Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tukuś

20-LETNIE STARACZKI ŁĄCZCIE SIĘ

Polecane posty

Ale sie dziewczyny rozpisalyscie.. widze tu dodatkowych 20 stron =)) I nowe nicki =) Ja niestety znowu wyladowalam w szpitalu, mialam skurcze i za krotka szyjke macicy, skurcze udalo sie zlikwidowac, niestety nadal grozi mi przedwczesny porod =(( Uwazajcie na siebie i zanim zdecydujecie sie na ciaze to upewnijcie sie ze Wasze cialo jest do tego przygotowane.. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjj no to zdrówka dziewczyny dla Was:*:*:* Ja właśnie skończyłam oglądać pierwszą miłość i weszłam na neta:) Dzisiaj skończyłam praktyki i juz mam luzik ehe:D jeszcze tylko weekend i będę z moim Skarbem:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emti widze ze te same seriale ogladamy:D ale ten czas leci,juz nedlugo bedziesz ze swoim sloneczkiem.ciesze sie.pamietaj o zaproszeniu:) koniecznie napisz jak tylko dojedziesz na miejsce. podam ci na nk moj numer tel.zadzwon jak bedziesz chciala pogadac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe nie ma sprawy:) o zaproszeniu pamietam:) ale jak vcos to w lutym predzej bysmy sie u Was pojawili hehe:D A co do serialu to wiesz jakie jaja bedą hehe, maja się z Pawłem rozejdzie niby ... i cos tam jeszcze siostra mi mówiła bo na necie gdzies wyczytała:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz rozejda bo on bedzie pil, ale ja obstawiam że i ttak sie zejdą hehe:P A Paweł czli Mikołaj jejku uwielbiam go:p i takie ciacho z niego że szok:D Mam kuzyna co jest to niego baaaardzo ale to baaardzo podobny ajj... kuzyn mi sie od wielu lat podobal ale to kuzyn hehe:p Ale mój Skarb i tak jest piekny hehe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlaśnie hehe:D No i co najważniejsze mądry hehe: Bo ten moj kuzyn moze miec kazdą dlatego ,że jest taki przystojny i juz nie raz zdradzil swoje dziewczyny, także za dobrze go znam hehe:p A moj to do takich nie nalezy hehe:d No i całe szczęście,że nie jest tak zabujczo przystojny hehe:P Jest taki normalny:d No i mam spokój hihi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Ty dziwaczne rzeczy wypisujesz emti,ale wybaczam Ci bo wiem ze przed podroza sie denerwujesz:D takiego przystojniaka masz w domu,a mowisz ze przecietny jest???kobieto!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe nie no dla mnie jest najcudowniejszy najpiekniejszy najseksowniejszy i w ogole naj na calym świecie:)))) Tylko dobrze ,że dla innych taki nie jest hehe:D O to mi chodzilo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tam minal wam wieczorek?? moj niunio znow dzis sam zasnal. alez jestem z siebie dumna haha niby lezalam obok ale nie musialam nosic,bojac itp. wystarczylo ze mial monka jednego w buzi,drugiego w raczce i jakas kolysanka. jest ktos jeszcze wogole??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem,ale powoli juz zmykam bo spac mi sie chce i ciagle mam goraczke:( gratulacje-ze tak ladnie synuś Ci zasnal:) do jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dziewczyna piersia dziecko karmila... no bez przesady..;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz,ja tez mam takie zdjecia. 10 miesiecy go karmilam wiec moj maz na pstrykal ich. no ale publicznie bym ich nie pokazala. nie jestem dziwka by pokazywac moje piersi na nk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :):):) Co tam u was słychac? mnie wczoraj nie było bo z moim zrobilismy sobie wieczór we dwoje i ogladalismy tytanicka jedzac gyrosa z frytkami i sie przytulajac. Narescie mielismy troszke czasu dla siebie:):) A dzisiaj byłam na miescie i jak w sklepie zobacztłam oscypki to musiałam je kupic:)I takim oto sposobiem na takie badziewia zostawiłąm w sklepie 100 zł ehhh ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Tukuś,ja mimo choroby zaplanowalam na dzisiaj sprzatanie z moim.potem juz tylko odpoczywac bedziemy.jutro na zakupki i bigos zaczynamy gotowac. A jak tam nasza Emikla sie ma?juz niedlugo kochana:)ale sie ciesze ze przyezdzasz na wyspy:) Kingusia,co ta u twojej rodzinki? masz juz imie dla Twojego słodziaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Angioletto:) O widze ze bigosik bedzie mniammmm:):) Uwilbiam bigosik:) Ale u mnie dzisiaj na obiadek jakas zupka bedzie bo mam ochote moze ogórkowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie ogorkowa byla wczoraj. dzis jeszcze nie gotuje,bo nie mamy czasu. stanowczo za duzo roboty dzis mnie jeszcze czeka :( juz na sama mysl nic mi sie nie chce. ogolnie jakos sie trzymamy. krucho z kasa bo tydzien moj luby mial wolnego bo nie bylo roboty,maly znow na nowym mleku i lekach,i do tego swieta. mam nadzieje zedamy rade. prezentow nie kupujemy niestwty,nawet malemu bo nie starczy nam,ale najwyzej pozniej kiedys dostanie zalegly. pieseknazwalismy CYGAN. nie wiem czemu. marek tak wybral. pozdrawiam was wszytkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Ja dzisiaj od rana po mieście latalam i reszte zakupów do Alnglii robilam:) no i dokończyłam kupowanie prezentów:) Także dzień zlecial szybko:) Miałam dzisiaj i jutro jechac do szkoly , ale mi się nie chce:P hehe Taki leń ze mnie:) A żyje tylko wyjazdem...ajjj już nie moge sie doczekać:) Jutrzejsza noc to chyba nieprzespana będzie hehe:D O 5.00 wyjezdzam z mojego miasta do Wrocławia na lotnisko i o 9.45 mam lot do Liverpool\'u hehe ajjj już nie moge się doczekac :D A na lotnisko wyjeżdza po mniie ,moja siostre i tesciową moja mamusia, także z moim ukochanym mimo iż w domu będę jakoś o 13 to zobacze go dopiero po 17:( bo w pracy bedzie... no ale już będę leżeć na naszym lóżeczku, wszędzie wkoło mnie bedą jego rzeczy:) Ajjj....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×