Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tukuś

20-LETNIE STARACZKI ŁĄCZCIE SIĘ

Polecane posty

ah nie wiem moj mąż jest w miesiacu przez tydzien w domu wiec tez ciezko trafic teraz byl i to był teoretycznie"ten" czas;) wiec czekamy. Nie ma tu żadnych staraczek??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
który cykl?? moge wiedziec ile masz lat i czy tez na kazdym kroku slyszysz ze jestes za mloda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolcia nieprzejmój sie tym co mówia inni ważne ,że Ty i Twój mąż czujecie ,że to czas na dziecko:) A ile macie lat:P i ile jestescie małżeństwem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dopiero zaczynam starania,pierwszy raz.mam 24 lata. jednak mam wiele obaw,jestem z moim narzeczonym juz ponad 7lat i raczej sie nie zabezpieczalismy ale i nie staralismy sie i mielismy w wiekszosci stosunek przerywany.mimo wszystko nie zaszlam w ciaze.boje sie ze moze nie moge:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj,jak ja nie lubie takich wrednych ludzi! cisnienie mi tylko podnosza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia,jedna kobieta osiaga dojrzalosc majac 35 lat i jest gotowa na dziecko a inna jak ma 18 wiec,to indywidualna kwestia:) ja Ci zazdroszcze ze jestes juz tego pewna,fajnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angioletto mam przyjaciółke co od roku sie nie zabezpiecza i stosuje taka metode ja Ty i tez w ciąże nie zachodzi:P także to raczej chyba ta metoda nie zawodzi:D A Ty napewno będziesz mieć dzieci:) i nawet nie myśl inaczej bo ja Ci mówie,że jak się spotkamy to juz będziesz nosić pod serduszkiem maleństwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia to przede wszystkim GRATULACJE!!!!!! poza tym 20 lat to chyba nie za malo??? zawsze znajdze sie ktos kto bedzie przeciwko niestety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najbardziej mnie wkurzało jak powiedzieliśmy o zaręczynach a te "dojrzałe i najmądrzejsze" pytały" wpadliście?? kiedy rodzisz" Czas lecial od zareczyn a o ciazy ani widu ani słychu. Ślub się odbył a tym mądrym teraz głupio. W naszym kraju jest taka mentalnośc że jeżeli bierze się ślub to dlatego że się wpadło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia,nie przejmuj sie,ak to sie mowi,sa ludzie i parapety:D\ Emilko dziekuje,az mi si emilutko zrobilo:) chcialabym juz nosik swoja małą fasolke pod serduszkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola z tym sie zgodze... tyle że ja się nie spotkalam z takim czymś naszczeście:) Ale tez w rodzinie mowią i znajomi niektorzy czy nie za szybko, że młoda jestem ,że jeszcze sie nie wyszalałam, ale ja moge się z moim wyszaleć:) Ja nie musze się obściskiwać z 3 na jednej dysce.... mnie to nie bawi:) A dziecko chce bardzo i juz nikt tego nie zmieni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wybralam jeszcze imienia. psiuniek narazie do niego wolamy i nie wiem czy tak nie zostanie bo reaguje nawet na to. Kacper jest w niebo wziety jak go widzi. nawet smok wyzuca i sie smieje. zwlaszcza jak to male zaszczeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrzcie na to;p Test inteligencji prawej stopy. Nic nie szkodzi spróbować, to niesamowite..... ale prawdziwe. Ten kto go zrobi jest na tyle ciekawy, że podejmie to wyzwanie, a ja się mogę założyć, że będziecie próbować powtarzać to ćwiczenie co najmniej 50 razy, żeby się przekonać czy jesteście w stanie zmienić bieg swojej prawej stopy. Ale nie będziecie umieli!!! Spróbujcie............. 1.-No dobra, siedzicie przy biurku, unieście prawa stopę z podłogi róbcie nią kółka zgodnie z kierunkiem wskazówek zegara. 2.-w trakcie robienia tych kółek prawa stopa narysujcie w powietrzu prawa ręką cyfrę 6 . Wasza stopa zmieni kierunek ! 3..-Mówiłam....i nic nie możecie na to poradzić..... 4.-wyslijcie te wiadomość do swoich znajomych.... tez nie będą wierzyli, ale będą mieli dużo frajdy ze spróbowania... 5.-Pamietajcie: noga w kierunku wskazówek zegara!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moj Radek zaproponowal mi zebysmy wypili sobie goraca czekolade na mleku,zeby romantycznie bylo.wlasnie poszedl zrobic.wszystko fajnie,ale....................................................w srodku nocy?????? i co maialam zrobic??? zgodzilam sie:( a tluszczyk przybywa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mam gdzies juz te gadanie kazdy zyje jak chce;) oo piesek:) a ja mam dwa kotki: kocurek-Filipek i kotka- Kluseczka a jak nie mogłam jej znaleźć imienia to wołałam do niej "dziewczynko":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tam kubek goracej czekolady jeszcze nikomu nie zaszkodził, a Ty angioletto nie przesadzaj hehe:P rozumiem jak byś była mną, a nie taka chudzinka a jeszcze sie chcesz odchudzać, z czego> Z kości na ości?:P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o mnie tez gadali ze mloda,ze szkole przerywam,ze sobie nie poradze. moim zdaniem tacy ludzie nie powinni sie wypowiadac. doluja tylko innych. ja tam sie ciesze ze wpadlam. i bylo to najcudowniejsza rzecza jaka mogla mnie spotkac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam kotka to miał na imie Kiwi:) był cały czarni i mial śliczne zielone oczka i lśniącą sierść, ale już niezyje:( chomika mialam Gastona, Pysie, Gryzaka :Pkróliki Lola(zdziczała jak zobaczyła jak kot nie moj zagryza innego kroliczka mojej przyjaciółki, bo bylyśmy u jej babci), Fredzio( mój kotek chcial się z nim pobawić i ferdzio dostał zawału) Stefek( miał chorobe genetyczna, po 4miesiacach ukazała mu sie miał tak jakby zwichnięte przednie łapki i zdechł:( ) to tyle o moich zwirzakach;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×