Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tukuś

20-LETNIE STARACZKI ŁĄCZCIE SIĘ

Polecane posty

szcęśliwa ona no to trzymamy kciuki:)))) i oby dobrze sło i oby egzaminy bez poprawek były:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angioletto juz nie moge sie doczekam i 3mam za słowo hehe:d było by suuper:) na weekend byśmy wpadli, gdz\ieś pokój wynajeli i już :D spotkalibysmy się, ale by było hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny długo mnie u was nie było. U nas starnka w toku, 4 cykl teraz... A jak u was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Karola:) u mnie bez zmian,poki co jeszcze @ musi sie skonczyc i wtedy zaczynam:) wiec moze jutro:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo angioletto to by było coś hehe Liwi 2 w 1 hehe:D karola1988 - super że jesteś:) u mnie nic sie nie dzieje, wiesz ja dopiero we wrześniu 2009 zaczynam starania;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no wiesz ja tam byłam tylko przejazdem pare razy:P hehe ale slyszałam że jest bardzo ładny;p ale jak tam bedę to sama ocenię hehe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak,nią sie nie przejmuj,Emti to cwaniara! przez 9 miesiecy do ślubu bedzie piekniala!!!! dopiero zaczela a juz z niej gwiazda sie zrobila,ale zeby tego bylo malo to po tych 9 miechach w ciaze zajdzie i jescze bardziej przez to nam wypieknieje wiec,hohohoho:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ojoj angioletto:*:*:*:*:* A widzieliście ją ona to jest sliczna:) Zgrabna (nie to co ja 70kg;/) Blondynka i tez ma ładne duże niebieskie oczka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaisisjis
chuj wam w dupe gowniary zasrane do nauki tepaczki. mature chociaz zdajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz ja powiedziałam tylko prawde:) a kto tu slodzi to nie będę mówić hehe:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oh,kochana :D:D:D ja wam powiem ze oczy mi sie kleja,ale serce mi mowi-SIEDZ I PISZ hhihihihihihi:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no siedz siedz u Cibeie dopiero 22 a u nas:P hehe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja uwazam ze liwia tez powinna zmienic nick! na GWIAZDA NR 2 obie jestescie slicznotki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie po staremu:) staranka były teraz czekamy:) jezeli teraz sie nie uda to po nowym roku idziemy do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra juz,koniec tych slodkosci:D:D:D:D ja tam widzialam wasze profile i nie widze tu zadnej NIE GWIAZDY!!!! BO WSZYSTKIE ŁADNE,A TAKIE SKROMNE!!!! Kingusia zdjecie w sukni ślubnej to mojego az do łez doprowadziło i teraz chce slub przyspieszyc wiec chyba gwiazda nr3 sie szykuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola,ale Ci zazdroszcze,ahhhhh mam nadzieje ze ja tez juz niedlugo bede wizyte u lekarza planowac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolcia lekarz powie ze macie czas na leczenie po jak to 4 cykl to poczatki dopiero;p ale moze cos pomoze:) Albo kochajcie sie bez myslenia o poczęciu :D Tak na zywiol i juz będzie to będzie nie to nie i juz :d ja mam taki zamiar , tak się starać hehe bez obliczania dni płodnych , mierzenia temp i w ogóle:P bo znam wiele par które powiedziały ok dajemy sobie na luz i kochali sie kiedy mieli ochote bez zabezpieczenia, bez myslenia o dzidzi i im wyszlo:) takze powodzenia 🌼 mmama- a Ty to co może brzydka jesteś? tez ładna :D wszytskie jestesmyu piekne:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak mi sie nie uda i polece w lutym do polski to oklamie tego lekarza i powiem mu ze juz ponad rok sie staram,a co.niech sie od razu mna powaznie zajmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glupich sie nie sieje,sami sie rodza i jeszcze maja czelnosc pisac take komentarze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to z samego rana nasze dziewczyny z topiku do miss polonia zglosze,a pare to nawet do Mam talent,hahahaha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a takm nie zwracajmy uwagi na te komenty;p a wlasnie kingus;p wybrałaś imie dla pieska?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×