Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brzydzę się sobą

Brzydzę się sobą i tym co zrobiłam....

Polecane posty

Milej nocy zycze -Lekka Tobie rowniez. Asiorek trzymaj sie i moja rada daj sobie spokoj z tym topikiem i pisaniu o swojej prywatnosc w takim miejscu:-)Z tego co wiem masz przyjaciolke i tej jej powinnas sie radzic:-)Tutaj kazdy sobie pisze co chce i jak chce.Swiat realny wyglada inaczej tutaj ludzie tworza sobie swoje wlasny wirualne swiaty.Zycze Ci powodzonka i pamietaj ze jezeli to milosc to zawsze znajdzie wlasciwa droge:-) A lodziar tyle siedzi na tym forum ze az sperma capi;-):-D Pozdrawiam i powodzenia zycze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszłam wyszłam
xyz czy ty masz jakieś problemy z tożsamością? ktoś ci krzywdę zrobił i teraz sobie odbijasz? skąd w tobie tyle nienawiści do ludzi? to przerażające, taki etap frustracji już się kwalifikuje do leczenia. idź nawsadzaj takich tekstów swojej matce, pewnie się ucieszy jakiego ma syna na poziomie. i nie grzmij nam tu już ze swojej ambonki, bo to naprawdę baaardzo nudne się stało ale my na tacę nie dajemy, więc odpuść napisałam do ciebie pierwszy i ostatni raz. szoda mi czasu na dyskusje z ludźmi poniżej pewnego poziomu, ale nie da się po prostu przejść obok tego co wypisujesz. zgłaszam twoje żałosne posty do usunięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tam chcialabym sie dowiedziec jak ta cala sytuacja sie zakonczy i mam andzieje ze autorka nas poinforumuje i bedzie dalej psiac jak wszystko przebiega :) haha aktywizator to z Ciebie niezla typiara tez jest ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydzę się sobą vel asiorekkk
akwizytor mnie rozbawiła na koniec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo chyba tu nie warto się odzywać :O cokolwiek napiszę zaraz jakiś osioł mnie z błotem zmiesza jak widać powyżej :O bardzo konstruktywne rozmowy prowadzą niektórzy niedorozwinięci intelektualnie :O przykre to ale ciągle trudno znaleźć ludzi na poziomie...wszędzie pustka...a szczególnie w głowach....zero elastyczności, chęci otwarcia się na drugiego człowiek i jego problemy...przecież każdy popełnia błędy ....no ale tu sami świetojebliwi ....zapomniałam... zakłamanie, zaściankowość....GŁUPOTA!!! nic tak nie kole w oczy jak ludzka głupota!!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj prawiczku prawiczku
To co mają myśleć kobiety o mężczyznach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalozcie sobie nowy temat ludzie,troche godnosci, autorko mam nadz,ze bedziesz sie nadal odzywac :) mialam napisac cos w Twoj temat,ale cholera jasna Ci ludzie mi ochote odebrali - porazka, ale napisze nastepnym razem,obiecuje :) pzdr i nie lam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorko - jezeli sie zdecydujesz zmienic topic - utworzyc nowy,to daj znac na mail\'a,ok? pzdr :) i tez poprosze o przeslanie ksiazki - a co mi tam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naga klacz
a tak sobie sledze ten topik.. i bardzo Ci kibicuje Sluchaj..co do calej akcji...noooo zdarza sie..i co? bywa..poczekaj jeszcze troche. omijaj nie mile posty, bo to zle swiadczy o ludziach, ktorzy je pisza, a nie o Tobie! Zreszta to nie wiek XIX zeby sie tym przejmowac.. Ludzie robia nawet gorsze rzeczy na pierwszych spotkaniach :) No to trzymam kciuki za jutro! napisz jak tam.. a tak dodam jeszcze jedno..:P ja tez mam taka jedna sytuacje..dzisaj pozartowalam sobie na gg i sie zmyl :/ bez pozegnania..heh..bedzie chcial pogadac jutro ze mna..(a wiem, ze bedzie chcial, pisze codziennie:P) i niech sie wypcha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niektórzy zachowują się tutaj jak niepełnosprytni... Ktokolwiek zgłosił posty tego pajaca do usunięcia - popieram. Pojawiła się Imperia? Gdzie? Bo chyba przeoczyłam... Autorko nie przejmuj sie, powtórzę raz jeszcze, że wychodzi to nasze płytkie polskie myślenie, zakorzenione jeszcze w czasach o rok starszych od węgla. :| To jej lub nieznajomość tematu z reguły powoduje takie opinie. :/ Widać że te osoby na \'te\' tematy i emocje z nimi związane pojęcie mają zerowe. Tyle z mojej strony. Autorko, życzę powodzenia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naresca
