Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

Bimbetii :D🖐️ To zarzuc mi go tu na topik:( Wiesz jak bardzo lubiem Walle-go :classic_cool: I tak sie zastanawiam czy powstanie Walle 2 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie mialem okazji by ogladnac tego wallego! Ale widzialem urywki jak do kin wchodzil:) Taki maly fajny byl:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stary to koniecznie musisz obejrzec:) Najlepiej juz jutro lec do wyporzyczalni🖐️ Bo wiesz, ze mozesz nie miec juz potem czasu:classic_cool:🖐️ Te oczka ma takie fajne (o) (o) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwaaa ładuję Ci na Rapidshare. ale to nie jest dokładnie o Wall-E, tylko o robociku, ktory wtedy naprawiał na zewnątrz statku jak Wall-E latał w kosmosie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok! :)🖐️ Nie moge sobie przypomniec tego robocika:( Był też fajowy ten co pilnował porzadku:D Biedny :( Wall-e mu takie ślady robił:D Stary ja tam od Shreka wolę Wall-ego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po dosc dlugiej przerwie:P kto mnie pamieta reka doi gory:P hehe ps i co zawitały tu w koncu jakies wysokie czy jeszcze nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry 🖐️ Tzn.choojowy dzis ale cos sie może jeszcze zmieni:o Pascal a gdzie ty sie chłopie podziewałes:( Nadal poszukujesz swojej żyrafy:classic_cool:🖐️ Na topiku nadal same krasnale:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry jak na razie;] Tak nadal poszukuje,ale nadal nic z tego,niby poznalem jedna,ale to nie to;] Mam nadzieje,ze kolejna to bedzie to;] a jak nie to moze kolejna:P A Wy jak sobie radzicie? ps szkoda,ze tu nadal same krasnale,liczylem na jakas zmiane a tu zonk;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pascal a jak nie ta kolejna to nastepna:D I tak do usranej :D:D:D Żartuje:D Nie trac nadzieji:) Topik nadal istnieje tylko ludziska sie zmieniają:) Więc bardzo możliwe, ze zagosci tu jeszcze jakas wysoka seksowna o gługichhhhhhh nogach dziewczynka:p:D Ciesze sie, ze sie pojawiłeś i mam nadzieje, ze tak szybko znów nam nie zwiejesz jak reszta brygady😭 Ja już musze uciekac :( Praca:( Pozdrawiam Cie serdecznie i dozobaczenia🖐️🌻 Do wieczorka🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie szukam dziewczynek:P tylko kobiet;] hehe No mam nadzieje,ze sie w koncu jakas tutaj nawinie;] to wtedy ja jestem pierwszzy w kolejce,zeby czasem nikt nawet o tym ni epomyslal:P hehe Pozfdrawiamk i powinienm wpasc wieczorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spox🖐️ Wpisałam Cie wiec już na liste oczekujących:D Tylko pijnuj kolejki by Ci sie ktoś-ik nie wepchnał bo tu mamy jeszcze jednego kawalera :D Izoldaaaaaa 😭 Porwał Cie jaszczomb?:D:o Ten sam co pudelka:( Nima Cie i nima:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet spoko! :) Ten matoł w robocie mnie tylko wkurza😠Pisałem Ci o nim:o Klade sie zaraz spac bo jakos nie moge znalesc sily na pisanie:( Padam ze zmeczenia. Ale widze pojawil sie wasz dawny znajomy. Moze i reszta sie zjawi? :)A tobie jak minal? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz cos z nim zrobić bo sie facet zajedziesz przy nim:o Mi bardzo szybko ten dzionek zleciał. I mam nadzieje, ze tak samo zleci cały ten tydzień:) Chce już weekend:o Ten pierwszy dzien w robocie był cholerny a jak mówią jaki poniedzialek taki cały tydzień:o *Ktosik* idz już pod pieżyne:) Dobranoc i do jutra🖐️:) Izolda ten opis mnie zmartwił:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Iwonko ale to nie takie proste :o:(wiesz kim koles jest a mi na robocie zalezy.miejmy tylko nadzieje ze przeniosa mnie za nie dlugo bo sie dowiedzialem ze tylko na chwile tam mam byc:) Ide juz spac dobranoc 🌻🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy wstali tylko najwiekszego spiocha nie ma😡 Izoldy:) Stary🖐️ Iwaaa 🌻 A i Pascal 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaa no to wybaczamy:) Ogarnal mnie taki len:o Dopiero wtorek a gdzie tam do piatku:o Nienawidze 2 zmian😠 Ledwo wstane a tu juz do roboty trzeba sie brac:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak samo ale nie narzekam bo jeszcze nie tak dawno mogłam jej nie miec:( Uciekam musze wrzucic coś do brzucha przed robotą🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×