Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brzydzę się sobą

Brzydzę się sobą i tym co zrobiłam....

Polecane posty

ja naprawdę chcę się zmienić :( zrozumiałam ile w życiu straciłam , nad autorką się litujecie a mnie jeszcze pogrążacie ...😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nie krzyczę, że jestem porządna - teraz już wiem jaki to obciach - zrozumiałam swój błąd i chcę go naprawić... dajcie mi szansę - zrobię loda jarkowi i udowodnię , że jeszcze będą ze mnie ludzie tylko mnie nie odtrącajcie - ja to wszystko pisałam z zazdrości... byłam głupia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda, że tak późno zrozumiałam swój błąd , ale wierzę , że wszystko da się naprawić i , że dacie mi jeszcze szansę się wykazać - widziałam jak pocieszałyści autorkę - wiem , że empatyczne z was dziewczyny i zrozumiecie - teraz muszę lecieć , ale was nie opuszczę dopóki mi nie wybaczycie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rób dalej z siebie idiotkę
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oki ok wybaczamy tylko nie
wracaj już tutaj wybaczamy wszyscy ci tylko idz już sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etam niech się dalej
kompromituje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o nie lepiej niech już idzie i
krzyrz na drode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysle normalnie
Czy ty myslisz, ze wszyscy sa inni. Piekny wieczor moze byc niezapomniany. Wiec nie probuj prowokowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze luzy
Albo sie wyspowiadaj zgodnie z tradycja, wtedy jest lzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydzę się sobą
no kurde - no własnie niewiele nowego... :O ja dzis wieksza czesc dnia byłam poza domem, teraz dopiero właczyłam komputer, ale na gg go nie ma :( wiem ze wczoraj padł mu net - fajnie że mi o tym napisał, bo to znaczy ze chciał zebym wiedziała, że to siła wyzsza odciagneła go od kompa, prawda? :D ja mu odpisałam wczoraj sms że tak wlasnie pomyslalam, że cos sie stało i zeby sie nie martwił, bo jutro bedzie lepiej i napisałam "buziak", odpisał w minute: "po takim buziaku nie da sie zasnąć :D "... no ale dzis cicho sza... o co chodzi? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieto -
wyluzuj troche :) jesli ma cos z tego by to bedzie a Twoje rozkminianie i nerwy tu nie pomogą. :) powodzonka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nhfi
moim zdaniem on na ciebie leci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydzę się sobą
wiem :D szystko bym chciała od razu co?:) stara baba ze mnie a przejmuje sie jak nastolatka... ale to dlatego ze dawno nie miałam takiej akcji damsko-meskiej i juz zapomniałam jak sie gra w te gierki, podchody itp. kto do kogo ma pisac, kto kogo zaprosic na kolejne spotkanie... po prostu nie wiem ;) dlatego panikuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieto -
wiem, nie oceniam Cie bo kazdy chyba ma tak ze na poczatku jest napalony jak szczerbaty na suchary :P i wiem jak ciezko o cierpliwosc ;) nie czytalam zalego topiku ale mniej wiecej wiem o co chodzi :) i mysle ze cos z tego bedzie. inaczej facet by milczal :) przynajmniej tak mysle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydzę się sobą
kobieto - mam taka nadzieje :) ze jeszcze sie odezwie i ze spotkamy sie niekoniecznie w pracy ;) tylko kiedy... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skakaneczka
śledzę temat od samego początku i trzymam kciuki za WAS dwoje :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skakaneczka
dobre pytanie, też jestem ciekawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydzę się sobą
tak, wtedy rozmawialismy na gg i ja mu mówie ze mial dobry pomysł z tym zeby pogadac na gg (bo wczesniej tylko wiadomosci na naszej klasie), a on na to - "ale mam jeszcze lepszy :) lepiej sie rozmawia na żywo, prawda?;) i dlatego widzimy sie w długi weekend, w którys dzien.... co Ty na to?" tak mniej wiecej to wyglądało, ja byłam w szoku, bo sie tego nie spodziewalam... potem go jeszcze zapytałam czy to było spontaniczne czy myslal o tym juz wczesniej i przyznał że cos takiego chodziło mu po głowie juz wczesniej... tak mniej wiecej to wyglądało i zastnawiam sie jak teraz zainicjowac drugie spotkanie... nie wiem nawet czy on tez by chciał... moze od poczatku zakładal że to bedzie jedno wyjscie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no raczej chyba nie zakladal jednego wyjscia, bo jakiemu facetowi chcialoby sie w to bawic :O czekaj moze jakos sie rozwinie, zobaczysz minie troche dni, uspokoja sie emocje z tamta sytuacja i moze zateskni za toba i bedzie chcial sie spotkac:) wiem niecierpliwa jestes,ja tez, ale teraz nie jest u ciebie tragedia,moze bedzie sie oplacalo czekac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczka dziwaczka oo
Spodobała mi sie historia! Ale dziewczyno-opamietaj się! Czy ten koleś musi codziennie zTobą utrzymywac kontakt? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie tez mi sie tak wydaje cos fajnego jest w uczuciu jak kogos dlugo nie widzisz ,nic nie slyszysz i sie pojawia milutkie uczucie tesknoty za tym kims nie martw sie -on jest facetem wie co robic, jak ma cos byc to bedzie a np. zaczynasz sie pojawiac na gg, choc nigdy tego nie robilas-to nie wiem czy to dobry pomysl moze pojawi sie za jakis czas okazja ,ze bedziesz mogla cos zaproponowac z tym spotkaniem czy jakos go nakierowac,zeby on to zrobil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i coooooo
?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość traalalalallla
ale czym ty sie przejmujesz?? czemu dla ciebie to takie trudne, widac ze koles chce,ma checi, moze nawet zaczyna mu zalezec, umawiaj sie kiedy chcesz, ty tez roponuj, na tym polegaja poczatki spotykania sie, i nie mysl za duzo. to co sie salo na poczatku jak widac niczego nie przekreslilo, a wrecz przeciwnie, moze sie wlasnie cieszy ze ma taka odwazna laske na oku, ktora wie czego chce, wiec taka badz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i umyj się koniecznie
przed następnym spotkaniem... nie ma to jak rewanż :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juliq
Autorko, od samego poczatku sledze topik... Po tym co napisalas ostatnio, to widac wyraznie, ze mu sie podobasz i ze chcialby sie z toba spotkac, tylko ze nie wie jak to zrobic, zeby Cie nie obrazic i zebys nie pomyslala, ze chce Cie tylko przeleciec. Napisz mu sms o tresci: "co jutro robisz?" . Jesli powie, ze gdzies jedzie, albo jest zajety, to odpusc kontaktowanie sie na jakis czas, a jezeli odpowie ze, nic, to powiedz ze ty tez nie masz wiele do roboty... takie niewinne.. U mnie zawsze to dzialalo... Jak chcesz to Ci wysle SWIETNA ksiazke meilem! Naprawde wiele sie nauczylam o facetach i ich mysleniu na temat kobiet.. Wysli mi na meila swoj adres meilowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość selene4
nie masz się co przejmować, facet powinien być zadowolony. jak się nie odzywa to jego strata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×