Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brzydzę się sobą

Brzydzę się sobą i tym co zrobiłam....

Polecane posty

Gość skakaneczka
autorko zauważ, że gdy po raz kolejny tracisz nadzieje on nagle zaczyna pisać, uśmiecha się, zagaduje :) trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenaka79
on Ci niczego nie dosypał do tego drinka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszłam wyszłam
trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydzę się sobą vel asiorekkk
ok, skonczylismy, żalił mi sie strasznie na prace i w ogóle, w pewnym momencie rzuciłam - oj widze ze masz mega doła, chyba musze Cie wyciagnac na piwko ;) a on od razu - "pójdziemy :) niech tylko dostane "kieszonkowe" (tak nazywa swoja niewielka wypłate - pracuje na pół etatu) pod koniec rozmowy napisał że mu poprawiłam humor tym piwkiem :) teraz sie pozegnalismy, bo on dopiero przyszedł w zasadzie do domu i poszeł sie umyc. kurcze, jestem skołowana :o ale dalej bede twarda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkei tzrymamy kciuki za Ciebie :D i zdawaj relacje, a zali sie Tobei bo uwazaza Cie za kogos wicej niz tylk kolezanke z pracy :) tak bynajmniej sadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skakaneczka
juhu :D:D:D świetnie, ciesz się dziewczyno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też trzymam za ciebie kciuki - do tej ynteligentnej , która pisze że magdaxyz i ja to jedna osoba - jakbyś używała czasami swojego półmóżdżka to byś zauważyła, że nie mogę być nią - nie muszę się uciekać do takich sposobów by napisać wam prosto z mostu co o was (niektórych) sądzę - pozdro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoś tu ma chyba ze mną problem poważny... to już zakrawa na obsesję - pomarańczko zaczernij się to pogadamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaxyz
ciekawe co jej poradzili , bo ma dziewczyna problem powazny oj powazny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaxyz
oo to chyba ciebie mialy na mysli ze "jestem Toba":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mnie miały na myśli bo ciężko niektórym pojąć że jednak więcej osób ma o nich takie zdanie jak ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaxyz
ahaahhhaha , brak słow mnie juz wyzwaly od dziewic itd:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaxyz
zawsze tak jest jak ktos ma odmienne zdanie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ja już to zlewam, wpadam czasami się pośmiać - a jak się bronią - lodzik na pierwszej randce - normalne, niedługo dla niektórych wszysto będzie normalne - za kilka lat przeczytam , że tzw. Fritzlowski model rodziny jest ok - a autorki to mi autentycznie żal już jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Asiorrek:) ja też przeczytałam cały topik, bardzo wciągający:) po pierwsze chce Ci powiedzieć, że każdy z nas robi głupie rzeczy, których pózniej się wstydzi... co ciekawe najczęściej po pijaku :P ważne żeby wyciągać wnioski!! po drugie chce napisać, że wiekszosc dziewczyn wspierajacych Cie tutaj bardzo ładnie sie spisało! aż sama żaluje ze dopiero dzis znalazłam ten topik bo pewnie byłabym jedną z nich:) po trzecie, to sama nie wiem co sądzić o jego zachowaniu :D na pewno to chłopak na poziomie! ale czy chce czegoś więcej? według mnie to zależy od tego jaki jest, bo jeśli jest nieśmiały to znaczy, że być może tak własnie wygląda \'zdobywanie kobiety\' w jego wydaniu ;) spokojnie czekaj na rozwój wydarzeń, nie spinaj się i luuuzik, na pewno się ułoży :) ściskam mocno i będę nadal śledziła Twoje poczynania :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kurde - ja tu nic nie prognozuję - różni może być wiesz niech lala i jej ken sobie razem będą i stworzą związek - są siebie warci, ona mu na pierwszym spotkaniu lodzika zrobiła a on się wcale nie bronił - chciałabyś takiego faceta- będą razem a on spotka się kiedyś z inną koleżanką na browarku i też się bronił nie będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaxyz
ja tez , wiesz nie moge uwierzyc w to co sie dzieje , przeciez to brak poszanowania samej siebie, sama juz nie wiem czy mi jej zal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a do dziewczyn, które tak mocno potępiają ten topik- Asiorrek chyba napisała, że zdarzyło się to tylko ten jeden raz, wiec po co od razu wyzywanie i ocenianie? każdy ma prawo do błedów. a jak jesteście takie bez winy to się jeb*ijcie kamieniem w głowe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaxyz
pewnie takie lubi szybkie i tanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra kochane moje ja spadam bo przynudzacie już troszkę, seks wam móżdżki zlasował ( niektórym) - 😘 for u - jeszcze wpadnę do was jak znajdę chwilkę :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaxyz
takie jak ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra- wyrażasz opinię. ale zauważ, nikt tu nie uważa ani nie wmawia jej, że to co zrobiła jest DOBRE czy NORMALNE. dziewczyny rozpatrują to w kategorii jej błedu, za który nie moze obwiniać się całe życie, no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaxyz
PODSZYW hello znow mnie znalazles

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×