Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

Już sie zmeczyłam ta wycieczką 😭 Ktosik z racji tego, że jestes naszym bagażowym bedziesz mnie musiał ponieść.... :classic_cool: magnolia mam nadzieje, ze zdązymy na ostatni odcinek:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja potrzebuje wody😭 Nie dosc ze dzwigam wasze bagaze to jeszcze Iwa wskoczyła mi na plecy😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie mnie wygania:-o ale się nie dam:) najgorsze jest to że jak tak późno idę się kąpać to tata się czepia że się "tłuke" po nocy..:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochani!! ale dzisiajmiałam stresa..:-o coś mi się stało z komputerem..:-o wszysto otwierał 50 krotnie.. a tak na marginesie to brzuch chce mi rozerwać z bólu..:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pszypuszczałam, że tak dobrze będę się bawić:D Nie przegapiłam ani jednego tańca :) Nie będę się rozpisywać było poprostu świetnie ;);) Byle teraz do 10 bo jestem spłukana :o A wy gdzie się podziewaliście? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez sie dobrze bawilem:D bylem u swojej kobiety:classic_cool: A co robila reszta nie wiem:D Bo tak jest przewaznie, ze jak sie nie chce i nie ma checi to jest potem super;) Chlopak sie spisal?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak spisał🖐️ Na -6- :) I to dzięki niemu sie nie nudziłam;) Chłopak ma tyle życia i energi w sobie jak mał kto;) A wy tam po cichu nie planujecie czegoś?:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×