Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

To widze, ze u Ciebie to samo co u mnie:D:D:D Dwa dni na odlewni bedziesz robic:classic_cool:🖐️ A płatne chociaż bo u mnie nie:D:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy tą samą...:) O tyle dobrze...:) :))))))) a Ty BIDULKO NOCKE MASZ...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo pamietam jak pisałas, ze sie mijacie:( Tak, nocke ale ja je lubie:) Bo te z góry pokemony nie chodza i nie zawracaja nam dupy :) Zreszta w nocy mało co mi sie chce spac. Kryzys mam dopiero tak koło 5 :o :) A ty juz do konca bedziesz miała dwie zmiany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No teoretycznie tak...Ale sądze że jak bedzie wysoki sezon to oczywiście 3 zmiany też się pojawią jak co roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O słoneczko własnie wyszło :) Może cos z tego dnia jeszcze bedzie:o:) Izoldo na mnie już pora :) Zasiedziałam sie troche:classic_cool: Dzis już napewno sie nie zobaczymy wiec do jutra🖐️:)😍👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Iwaaa.... :classic_cool:🖐️ Starszy facet trzymam z całych sił🖐️Powodzenia!!! I czekamy na relacje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie widze...Ale ja czekam niecierpliwie na jaką kolwiek wiadomość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ejjj stary pierniku co z tobą?:o Na noc u niej zostałes czy tak z nia zaimprezowałeś, ze jeszcze do domu nie trafiłes:classic_cool:🖐️ Do godziny 21.00 (bo wtedy wychodze do pracy) chce raport z wczorajszego dnia😡:) Dzień dobry🖐️))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwaaa po drodze sie rozspał
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwaaa po drodze sie rozsypał
miało byc🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, ze dopiero teraz odp ale pozno wrocilem i nie mialem juz sil by wejsc na kafe tym bardziej, ze rano do pracy:o Ja opisze to poprostu w dwoch słowach było superrrrrrrrrrrrrr:D Bardzo dobrze sie nam ze soba rozmawiało:) Fakt na poczatku było troche sztywno ale potem sie rozkrecilismy:classic_cool: Kobieta nie jest jakims tam ideałem ale ma cos co przyciaga do siebie:) :) Ciagle o niej mysle:o Chodze cały w skowronkach:D Czuje sie jakbym znów miał 20 lat:D A najwazniejsze, ze to ona poprosiła o numer telefonu:D To pierwsza randka z ktorej naprawde moge byc dumny:D Napisałem jej dzisiaj sma-a czy podobał jej sie wczorajszy wieczór! myslałem, ze nie odp:( Tak dlugo czekalem :( Ale odpisala i napisala, ze nie moze sie doczekac kolejnego spotkania!!!!:):):):):):):):) Wziąłem sobie do serca rady pomawiacza. Facet zna sie na rzeczy! :classic_cool:Iwaaa równiez dziekuje! wiem co myslicie stary facet a nie wie jak ma z kobietami sie obchodzic:o moze dlatego pół zycia spedzilem sam:o Ale teraz znow nabralem checi do zycia:) Mam nadzieje, wielka nadzieje, ze wszystko potoczy sie juz w dobrym kierunku:) Wydaje mi sie ze to dobra kobieta,przeszla tez wiele zlego:(Z tego co mi opowiadała! (Zaproponuje jej kolejne spotkanie aLe tym razem musze ja zaskoczyc:classic_cool:🖐️ Nie wiem co by wam tu jeszcze napisac:D Jestem poprostu szczesliwy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet spisałes sie na medal🖐️ Teraz to juz moze byc tylko lepiej:) Wiecej wiary w siebie i w swoje mozliwosci:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekajac na nia myslalem, ze narobie w gacie:o Bede was informował o moich dalszych postepach:D 🖐️ To dopiero pierwsza randka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość congratulejszons
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×