Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tukuś

20-LETNIE STARACZKI ŁĄCZCIE SIĘ

Polecane posty

wiesz co,mnie ta lewatywa najbardziej przeraza!!!! to musi byc nieprzyjemne,a w trakcie porodu to dopiero :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jka bedziemy w ciazy to mi sie zdaje , ze bedziemy dla nich jak oczko w głowie. Z teo co znam mojego to ehh jeszcze bede prosiła o chwilke samotnosci bez jego pomocy :P a co do porodu to juz teraz mam obawy,a co dopiero bedzie tam na sali ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez tak mysle,masz racje:) ja tez mam obawy co do porodu,myslalas kiedys o porodzie w wodzie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak i to jest ój numer jeden i na niego sie bede pierac. Jeszcze mieszkam w dosyc sporym miescie ale szpital jest u nas w opłakanym stanie, na nic nie ma pieniedzy. Wiec jak juz zaczne rodzic to chodzbym sie miałą , ze tak powiem posikac i popłakac. Mój zawiezie mnie do miasta oddalonego o 20 km , które jest owiele mniejsze od tego gdzie ja mieszkam ale za to szpital pierwsza klasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tukus no to masz szczescie,ja tez tak chcialabym rodzic,albo przez cesarke,ale nie wiem jakie bede miala mozlwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angioletto widze , ze teraz roram mniej kobiet chce rodzic naturalnie i woli cesarke. Ja tez nad nia mysle.Rach ciach i koniec, a tu nie wiadomo ile bede rodzic, jeszcze jakies rozcinanie potem szycie. Moja mama mówi , ze ja jeszcze jakis niekompetentny lekarz czyscił tak , ze z bólu nie mogła. A przy cesarce dadza znieczulenie , pojdzie szybko i juz. Wiem , ze tez sporo kobiet mówi , ze to na łatwizne ale taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze na chwilke tylko weszłąm powiedziec dobranoc:) Zagadałąm sie z moim o porodzie i , az sie senne zrobiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:P ALe musialam sie naczytać :P hehe :) Dobrze że topik znowu został przywrócony do zycia hehe :D Ja dzisiaj byłam u mojej przyjaciółki ,która ma dzidzie 3tygodniowa:) Biedactwo ma kolki... 2 razy ja usypialam i prawie caly czas nosiłam:) Mówiłam do niej... jejeku jak fajnie by było mieć już swoje takie maleństwo:) A moja przyjaciółka tylko mowiła do swojej dzidzi, no teraz biedactwo płaczesz, ale przejdzie ci to i później mamusia zacznie się wysypiać ,Ty zaczniesz przesypiac całe noce, a ciocia będzie wtedy opiekować się swoim maleństwem:P I to ja bede je usypiać jak ona juz nie będzie miała siły hehe:P Ojjj.... Było suuper:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emti,witaj znowu,mam nadzieje ze teraz juz topik znowu sie ozywi,ciezko bylo mi Was odnalesc po tych kilku dniach:p co u Ciebie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emti,ktore imie podoba Ci sie najbardziej??? Olimpia,Natasza,Karina,Natalia,Nadia,Emilia,Amelka,Martyna,Julka prosze poradz cos!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a poza tym sama sie zastanawiałam nad Natalia:) więc też bardzo ładne imię no i AMelia też śliczne :D Ale jak bym miała córeczke to chyba sama bym ja Emilka nazwała hehe:D A u mnie wsyztsko ok:) Juz niedlugo bo za 2 tyg do anglii hehe i sie juz doczekac nie mogę:P A teraz ciągle od 10 do 17 mam praktyki ;// bleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak:p szukam imienia dla mojej dziewczynki przyszłej,tez mi sie podoba:) ależ z Ciebie cwaniaczek:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dajesz sobie jakos rade??? juz tylko 2 tygodnie.:) i przyjedziesz tu na wyspy:) napewno sie cieszysz co??? ja to bym chetnie w druga strone poleciala:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No daje rade ,daje:P No mama nadzieje ze czas szybko zleci:P A co do imienia to uważaj z Emilką bo teraz coraz więcej ich się rodzi:) A co do Julki to odradzam, bo Julii jest pełno. Imie prześliczne, sama kiedyś chciała żeby moja córeczka takie miała ,ale po tym wysypie Julek , który trwa juz z dobre 3 lata mi się odechciało tego imienia:P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emti,czyli jutro tez dopiero wieczorem bedziesz??? ja mam tydzien wolnego.jutro za jakies swiateczne przygotowania chce sie zabrac,moze chociaz liste potraw zrobie i przepisy poszukam:) czekam na moego.powinien juz byc.do jutra w takim razie Trzymaj sie cieplutko,ja juz spadam,papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak będę wieczorem. ok to kolorowych snów:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie spicie niestety, pracujecie :P ja wczoraj na zaliczeniu zerowym w szkole bylam, 4 postawil facio :) w referato spojrzal, pogadal i postawil :) humorki mi powiedzmy przeszly, tkliwosc piersi tez raczej, robilam test - negatywny, czyli te moje zapomnienia o tabsach nie daly o sobie znac w postaci ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buziaczku,a kiedy teraz bedziesz dni plodne miala??? moze jednak na gwiazdkę Ci sie uda??? trzymam mooocno kciuki:) gratujule zaliczenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do dzidzi to jakby byla to fajnie, ale jak nie zachodze to az takiej tragedii nie robie. nie napalam sie ze koniecznie teraz musze zajsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :):) Co tam u was?? Ja ide z moim na roraty i jak wróce to siadam i możemy zabierac sie do rozmowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja już jestem:) Co u Was słychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×