Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bo to prawda

JAKIE ĆWICZENIA DOMOWE ROZBUDUJĄ ŁYDKI ?POMOZCIE PROSZE.

Polecane posty

Gość sjkffgg
FITBABKA A JAK DOKLADNIE SIE TO CWICZY TO PIERWSZE CWICZENIE NA ŁYDKI Z OBCIAZENIEM?TOZNACZY ILE RAZY W CIĄGU DNIA I CO ILE DNI PRZERWA?BO NIE BARDZO ROZUMIEM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fitbabka
Na początek wystarczy 3 razy w tygodniu. Ćwiczymy raz dziennie, najlepiej rano :). Cwiczenie wykonujemy w 3 seriach po 20 powtórzeń. Co do obciążenia, na początek nie przesadzajmy, jeśli chcesz cwiczyc na silowni, wrzuc po 3 kg na rękę. Stopniowo możesz zwiekszac obciążenie, np. po tygodniu +1kg na rekę. Wszystko zależy jak bardzo chcesz miec rozbudowany mięsień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DTEFKA
lewa łydka jest ladnie do wewnatrz wyprofilowana a niestety prawa wewnetrzna strona lydka ejst prosta stanie na palcach itd nic nie daje :( co zrobic zeby prawa tez byla jak lewa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam może mi ktoś opisać podstawowe ćwiczenia na łydki ?? Dopiero zaczynam i chciałbym je trochę rozbudować bo na razie mnie nie zadowalają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry wszystkim Kobietkom!  Jestem studentką Psychologii i prowadzę badania dotyczące obrazu siebie i funkcjonowania zawodowego kobiet. Wszystkie kobiety, które NIE mają dzieci i są aktywne zawodowo proszę o pomoc. https://docs.google.com/forms/d/1Y3fohcOGcHLCP8ZPQMBK6Unl75JsBdGM7gIIIjPNyxg/viewform?c=0&w=1 Każda uzupełniona ankieta jest dla mnie na wagę złota. Z góry dziękuję! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już nigdy nic w tym badziewnym sklepie nie kupię SPAMERZY! Wklejacie sami sobie super opinie i linki, a po 2 miesiącach ten badziew co sprzedajecie się rozsypał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak tak, to centrum rowerów cały czas wstawia jakieś linki swoje i podpisują się niby jako klienci, czy użytkownicy. jest to poniżej jakiejkolwiek krytyki. Tonący brzytwy się chwyta. firma która oszukuja na publicznym forum ludzi podszywajac sie pod innych nie ma prawa istnienia na rynku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto wziąć coś od K Sport, mają wszystko od wyciągów przez ławeczki po drążki, także można się zaopatrzyć kompleksowo. Na stronie k-sport.com.pl są też do kupienia worki, rękawice do sportów walki, powerbandy, uchwyty do pompek, kamizelki z obciążeniem – jest tego trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×