Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brzydzę się sobą

Brzydzę się sobą i tym co zrobiłam....

Polecane posty

Gość arni3536
ssij szmato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydzę się sobą
hmmm.... no własnie żadne z nas nie wspomina słowem o tym co sie stalo... gadamy w sumie o pierdołkach... a raczej gadalismy bo nagle stał sie "niedostepny" i przepadł... i juz nie wiem o co chodzi :O nigdy nie znikał bez pożegnania... dziwne :O no nic, może padł mu net.. czasem sie wiesza :O ale jestem durna, co? jeszcze go usprawiedliwiam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przestan tak przezywac,cos z netem pewnie i moim zdaniem po co ten temat dalej walkowac??? a tak w ogole co on robi w piatkowy wieczor w domu?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pobieżnym przejrzeniu forum mozna chyba powiedzieć, ze sprawdzają się moje przewidywania, że wszystko będzie dobrze, i że kiedyś kiedys bedziecie sie z tej pierwszej randki smiać oboje ;) czego Wam życzę a nawet jeśli tak się nie stanie, to dziewczyno, gratuluję pomysłu zeby wleźć się wyryczeć na forum, ile ZAJEBISTYCH LASEK TU SIEDZI bezcenne ;) pozdro dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale niektorzy maja na je ba ne w glowach sorry za wyrazenie ,ale brak mi slow na te niektore komentarze:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie lam sie, wyluzuj. Przespij sie spokojnie z tym raz jeszcze, a potem sama bedziesz wiedziala, co zrobic. Co do rady z wklejaniem adresu do topiku- dalabym z tym spokoj. Faceci nie zawsze rozumieja nasze babskie ciagoty do nicowania sytuacji, moze zle zrozumiec Twoje intencje i odebrac to jako wywlekanie intymnosci... Bo oprocz Twoich opinii sa tu tez rozne inne, nie zawsze poparte zrozumieniem Ciebie i zaistnialej sytuacji, wiec lepiej niech tego- poki co- nie oglada. Nie da sie wyciac z tego topiku tylko Twoich przemyslen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj niunia szału mózgu
dostała widać :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albo macicy buhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie robcie z niej koorwa
gwaizdy niunia jeb**a dzi*ka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia jest nieszczęśliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydzę się sobą
no pewnie macie racje - cos z kompem mu sie stało a ja przeżywam... normalnie bym sie nie przejęła pewnie ale teraz... same wiecie ;) ale mógłby kurcze wysłac chociaz smsa... ale mam wymagania co? :P ale to dlatego że sie przejmuje... paloma - tak, nawet nie sądziłam że spotkam tu tyle super babek, naprawde:) i że topik tak sie rozwinie:) babaruda - jestes cudna:) spoko, w życiu bym mu nie dała linka do tej strony... nie ma sensu, to nasze babskie sprawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyluzuj, mala. Sama siebie przekonaj o tym, ze az tak bardzo Ci na nim nie zalezy, a uda Ci sie wyluzowac. Jak juz to sie stanie- rozmowa z nim tez bedzie latwiejsza. Alez Ci na nim zalezy.... :-) To, ze poczatek troszke za goracy, to jeszcze nie swiadczy o tym, ze spalony, prawda? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia i tak sobie wlewaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydzę się sobą
babaruda - mam nadzieje, ale zastanawia mnie ta niekonsekwencja (niepewnosc??) w jego zachowaniu... niby sie odezwał zaraz nastepnego dnia jak tylko sie obudził, potem jeszcze na gg mi napisał żebym sie nie przejmowała i ze spedzilismy naprawde miły wieczór, potem znowu cisza, dzis jak tylko wszedł na gg zagadał ale teraz znkł... sama ni wiem o co chodzi:O nigdy nie byłam dobra w te klocki (męskie zagrywki) ale jak mi zalezy to zachodze potem w głowe za bardzo :P macie racje, musze wyluzowac chyba, no bo gdyby chciał mnie olac to by sie juz raczej dzisiaj sam pierwszy nie odzywał co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faceci tak maja. Tak jak oni nie sa w stanie nas zrozumiec, tak i my mamy z tym problem, choc niektore z nas wspiera w tym nasza intuicja. Musial tez sobie to wszystko przemyslec, na pewno nie mial takiego wsparcia, jakie Ty znalazlas tutaj, bo oni nie otwieraja sie tak latwo, nawet anonimowo. Daj mu tez troszke czasu, jesli mu na Tobie zalezy- nie pozwoli zapomniec o sobie. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia wiemy że ciebie
tak faceci traktują :D każdy ma, jak sobie zasłużył :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydzę się sobą
napisał sms :) że net mu padł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PlanoTX
Przejrzalam wlasnie ten temat - od deski do deski... Najbardziej podobaly mi sie wypowiedzi osob, ktore Cie wspieraja w tej trudnej sytuacji, bo glupoty w zyciu - mniejsze czy wieksze - kazdy z nas robil. Najbardziej pozytywne i sensowne - "Wyszlam z kapieli", "Babaruda" i "Szczera dziewczyna" - to te, ktore mi utkwily w pamieci, co nie znaczy, ze nie bylo innych. Tym, ktorzy ja obrzucaja blotem, zycze... Ecchhh, lepiej nie... Moze kiedys sami bedziecie potrzebowac wsparcia, ktos Wam go udzieli i wtedy przypomnicie sobie Wasza postawe tutaj. Nikt nie oczekuje, zeby ja chwalic, ona sama rozumie jaka to sytuacja, ale wsparcie - normalne ludzkie wsparcie - to by jej sie przydalo. Do Autorki Odpisz sms-em, ze pogadacie kiedy indziej i nie rozpisuj sie. Nie dawaj mu wrazenia, ze chcesz za wszelka cene... No i ... Glowa do gory!!! Cos dla Ciebie - z przymruzeniem oka ;) http://pl.youtube.com/watch?v=ggULcgl8V8w&feature=related Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viki.....
A tego loda to w knajpie mu robilas? :) Z tego co napisalas tak wynika. Jak tak to lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a głupia niunia nadal
tu węszy co dopierdzielić :D co za idiotka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja się zmieniłam - przemyślałam moje zachowanie - przyjmiecie mnie do swego zaszczytnego grona?? Chcę być taka jak wy.... głupio mi , że taka wredna byłam... 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia my wiemy że ty nie
masz z kim nawet pogadać :D nasze grono jest dla ciebie zamknięte :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😭 😭 😭 dlaczegooooo??? Same piszecie ,że każdy zasługuje na drugą szansę - postaram naprostować mój skrzywiony kręgosłup moralny tylko dajcie mi jeszcze jedną szansę... PLIZZZZZZZZ 😭😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj nie krzycz żeś taka
porządna :D i tak jarek opowiadał, jak cię bzykał :D siooo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×