Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

do rodziców??? to śmieszne oni mnie nie kochają sercem tylko pieniędzmi.. oni oczywiście twierdzą że jak mam problem to mogę się do nich zwracać i mi pomogą.. a w rzeczywistości jak się do nich zwrócę to pytają tylko czego mi potrzeba, czy coś kupić a ja mówie że nie chce materialnych rzeczy to oni znowu nawijają że by mi nieba przychylili a ja tak narzekam.. więc koniec tematu raz na zawsze. ja ich nie zmienię ani nikt inny. z tego wszystkiego moje płatki zwiędły..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnolia dobrze nie rozmawiajmy o tym:) To i tak niczego nie zmieni..... A ty sie tylko jeszcze nie potrzebnie do tego denerwujesz:( 🌻 Przepraszam, ze tak długooooooo ale miałam problemy z netem:( Życze wiecej uśmiechu na codzień i pogody ducha. I nie bierz wszystkiego tak do siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpisuj kiedy chcesz.. nie liczę że ktoś po sekundzie mi będzie odpowiadał..:) boję się jutrzejszego dnia.tyle mam spraw i jeszcze basen..:-o w ramach w-f raz w tyg mam basen. masakra.:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuu pierwszy raz słysze, ze ktos tak nie lubi basenu:) U mnie to każdy w podskokach tam zapierniczał:D Ja niestety mogłam tylko pomarzyć:o A czemu tak nie przepadasz za basenem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po 1: mam 15 min na przebranie się i wysuszenie włosów po 2: na basenie pływa jeszcze 5 grup- jest ciasno jak cholercia i wszyscy chlapią jak małe dzieci po 3: instruktorki obgadują mnie i inne dziewczyny.. że ta gruba, a ta ma strój niemodny itp.. czuje to na skórze. a jeśli przez przypadek się ją ochlapie to taką minę zrobi jakbym tą wodą miała jej ubranie odbarwić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnolia platki ci zwiedly?:D Zaraz Cie wrzuce do studni :D iwa co jest? ciebie juz dawno powinni zbanowac:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnolia a co sie przejmujesz tymi babami:o Nie zwracaj na nie uwagi! Zazdroszcza Ci twych białych platkow:D Iwa byla bardzo dobra:D🖐️poprosze o repete:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie zasypiałam i nagle przypomniałam sobie że muszę się z Wami pożegnać.:D papapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonnnkaaa
POZNAJ http://www.kobiecesztuczki.pl http://forum.kobiecesztuczki.pl Kobiece Sztuczki - Poznaj sposoby na facetów. Są sposoby na facetów. Zmień marzenia w rzeczywistość • twórz dobre relacje w Twoim związku • unikaj potknięć i błędów • uwolnij swoją siłę w pełni Tego możesz się nauczyć ! Więcej na http://www.kobiecesztuczki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak zacinają mi sie topiki i do tego non stoper problemy z pocztą:o Kolorowych magnolio🖐️)) Nie zapominaj bo po lisciach dostaniesz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znudzona? Czym? Pracą? :-) czy menem?:Dbo jak tym drugim to wiesz?:D nie bede przypominal zem kawaler:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak co to ja jestem Wolny....Jak ma z tej wiedzy skożystać jak nawet nie mam pojecia jak Ty wyglądasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć pisze ze szkoły i muszę się streszczać:D Iwonko kochana bardzo Ci dziękuję!!bardzo bardzo bardzo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc myszy:D🖐️ Izolda😍 bylem taki spiacy, ze juz nie mialem sily by odpisac:o zrozum ze nie chce tak naprawde pokazywac swojej fotki:o poprostu nie chce.pewnego dnia sie moze odwaze:Dmagnolia 🖐️ czas na [ ]> :D pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×