Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

Nie mam zony ale od nie dawna jestem ze wpaniala kobieta i nie wiem jakby zareagowala na taki news:D Nie robie nic zlego. Nie flirtuje itp.Ale wiadommo jakie sa kobiety:p Moze za nie dlugo zamieszkamy razem i trzeba by jej wkancu o tym powiedziec:DD:D:D:D Nie chce by mnie przylapala na goracym uczynku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deko dlaczego wybralas akurat ten topik na pogawedki nocne ;)desznik a ty bys nie mial nic przeciwko by twoja tu pisala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to będziesz miał dylemat gwarantowany.już ci współczuję.:D będziesz musiał użyć mózgu a nie jak dotychczas:D nie uwiezy tak łatwo. Żona co o mnie sobie wyobraża to wstyd tutaj pisać.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, może akurat był na szczycie jak i go otworzylam, moze jest to jeden z normalniejszych topikow w tej chwili na kafe, nie wiem, nie zastanawialam sie nad tym. I nie rozumiem, dlaczego Ty się zastanawiasz. Jesli masz jakas teorie to napisz, albo zamilcz, a nie przez Warszawe z Krakowa do Zakopanego jechac:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starszy facet tu uchylę się na twe pytanie,gdyż to jest meritum sprawy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiec bede musial podjac decyzje:D Ona albo kafe:D Ja bym jednak nie chcial by ona tu pisala. Jestem zazdrosny jak rozmawia ze swoimi kolegami:o A co dopiero z facetami z kafe:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SF--------> toś teraz przesadził.jej uczucia tak łatwo spławisz.przecież o wiele gorzej znosza od nas.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deko tylko pytam:o Jesli tak masz mi odpisywac to zamilcz:p Wkurza mnie gdy ktos nie potrafi spokojnie odpowiedziec na pytanie. ---zamilcz, krakow itd.:o To bys sobie mogla darowac:o:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, z reguły na głupie pytania (powtórzone po raz drugi) są głupie odpowiedzi - lub dajace autorowi głupiego pytania do myslenia. A po co się pytasz dlaczego jestem na tym topiku? no po co? nie ma tam drugiego dna w tym pytaniu? tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie wkurzaja głupie pytania, albo się pytaj prosto z mostu, albo sie nie pytaj. Bo jeśli to pytanie nie miało drugiego dna, to nierozumiem po co ono zostało zadane:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desznik - a za co ja niby miałabym być wkurzona na Ciebie? Nie nie jestem wkurzona ani na Ciebie ani na tego co się wkurza że się ja wkurzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale cóż, nie umiem sie oprzeć aby na głupie pytania odpowiadać albo głupio albo złośliwie:):P taka już moja natura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może brak wprawy doprowadziło starszego faceta do takich konkluzji a ty ostra jesteś.tak z grubej rury.moze akurat skuteczne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieto ochlon troche:o Zadalem normalne pytanie i nie potrafisz normalnie na nie odpowiedziec? Ja jestem tu bo mnie ciagnelo do tych ludzi, jest zabawnie, milo, nikt sie nie wyzywa. Daja dobre rady itd. Nie wkurzasz sie? To co Ci sie dzieje?:o Jeszcze post wczesniej cos innego twierdzilas. Bylo milo ale sie skonczylo.Zegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deko ale ci się oberwało,przeciez nie trzeba było tak zaczynać.:D przynajmniej troche innego żartu; Renatko, zjedz kawałek tortu! - Dziękuję, Jureczku, nie chcę. - No spróbuj, bardzo smaczny! - Nie dziękuję. Ja po osiemnastej już nie jem nic słodkiego. - Renatko, proszę. - Jureczku, ja deserów w ogóle nie jadam.... - Żryj ten tort, do cholery! Pierścionek w nim jest głupia, żenić się z Tobą chcę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deko ------->ignoruj.odezwałem się bo mnie śmieszy.:D z reguły nie reaguję.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie wpieprzajace sie pomarańcze, i niby stary facet zadajacy dziecinne pytanie - i jeszcze ma pretensje :o a na pyatnie po co takie zadaje nie umie odp. i ja nie mam racji:D? hehe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz pomarańczo no kurde teraz z tego wszytsko nie usne:D:D:D:D złoty:D:D:D no normalnie takiego genialnego tekstu podpartego opinią tak wspaniełego nika jakim jest złty to przez całą moją bytność na kafe nie czytałam:D no poprostu super :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D chyba pękne ze śmiechu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opinia oczywiście mądrego i pełnego złotego :D:D:D:D:D:D:D:D rewelacja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pomarańcza też dobra na pomarańczowo pisze, ciekawe czemu nie pod nikiem czarnym, a spewnością go ma:D skoro sie tak dobrze ze złotym zna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro uwazasz sie za taka madra to współczuje głupoty:) nastepne madre co wie co inni czują itd:D;:D:D:D:D moze jeszcze cos zabawnego napiszesz, bo to od Ciebie jakobyś była wszechwiedzaca tez zabawne:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desznik, miałam zakończyć, ale jak tego złotego przytoczyla to nie moglam sie powstrzymac, bo mnie taki śmiech ogarnął:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×