Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość betisz

Jak ujac w CV prace niezwiazana z danym stanowiskiem?

Polecane posty

Gość betisz

mam pytanie, czy ktos wie moze jak ujac w cv jakis okres w ktorym wykonywalo sie prace kompletnie niezwiazana ze stanowiskiem o ktore sie ubiegamy? czy tak czy inaczej umieszczac je w cv w akapicie pt "doswiadczenie zawodowe" czy moze w ogole je pominac i pracodawca ewentualnie sam zapyta na rozmowie, czym sie zajmowalismy zawodowo w okresie od... do? czekam na opinie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byrtka
jua wpisuje wsyztsko, nawet praktyki w czasie studiow i prace typowodla studentow, wydaje mi sie ze warto b patrza czy w ogole cos robilas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betisz
a jesli to byla praca znacznie ponizej kwalijikacji, jak sie robilo cos tylko po to zeby miec w ogole jakies pienaidze? mowie tu o sytuacji typu ktos skonczyl studia ale pracowal przy barze przez rok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bar można pominąc. chyba że nie masz o czym pisac w CV bo masz skromnie doswiadczenie wtedy wszystko bym dał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betisz
nie nie, mam 2 bardzo fajne pozycje zwiazane nawet z moimi studiami i wymagajace dobrych kwalifikacji. ale przez rowno rok pracowalam jako opiekunka do osob starszych (za granica), moj maz tez pracowal prze 2 lata w czyms co kompletnie nie pasuje do jego wyksztalcenia. myslisz wiec ze jesli sie w ogole ma jakies doswiadczenia to mozna spokojnie "przemilczec" te kwestie? z tym barem to taki przyklad tylko niedostosowania kwalifikacji do pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a masz na to świadectwa pracy? bo jak nie to ja bym pominął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa pewnie nie masz świadect za ta opieke za granica.......mozna nie pisac ale na rozmowie moga spytac o tą lukę w CV (rok) wtedy trza bedzie wyjaśnic. moim zdaniem umiesczenie krzywdy ci nie zrobi a nie umieszczenie tej informacji też bo masz 2 niezłe posady które pokazują że stac cie na więcej. tak więc nie umieszczaj tego jeśli cie to gnębi , chociaż mówie ta informacja w CV nie powinna ci zaszkodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betisz
DZIEKI!tak troche mnie to gnebi, i tak sie zastanawiam co inni na ten temat mysla, wlasnie o to najbardziej mi chodzi, aby ta informacja mi nie zaszkodzila, zebym nie wyszla na niedorajde ktora pracowala na "niegodnym " stanowisku:) a jesli chodzi o swiadectctwa to mam jak najbardziej wszytskie dokumenty od pracodawcy ze tam pracowalam itd, wszytsko udokumentowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"mam 2 bardzo fajne pozycje \"- a co to za praca była i na jakie stanowisko aplikujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betisz
JESZCZE NIE APLIKUJE, BEDE SIE STARAC O PRACe za jakies 8-9 miesiecy,bo teraz jestem w ciazy i wlasnie za tydzien ide na macierzynski i wracam do Polski. a wczesniej pracowalam jako (bo w Anglii) office administator w firmie obsugi i doradztwa finansowo-kredytowego, a obecnie od roku jako customer order proccesing clerk- tez praca biurowa, przy telefonie , komputerze. Jak mozna soie latwo domyslic, znam biegle angielski. i nurtuje mnie co z ta praca w opiece? no bo jesli chce aplikowa c wPolsce na jakies biurowe stanowisko czy do urzedu (mam licencjat z socjologii) to w ogole pisac o tej opiece czy nie? a maz z kolei jest mgr inz geodeta i ma poltoraroczne dowaidczenie w pracy jako geodeta w Anglii, ale wczesniej az 2 lata pracowal w fabryce. co w tej sytuacji? aplikuje na geodete oczywiscie w Polsce, ale czy informowac pracodawce ze po studiach robil cos znacznie ponizej swgo wyksztalcenia i zawodu? bede wdzieczna za opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fikam i znikam
ja bym pisala w Cv wszystko, mysle ze pracodawcy w tej chwili patrza zarowno na zaradnosc jak i na doswiadczenie, a praca w barze czy opieka nad dziecmi/chorymi zagranica swiadczy o tm ze radzisz sobie w wielu sytuacjach. to wcale nie jest hanbiace i nie jest powodem do zatajenia, ja bym wpisała bez wahania :) tymbardziej ze wpiszesz to pomiedzy inne, tzw wartosciowsze posady, to zrobi dobre wrazenie moim zdaniem. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fikam i znikam
w obu przypadkach pisac w cv wszystko, wierz mi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betisz
ok dzieki, jest to dla mnie wazne gdyz spotkalam sie z tzzw "szkola"pisania cv ze niby ni ma sensu lub nawet moze zaszkodzic umieszcania w cv prace znacznie ponizej swoich kwalijikacji, ze to nie swiadczy o zaradnosci ale o tym ze ktos byl takim niedorajda ze bral co popadlo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betisz
moze ktos jeszzcze sie wypowie? jak to wynika z waszego doswiadczenia? milczec na ten temat czy pisac o wszytskim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko idiota tak pomyśli, że brałaś byle co boś niedorajda, niestety idiotów u nas pod dostatkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×