Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ciekawa 222

wypadające włosy

Polecane posty

Gość to dziwne
nie ma sie czego bac to nie tylko działa na problemy z włosami:)to jest wspaniałay antyoksydant,działa ochronnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia, to jest ta odzywka do różnych rodzajów włosów? do jasnych i ciemnych? bo chyba gdzieś o niej słyszałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffffffffffffffffffffffffffffff
a co ten Antiox ma w ogóle do wypadania włosów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to dziwne
Dlatego tyle ludzi umiera na nowotwory ,bo lecza ich własnie takie doktory jak Ty,a ludzie wam wierza i umieraja kto to widział podawac chemie????niszczyc człowieka razem z rakiem!!!!!!!!!!!!!!!To jest zabójstwo w biały dzień,a ziemia jest nasza matka wiec nie grzesz smiejac sie z nij,bo gdyby nie matka ziemia nie byłoby Ciebie i tych Twoich komórek,dociera cos do Ciebie????:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on jest cudowny i działa na wszystko :P może ma działanie antykoncepcyjne? pomyślcie, ładne włosy, skóra, brak nowotworów, w ogóle wszystko cacy i jeszcze nie ma strachu przed nieplanowanym maluszkiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to dziwne
A ten Antiox to ma do wypadania włosów bo regeneruje cały organizm,wiec i mieszki włosowe tez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dociera ale nie będę się dzielić swoimi spostrzeżeniami na forum, nie chcę Cię obrażać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia wkleiła linka do waxa, są trzy rodzaje waxa do włosów blond, do ciemnych i hypoalergiczny, też jest bardzo dobry, staram się go używać raz w tygodniu, czasami rzadziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to dziwne
Nie ma sie z czego smiac bo na ciaze jest Detox z paxem,tez działa znakomicie:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to dziwne
Ty mnie nie obrazasz,tylko dajesz dowód swojej niewiedzy,albo wiedzy inaczej,wiedzy która ustawiona jest na zyski nie na efekty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gawi dzięki za odpowiedź:) kupię i spróbuję sobie:D do tej pory używałam nafty, rycyny, dermeny i lorealowskie salonowe odzywki. Z tego co wyczytałam to tę odżywkę trzyma się na głowie w cieple? Czy może się mylę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to dziwne
Ty Agyness ,nie masz wogóle wstydu,żeby tu na forum pisac takie brednie i jeszcze sie tym przechwalac,co bardziej myslace osoby wyczuja Cie odrazu czo z Ciebie za ziólko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, najlepiej iść do sauny jeżeli ma się taką możliwość, jeżeli nie to albo gorący ręcznik się zakłada ma głowę albo do gorącej kąpieli tak mi osobiście dermena niewiele pomogła, szampon jeszcze ale żel jest okropny, miałam fatalne włosy po nim, ja łykam vitapil jego polecił mi dermatolog i używam mgiełki radical. drożdży nie byłabym wstanie wypić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjkl
a po co regenerować cały organizm jak ma się tylko problem z wypadającymi włosami a poza tym jak ktoś jest zdrowy jak byk.Chyba przesada żeby brać takie dziadostwo jak ten ANTIOX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dziwne piszesz lekceważąco o aptekach i chemii. To poczytaj o firmie, którą na tu usilnie promujesz :P Firma Vision International People Group - to jedna z największych firm, oferująca na światowym rynku produkty dla zdrowia. Filozofia Firmy - Wybór Doskonałego Zdrowia. Misja Firmy - "Robimy zdrowy biznes", tzn. pełen nadziei, długowieczny, dochodowy, oparty na głównej potrzebie człowieka - bycia zdrowym. Od momentu założenia, 14 lipca 1996, firma swoje wysiłki stale kieruje na stworzenie nowej kultury zdrowia, jako absolutnego priorytetu dla jednostki i całego społeczeństwa. Podyktowane są tym podstawowe linie towarowe, z którymi firma pracuje. Wszystkie produkty firmy Vision wyróżniają się optymalnością składu i niezmiennie wysoką jakością. Głównym partnerem kompanii jest francuski koncern farmaceutyczny Arkopharma, który wspólnie z Vision wybudował w Irlandii fabrykę Nutripharma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gawi bo ten żel raczej jest na noc, ja nakładałam go prze umyciem głowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dziwne Ty Agyness ,nie masz wogóle wstydu,żeby tu na forum pisac takie brednie i jeszcze sie tym przechwalac,co bardziej myslace osoby wyczuja Cie odrazu czo z Ciebie za ziólko rozśmiesz mnie, hahahaaha jakie ziółko???? proszę, wypunktuj mi moje brednie!!! czekam, z zapartym tchem :P Dziewczyno piszesz z błędami, zupełnie nie masz pojęcia o preparatach z tej firmy. Podejrzewam, że jesteś jedną z tych fanatyczek, które ślepo wierzą w to, co powie im jakieś wątpliwego autorytetu guru i sowicie dopłaci za szerzenie nowej wiary, wiedzy, tearpi etc :D Strach się bać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurka a przeczytajcie to: Firma posiada oficjalne przedstawicielstwa w Rosji, na Ukrainie, w Kazachstanie, Uzbekistanie, na Białorusi, Litwie, Łotwie, Węgrzech, w Czechach Polsce, Bułgarii, Rumunii, Wietnamie, Włoszech i Turcji. Dawne karej bloku wschodniego plus Kraje Trzeciego Świata :D Toż to z pewnością bardzo poważna instytucja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kraje* bez Włoch i Turcji :D zabrakło mi powietrza z tego oczekiwania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodalam ten temat bo chcialam zeby ktos mi cos polecil a nie zeby dwie osoby sie kocily i pisaly o glupotach. wejdzie sobie na czat albo gg. dwie madre sie znalazly :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i słusznie
No tak,jedna mądrzjsza od drugiej,a obie preferuja swoje towary:)"przygadywał kocioł garnkowi",hehe,a kazdy patrzy tylko na swoja kieszeń i jak tu sprzedac wiecej swoich towarów,a człowiek????Człowiek ma kupowac a nie zdrowiec,im dłuzej i powazniej chory tym wiecej mu sie badziewia wciśnie:)hehe dobre te dwie aparatki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie uzylam waxa:) nie wiem czy faktycznie wlosy po niej nie ypadaja ale na pewno ladniej wygladaja:) ja byla wtedy po to w aptece to przede mna 2kobiety proily cos na wypadajace wlosy wiec chyba o czyms to swiadczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×