Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

Iwaaa---------> na google wbijasz i wszystkich tutaj zobaczysz nawet czerwone.Ale niektóre tematy mogą być w archiwum i tylko tytuły zobaczysz. np.Kafeteria iwaa i jak na dłoni sobie poczytasz. No, to,to ja wiem;) Juz to sprawdzalam:p:D Zrozumialam, ze wiesz jak odgadnac nie kto co pisze pod swoim nickiem ale jaki ma inny:classic_cool::D Tylko, ze nick IWAAA mialo hoho i jeszcze ho osob:o:D Mryche bardzo latwo mozna bylo rozszyfrowac nie podkladajac pulapki;):) Pozdro:)🖐️ Izolda👄 A mi kabel USB[usta magnolia👄 desznik90👄 Ktosik👄 Wredna suka👄 deko👄 Dziadek👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdro Izolda🌻 A mi kabel USB magnolia🌻 Ktosik Wredna suka chyba 🌻 deko🌻 Dziadek🌻 albo Iwaaa nie przeceniaj moich umiejętności.jakim cudem można to określić nieznane nicki,może taka opcja istnieje ale nie znam jej. Aby sie wytłumaczyć za wczoraj muszę zwalic to na burze które przed chwilą sie skończyły.rębało cały dzień więc jeszcze ksiązka pozostała. Chyba ten biometr tak zadziałał na mnie negatywnie.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desznik🖐️ale ja tez tak zrozumialem:Dbo tak to napisales jakby to o to wlasnie chodzilo:Dwogole co za dzien.wszystko mnie dzisiaj wkurza:onic mi sie nie uklada:o jeszcze mialem spiecie z baba w sklepie bo mi sie w kolejke wepchala:oco mnie obchodzi to ze jej sie spieszy:onie bije kobiet ale mialem ochote jej trzepnac:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktosik figlarz z ciebie.Ale w tym wypadku teoretycznie masz rację.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desznik-5-🖐️))) Tak tez myslałam, ze zle Cie zrozumialam:o :) Ktosik🖐️)) Zawsze sie musi trafic jakies buractwo ktore musi sie wepchac:o Takich drogowka powinna łapac i dawac mandaty:o🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desznik stoje do cholery jasnej 15minut bo jedna szuka kasy bo druga pani daj to dej tamto a nie moze tamto a sramto:oludzie trzymajcie mnie.i jeszcze wepcha ci sie ktos😠 nie puscilem jej.co ona sobie myslala,ze jak jest stara to jej wszystko wolno😠 iwaaa wlepil bym jej mandat w postaci liscia:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to dobre.Ktosik.:D:D::D Wesoło nam się dziś dzień zaczyna:D:D tak kontynuować.::classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo kurwa niech tam swiatla postawia,nie wiem:o zero wychowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze byla taka tlusta:onie wiem czy bym reki nie zlamal na niej:o naprawde sie wkurwilem.a ona domnie tekst--chlopcze masz zdrowe nogi:o i co to ma do tego :oto mam pszepuszczac kazde pruchno bo ja jastem mlody i moge jeszcze postac? co my w autobusie jestesmy?jakby tyle nie zarla to nie mialaby tak opuchnietych nog :o a sapala:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwaaa ma rację ; na frasunek najlepszy trunek tylko nie za dużo aby nie było jutro filipińskiej choroby:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak tez mam zamiar zrobic. musze odreagowac to co mnie dzis spotkalo:otylko na chwile wpadlem. pozdrawiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie wkurzaja gołebie mojego sasiada. Musze gówna zdrapywac szpachelka a z okien zyletka:o:o:o Z daleka mój dom wyglada jak wielkie ptasie gowno. Ma ich tyle, ze mozna by bylo ugotowac rosół dla całej Polski:o Ja tez za nie dlugo wybywam:) Juz powinnam sie szykowac:p desznik jak zdrowko? Ból ciagle powraca:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dzięki coraz lepiej się czuję.nie mogę doczekać końca i wyrwać się z tych objęć.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie tak gnasz. aaaaaaaaaaa rozumiem.nalezy się po tak długich nieciekawych dniach.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co jakis czas organizujemy sobie babskie spotkanie:D Tylko my browar i nikt po za tym;) Po takim przesranym dniu trzeba sie zabawic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwaaa tylko spokojnie z tym browarem.:D miałem kiedys niedawno taką sytuację 1 raz wszedłem tu ;pod dobrą datą; i zazartowałem nic sobie nie mysląc.Jedna osoba zrobiła taki rwetes,że interweniowała pani psycholog.więc nauczka była ostra dla mnie i po alkoholu już tu nie wchodzę.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Starszy facet Ale jak się ma taką przygodę jak ja:D na trzeżwo czasem kontrowersyjny to lepiej może po browarze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desznik raz zdarzylo mi sie wejsc pod wplywem procentow ale nie na dlugo goscilem bo rozmazywaly mi sie litery:p:D I nie moglem przypomniec sobie hasla:D A twoja zona wie, ze tu zagladasz? Jak nie chcesz nie odpwiadaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wyobrażasz sobie jaka mIałem kanonadę jak mnie tu zobaczyła z poczatku:P Teraz jej to przechodzi ale nie całkiem:D:D:D A u ciebie jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×