Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tukuś

20-LETNIE STARACZKI ŁĄCZCIE SIĘ

Polecane posty

Moj Radek polecial przed chwila do sklepu po mleczko bo nie moge zasnąc. jejku czasami sobie mysle ze mam skarb w domu:) mamy czasami zle chwile ale i takie sie zdarzaja,jak wszedzie chyba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje sie ladnie:) Kingusia,dla mnie to juz święta są,wiec życzonka śle do wszystkich:) napisze z pracy,bo teraz sie spiesze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj kochany maz zbil mi wczoraj lusterko!! przy czym ja teraz glowke wysusze???????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak tam jest u ciebie ale u mnie czesto sie tak mowi jak sie robi cosik z wloskami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana bede miala juz niedlugo,tylko swojego laptopika z naprawy odzyskam:)jeszcze ze 2-3 dni,a moze jutro? nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim:):) Ja tez juz w domku jestem ide zrobie sałatke owocowa bo cos mi sie jej zachciało i wracam do was:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Przepraszam ale nie mialam dostepu do laptopa bo ostatnio nam sie drykarka zepsuła i mój kupil nowa i potrzebował ja sprawdzic:) A dzisiajszy dzien jakos powoli mija sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tukus,a ja dzis taka zmeczona jakas jestem:( nie wiem dlaczego,jutro musze wstac o 6:( ahh musze jakos do niedzieli wytrzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tam sie macie moje pieknosci?? ja jestem wykonczona. pewnie to od @. bo dzis dostalam. trzeci raz od porodu. mogla by sie skonczyc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingusia,powiem Ci ze tez nie m oge sie doczekac kiedy mi sie przerwa na 9miesiecy od @ zacznie;) bardzo Ci wspolczuje kochana,pewnie cierpisz,co? biedulka masz termofor w domku? ja dostalam na mikolajki i powiem Ci ze @ latwiejsza do przejscia byla od razu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem:) Ale mój sie mi gramoli z ta drukarka i ciagle mi w parade wchodzi;/ i nie moge nawet spokojnie popisac ehh:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tukuś,daj chlopowi pracowac spokojnie,hahaha:D ah,ja po przytulanku jestem,niestety wszystko ze mnie ucieklo:( ale to nic,nawet dni plodnych jeszcze nie mam,wiec wszystko przednami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczesliwa ona witaj,niestety nie moge te strony otworzyc:( a z chęcią popatrzylabym na suknie bo sama bede potrzebowac za rok;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw sie liwio. to co powinno to zostalo. kiedys slyszalam ze najlepiej polezec z nogami w gorze,ale nie wiem czy to prawda. mam nadzieje ze wam sie uda. trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×