ale powiem wam, laski, że prawiczek to jest co najmniej zabawny:D bo najlepiej, nas, kobiety doświadczone w pewien szczególny sposób, zamknąć w gettcie, co byśmy 'po ulicach nie chodziły' :)))) dzizas, do sassey czy jak jej - owszem, myślę, że większość z nas ma coś na sumieniu, myślę, że części nawet to przeszkadza, ale na litość! ja mam troszkę podobne ekscesy na koncie - troszkę zaznaczam, i wcale mi z tym źle nie jest. nie mam kaca moralnego z tego powodu, nie czuje się jakaś zmutowana. a do naszej autorki: zdziwilabyś się, ile z nas, pocieszaczek, brało udział w akcji na wolnym powietrzu, na imprezie lub coś. ja wciąż pamiętam akcję nad rzeką;) ale powiem ci tak: takie jak ty czy ja, może odarte z pewnych zasad, wciąż jesteśmy ok - wg mnie nieok jest zdrada. albo kłamstwo. poza tym: cel uświęca środki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do brzydzę się sobą vel asiorekkk od poczatku sledze Twój topik:) teraz cieżko się czyta bo prawiczek i ta magda zasmiecają temat. Nie czytaj porostu wypowiedzi tych dzieciaków:) Mam nadzieję, że będziesz jeszcze pisała jak potoczy sie Wasza znajomość, bo ja akurat jestem przekonana, że będzie ciąg dalszy i to całkiem pomyślny:) pozdrawiam Cię, i mam nadzieje, ze się nie przejmujesz wypowiedziami tego motłochu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia nie przejmuj sie nadal jestesmy z Toba szkoda ze ta kafe nikt nie pilnuje i takich baranow nie wywala z topicow ale tak to jest niestety ;/ dziekuje za ksiazke :) pozdrawiam serdecznie i czekam nadal z toba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja napisze tak...
Asiorek please ZMIEN NICK bo ten nasuwa rozne dziwne skojarzenia ;) łacznie z tym czego sie dpuścilas ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja napisze tak...
i NIC SIE NIE PRZEJMUJ. ja tez nie raz konczylam na pieszczoszkach (TYLKO!) na 1szej rande vou, jedyne co mnie dziwi ze zrobilas to przy ludziach w ..knajpie! na to bym sie chyba nie odwazyla..w domu to inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tam sie odwazyla
:P pijana byla i tyle :P a asiorek do niej wyjatkowo pasuje :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie chore jest to ze wiele dziewczyn tak robi jak ona tylko sie o tym nie mowi a ona sie odwazyla podzielic swoim problem bo dla niej to problem a tu polowa tych dekli ja wyzywa. nie podoba sie komus o czym jest topic to nie wchodzic i nie gadac ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja napisze tak...
a co to za przyznawanie sie? w siesi? na pomaranczowo? daj spokoj..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja napisze tak...
w " sieci " mialo byc rzecz jasna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zreszta co to za roznica jakby powiedziala nazwam sie np asia kowalska mieszkam tu i tu i robilam to co robilam co to zmieni czy jest na czarno czy na pomaranczowo?!nie rozumiem, wazny jest problem a nie to czy ona sie ujawnia z imienia i nazwiska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja napisze tak...
no tak ;) rzeczywsicie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tam sie odwazyla
katioszka ja nie znam nikogo kto cos takiego zrobil :D ty znasz ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanaaaa
a tam sie odwazyla - nie znasz nikogo kto by się przyznał - taka mała rożnica;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh wlasnie ze nie, mieszkam w duzym miescie ale czesto jezdze na wies gdzie mam 2 dom i wyobraz sobie ze tam dziewczyny robia laske za piwo na baletach wiec jest duzo gorszych rzeczy i tamte panie jakos wyrzutow nie mialy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×