Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tukuś

20-LETNIE STARACZKI ŁĄCZCIE SIĘ

Polecane posty

siemka. co tam u was? u mnie bez zmian. nudy i jeszcze raz nudy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmama,a ciebie kochana juz na nk wogole nie widze:( Emti,Tukus,co u was dziewczynki???????????? Karola,co sie dzieje?????lezysz w domku????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka mnie nie było bo powrotem do Polski zajęta i chcialam spędzić ostatnie chwile z moim Skarbem:0 Ale teraz już sie poprawie i będę tu często zaglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogolnie dobrze.niejest az tak zle.mam sporo juz doelgliwosci ale da sie wytrzymac.np jestem bardzo zmeczona ale mam problem ze spaniem.kreci mi sie w glowie,ale nie wymiotuje:) a co u ciebie???za 3 tygodnie juz wracasz do nas:D:D:Dsuper:)a ja w tym samym czasie do Pl.zobaczysz jak nam szybko zleci:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka wszystkim. wybacz kochana ze nie zagladam na nk ale od kad moj baczek zaczal sam chodzic nie moge go spuscic z oka. postaram sie czesiej wchodzic jak spi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny jak ja tu dawno nie zagladalam.widze ze angialetto zafasolkowana.gratuluje kochana:D u mnie bez zmian tylko ciagle nauka nauka zrobilam sobie wlasnie chwile odpoczynku. moj Skarb szuka pracy ale jakos nie idzie.moze znacie jakies fajne oferty pracy np u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was kochane bardzo serdecznie :*:* Laptopa mam w naprawie już od tygodnia i niestety nie mogłam pisać. Mój kochany dzisiaj mi na troszkę swojego z pracy przywiózł::):) Angoioletto bardzo bardzo Ci gratuluje :):) I musze sie pochwalić , że mi wczoraj na tescie tez wy6szły dwie kreseczki wiec jest nadzieja :) A co tam u was dziewczynki :) Jaki sie miewacie ? Pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczesliwa ona,fajnie ze wpadlas kochana!!!!!ale sie za wami stesknilam:) niestety ja w londynie wiec ci nie pomoge:( Tukus gratuluje kochana!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!brawo!!!!!!!!!!!!!!!ale sie ciesze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wlasnie ide do domku,ale odezwe sie wieczorkiem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tukuś GRATULUJĘ:) ja nie leżę w domu, biore luteinę i chodzę do pracy. Wszystko jest wporządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To super że Karola u Ciebie wszysyko ok:) Angioletto- przepraszam że tak sobie poszlam ale jechałam do przyjaciółki:) Tukuś- GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!! CIESZE SIĘ BARDZO:) Mmama- no to fajnie że już chodzi:) Też gratuluję:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi wszyscy wroza ze bede miala drugiego dzidziusia.mam nadzieje ze nie wykracza bo narazie wolalabym odchowac tego urwisa. nazekaja na przyrost naturalny,a nasz topik juz sie powiekszyl o druga fasoleczke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem. spac nie moge i zdjecia na nk wciskam. a wy co porabiacie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Jeszcze troszke i bede miala internet i mojego laptopa i bede siedziala i pisała :) Narazie weszłam tylko na chwilke :) Jak sie czujecie moje drogie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u mnie wszystko ok:p czas szybko leci bo juz tydzuien w polsce jestem:) dzisiaj jest rowno 8 miesiecy do mojego slubu i tym samym do staran o dzidzie:p Po odstaweiniu tabletek cykl mi sie wydłużył z 28 do 30 dni i silnie odczówam owulacje:P Bo właśnie brzuchol mnie pobolewa hehe:P A jak tam u Ciebie? Jak starania i w ogole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emti to juz tylko zostało Ci 8 miesiecy. Zobaczysz jak to nszybko zleci:):) Jak tam ida przygotowania?? A u mnie hmm ciaza mi troszke dokucza bo jestem bardzo senna ale jakos daje rade powolutku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a przygotowania narazie stoją w miejscu :P Wszystko sie rozkręci w maju :P Sukienka, zaproszenie, ustalenie menu, podanie piosenek dla rodziców i na pierwszy taniec, danie naszych starych zdjęć i wspólnych no i to tyle :P hehe A to który tydz w ciąży jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×