Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tukuś

20-LETNIE STARACZKI ŁĄCZCIE SIĘ

Polecane posty

Emti,no nie moge powstrzymac usmiechu,tak sie ciesze ze bedziecie niedlugo razem!!! trzymam kciuki!!!!!! Kingusia,bardzo mi przykro ze trosze krucho u Was z kasa,my tez nie najlepiej teraz stoimy.wiesz jak to jest,jak jedna rzecz sie w domu psuje,to za chwile nastepna tez.wasz maluch napewno bedzie szczesliwy ze wogole jestescie razem i go bardzo kochacie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj oj oj babole wstretne,znowu topik zaniedbujecie???? stsrania staraniami ale chyba zmeldowac sie mozna co jakis czas prawda??? no! zeby mi to ostatni raz bylo:D:D:D:D:D ja prawie :)sprzatnelam,teraz tylko pranie wstawic musze i tyle:) potem sie poprzytulamy troszeczku:) choc u mnie to dopiero wczesnie bo 8dc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem kochana liwio. na chwilke ale jestem. nie uwierzycie co mam za robote. az jestem ciekawa czy ktoras z was cos takiego tez robi... dostalam cwiartke swinki od tesciow i ja rozbieram. nie nawidze tego zajecia ale nikt tego za mnie nie zrobi. ja gotuje wiec ja najlepiejn sobie to poporcjuje. kto z was mial tez take cos do robotki? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze nie robilam tych rzeczy ale taka sama praca czeka mnie za rok:) duzo pracy,wiem ale potem pyyyszne jedzonka,prawda? mniam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak. pyszne. ide zmielic sobie teraz miesko na mielone. odezwe sie pozniej. jeszcze dzis boczus musze upiec mezowi. pozdrawiam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tam laski sie macie? ja juz prawie skonczylam. jeszcze w miedzy czasie kolacyjke szybka ugotowalam. teraz ide sie myc. padam. a wy juz spicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie:) Bylam na zakupach w mieście obok:) Co tam u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana,oj Ty sie popraw gwiazda! zakupki zrobione?to super,ahh az sama jestem podekscytowana Twoim przyjazdem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ojoj:P no zakupy zrobione:0 A co do Twojej kscytacji to fajnie ,że cieszysz sie razem ze mna:P hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widziałam już filmik:) no to dziwne jest z tym basenem i dzieckiem które do niego wpada, ale jest takie cos jak uczenie dziecka plywania od razu, tzn od niemowlaka:0 Widzialam nawet w super niani takie cos i tam mamy wkladaja dzieci pod wode i one plyna i tata je lapie, takze może oni byli juz na takich zajeciach i dziecko nauczyło sie lezec na plecach na wodzie... bo nie widac tam żeby było zszokowane, a jak tata wział to dziecko na ręce to zaczeło sie smiac:) Takze mi sie wydaje ,że ono jest juz tego nauczone:) Ja bym chyba zawalu dostała, ale widac oni tego uczyli to dzieciatko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze masz racje,ale jak zobaczylam jak to dziecko do wody wpada i potem krzyczy to serce mi stanelo!!! spakowana juz jestes?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos ty hehe:p Ja na ostatnia chwile hehe jutro bede sie pakowac i to wieczorem pewnie heh:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie :):) Strasznie mnie od rana brzuch boli;(;( A miałąm dzisiaj zrobic liste rzeczy do zrobienia i kupienia przed świetami.Narazie leze moze po obiedzie to zrobie. A co tam u Was ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Tukuś,a dlaczego Cie brzuszek boli? moze.........sie udało???:D:D:D co myslisz??? mam nadzieje ze @ nie przyjdzie:) szoda mi Ciebie bedulko ze tak cierpisz ale mam nadzieje ze to jest to o czym mysle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha,ja tez musze dzis zrobic taka liste,i tez jakos nie mam natchnienia:(ale mam nadzieje ze do wieczora sie zgarne jakos:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Angioletto :):) Brzuszek juz mnie mniej boli :) Mam nadzieje, ze teraz sie udało :) A co do takiej listy to powiem Ci ze jest bardzo pomocna. W tym roku ide do rodziców na wigilie i musimy sie podzielic kto co gotuje itakie tam. W mieszkaniu tez musze posprzatac i wiele innych rzeczy porobic. W tamtym rioku zrobiłam taka liste i przynajmniej wiedziałąm co mam zrobione a co jeszcze zostało do zrobienia i kupienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem,ja tez tak zrobię,zaaz sie za to wezme,ale tak mi sie nieeeeee chce hihihihi:D A w ktorym dniu cyku jestes???? urcze moze ci sie udalo?:D:D:D:D jak sie czujes?gdzie cie bolalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tukuś,w koncu sie jakos zgarnelam i zrobilam co trzeba:) mam juz zrobiona liste potraw ktore przygotuje na Wigilię i na kolejne dni świąt. mam tez liste zakupow i tylko planu dzialania teraz mi brakue:) ale jestem zadowolona ze juz zaplanowalam co i jak;) a jak T sobie dajesz rade?uwazaj na siebie.bo jesli faktycznie nosisz juz w sobie fasole to musisz o siebie dbac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka,spakowałaś się wreszcie czy mm Ci tam pomóc?hihihih:D:D:D Ale mi sie nic nie chce.czemu ja taka leniwa jestem? jak pomysle ze jutro do pracy mam isc to az mi ręce opadają:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJKA DZIEWCZYN:) No już jestem spakowana:P wszystko na styk hehe:) Ale się udało:) No i zaraz mykam sie kapac :) A później będę tipsiory siostrze robic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki trzeba tabelke aktualizowac wiec wprowadzcie zmiany;) NICK....................WIEK......DATA @.............TEST........CYKL Angioletto--------------24-----------7.1------------- -24/12---------------1 Tukuś-------------------21---------24.11 ---------------20---------------5 Kingusia ---------------19---------24.10-------------31.05.07r------- -0-- Emti ------------------wrześniówecza;););) Karola----------------????---------??????------------??? ???------------???? Szczęśliwa Ona----??????--------??????------------????--------------??? ? Młoda-----------------19---------13.11-------------8---- --------???? Prosze niech dopisza sie osoby ktore pominelam;) Szczesliwa ona,przepraszam,gdzies zgubilam twoje dane,wpiszesz sie jeszcze raz:)? Emti

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo ja juz tez mam liste rzeczy do kupienia i zrobienia :) Troszke mi to zajeło. Jeszcze moja mama przyszła i musiałąm zrobic przerwe:):) A co do tego bólu to tak normalnie mnie cały brzuch bolał. 20 zrobie tescik albo poczekam na @ jeszcze zobacze. Staralismy sie wiec mam nadzieje ze sie udało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK....................WIEK......DATA @.............TEST........CYKL Angioletto--------------24-----------7.1------------- -24/12---------------1 Tukuś-------------------21---------24.11 ---------------20---------------5 Kingusia ---------------19---------24.10-------------31.05.07r------- -0-- Emti ------------------wrześnióweczka 2009 Karola----------------????---------??????------------??? ???------------???? Szczęśliwa Ona----??????--------??????------------????--------------??? ? Młoda-----------------19---------13.11-------------8---- --------????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok dziewczyny ja juz ię sie kżpac:)Dzisiaj mnie juz nie będzie:) No i kieyd zawitam to tez nie wiem:PAle jutro raczej napewno mnie nie będzie... Także dobranoc, kolorowych snów Miłego wieczorku i udanych starań:* Papa:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×