Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

przepraszam że Was tak bez słowa zostawiłam... siostra się bezczelnie wtrąciła na net:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa i co teraz ? Bede chory:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starszy facecie lepiej wrzuć do stawu Twoją dziewczyne:) a siostra mnie ostatnio baaardzo denerwuje.. mamy bardzo różne charaktery..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwa pochwal sie dzisiejszym banem:D He he Stary nie rób tego bo powodz bedzie wieksza niz w 1997😭 magnolia ok! ale juz dosc lania .ile jeszcze bede sie przebierac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszku lejjjjjjjj bom dzisiaj jeszcze nie została oblana:) A która nie zostanie, ponoc stara panna zostanie😭 Starszy facet :o To była pomyłka:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stary ja tu widze tylko jednego lenia:D A jak tam twa kobieta? nie powinienes z nia teraz byc:) Iwa :D:D:D:D:Dtak to bylo nie porozumienie:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktosik się obawia że będzie chory i mu się niechce przebierać więc dam mu spokój:) ale za to Tobie Iwciu nie :D masz jeszcze > :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile żeście stron na trzaskali ...:) Wyjechać na jeden dzień i co tu się dzieje...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnolia😭 Nieeeeeeeeeeeee 😭 A masz z sikawy =========I-------------------------------- :D Stary ktos musi robic by ten drugi mógł leżec:D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×