Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

Iwaaa------------->Dobrze, ze nie znasz mego drugiego nicku,] nawet byś sie nie spodziewała jak łatwo to odszukać.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desznik-zastanawiam się kogo znałam, kto pisał sam ze sobą:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desznik🖐️ Naprawde? Jak? :classic_cool:Ja bym bardzo prosiła:classic_cool: A do pomaranczowego tez mozna dojsc? :) Umiejetnosci? A wiesz, ze nie wiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi kabel USB:)🖐️ desznik🖐️Ale powiedz, powiedz mi?;) deko🖐️ Kumpela wpadla:o😠 Bede pozniej. Piec razy pozniej:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deko-------> co gdzieś wyslę e-maila ty się zjawiasz i zadajesz takie pytania jakbyś wiedziała co w tym e-mailu było.::P:D Moze to przypadek ale za trafne pytania zadajesz.:P a mi kabel USB----------> za bardzo nie można potrenować obowiązuje n-etykieta. Iwaaa---------> na google wbijasz i wszystkich tutaj zobaczysz nawet czerwone.Ale niektóre tematy mogą być w archiwum i tylko tytuły zobaczysz. np.Kafeteria iwaa i jak na dłoni sobie poczytasz.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka ...Iwaaa... 🖐️ ;) deko 🖐️ :) desznik09 🖐️ :)....hehe hcialem powiedziec ze twoje dywany sa teraz piekniejsze niz te ktore tworzyles pod innym nickem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeden z zemsty powiedział poprzedni nick ale mnie to spływa. Jak wiesz to masz przynajmniej ocenę ale były jeszcze 22 sztuki nicków.:P Mała przerwa teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proponuję magnolia2 podyskutować z a mi kabel USB,zadziwiasz mnie coraz bardziej merytoryczną dyskusją.Az miło wtedy było posłuchać.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha. Jak był to zapewnie przyjdzie.Dobry jest.B.kulturalny i obyty.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko szkoda że nic a nic o sobie nie mówi:( o fizyce czy innych sprawach to potrafi nawijać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnolia2------------> radzę nie naciskaj. Tu 5 osób znają moją tozsamośc.Z trzema doszło do zgrzytu jak sie dowiedziały musiałem odejść.Ale są oki i nie ujawniają nic. Więc nie dąż do tego,gdyż skończy się tak jak u mnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×