Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

nie sądze że przewracając się z boku na bok będziesz o mnie myślała..:) jutro mam 7 lekcji:(😭 będe tak gdzies o 4 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiadomo że kafeteria na 1 miejscu..ale Ty i tak będziesz późno a kujonem być trzeba. niestety. mój wychowawca jest zdrowo szurnięty. naprawdę mało takich dziwaków jest na świecie, każdy to przyzna.. i wcale nie mówię tego na wyrost..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak byś powiedziała, ze szkoła to bym Ci płatka oberwała:D;) Rozumiem 🖐️ Ucz sie ucz bo nauka to potegi klucz a jak zdobedziesz klucz to zostaniesz wozną :D żartuje:classic_cool: magnolia a ty masz jakies? No, wiesz inne? :classic_cool:🖐️))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnolia nie ma takiego rozmiaru😭 jak nawóz?:D iwa coraz berdziej wygladam na pana typu bears:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszukam sobie pani typu bears:D magnolia zartuje kupilem sobie te spodnie;) ale ciezko bylo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie chcesz ?😭 pisałas ze jestem sympatyczny:) Iwaaa wracaj szybko.wez sobie lodówke do lozka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz kwiatuszek jest zmęczony strasznie.. jutro musi wcześnie wstać😭 więc DOBRANOC KOCHANI 🌻 jutro się spotkamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak najszybciej poki jeszcze sie moge ruszac:D i spodnie na siebie wloze:D Dobranoc kwiatku🌻spij slodko🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\'Ładna\", a może za bardzo zapatrzona w siebie. Wiele takich ślicznych panienek są po prostu zbyt pewne siebie i uważają, że jak mają fajną buźkę, to powinny mieć faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×