym o skierowanie właśnie na bhcg a nie na usg.... planujesz dziecko a nie wiesz jaka jest kolej:P Pierw test, a potem usg... zrobiłaś już ten z apteki, to idz do szpitala i zrób bhcg on kosztuje jakos 20zl bez skierowania. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×