Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tukuś

20-LETNIE STARACZKI ŁĄCZCIE SIĘ

Polecane posty

Gość wujek_stjopa
a co to za zbiegowisko młodocianych matek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oodezwal sie wujek stjopa ze zgromadzenia patentowanych debili ;/;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wnerwiaja mnie tacy ludzie, jak nie ma nic madrego do powiedzenia to niech sie lepiej wcale nie odzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laseczki moje. ale ma dzis zly dzien. a wam jak tam noc minela? ja poszlam po pierwszej pcia bo pierogi z mezem robilam. po mrozilam sobie wiec wigilie mam juz z glowki pod katem pierogow. ja juz liste swiateczna mam od dwoch tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam babolki!!! Kingusia-ranny ptaszku,my tak żółwimtempem wszysto robimy bo nie jestesmy tak dobrze zorganizowane jak Ty;) ja szczerze zazdroszcze:) naprawde!a dlaczego masz dzis zly dzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zimno jest i brzydka pogoda,no i nie wyspana jestem. a musze isc z Kacprem na wies wyplacic pieniazki z kata ,oplacic rachunki i kupic chlebek. nie chce mi sie nosa za drzwi wychilic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy tylko mi caly czas jest zimno?? chyba cosik mnie bierze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J_a_ninka
Dziewczyny... tak z dobrego serca Wam powiem: zastanówcie się dobrze dwa razy, czy jesteście gotowe na dziecko. Bo z niektórych Waszych postów dziecinność aż bije po oczach... No i przede wszystkim - czy będziecie w stanie później dziecko utrzymać, żeby nie być na utrzymaniu rodziców... Jeśli tak - to życzę wszystkiego najlepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co sie z wami dzieje laleczki??!! wracac tu szybko do mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem. wykonczona. moj niuniek ciagle marudzi bo mu zabalek wychodzi. mam nadzieje ze jutro da troszke odpoczac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobiety, ja sie wpisałam w tabelke ale mnie wywiało. Nie wiem czy można sie włączyć, jestem trochw wypompowana za wiele energii włożyłam w walke z orange:) Ja też mam troche ponad 20 i sie staram. W tym mies. mam nawet niejasne przeczucia....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc madooonna:D nie dziwie Ci sie ze zmeczona jestes hahaha:D:D:D jesli mozesz to wznów tabelke,ahh pogadamy jutro bo jestem wykonczona.napisze do was z pracy. aha madoonna a ktory dzien cyklu masz??? ja 10 i jakos dziwnie czuje ze mam owulke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i juz-tylko uzupełnij:D NICK....................WIEK......DATA @.............TEST........CYKL Angioletto--------------24-----------7.1------------- -24/12---------------1 Tukuś-------------------21---------24.11 ---------------20---------------5 Kingusia ---------------19---------24.10-------------31.05.07r------- -0-- Emti ------------------wrześnióweczka 2009 Karola----------------????---------??????------------??? ???------------???? Szczęśliwa Ona----??????--------??????------------????--------------??? Madooonna-----------?-----------?------------------?--------------?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tukuś kochana czas tabeleczke zmienic!!! co to za zaniedbywanie,co?haha:D:D:D Madooonna,Ty tez:) Emti wybaczamy nieobecnosc bo kobita juz w uk siedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chetnie bym wypelnila tabelke ale starania zaczynamy diopiero po slubie a to w 2010 roku jest wiec nie wiem czy powinnam sie wpisywac:) co u Ciebie jak starania zaczelas juz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×