Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

no to cafe z głowy masz.:D przynajmniej sie nie nudzisz.:) a kierunek mozna.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malarstwo. A ucze się historii sztuki... już normalnie nie mogę...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz teraz sobie przypomniałem,że na ten temat rozmawialiśmy.:classic_cool: Który rok.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1... bo zaoczny a wcześniej próbowałam na dzienne ale byłam zbyt mało twórcza.... Rok przygotowywania się porządnego i z palcem w d.....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podziwiam cie .taką masz wielka pasję.?Dobra po ukończeniu jakie masz szanse załapać sie w tym zawodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o prace w zawodzie to w sumie nie zamierzam malowac dla zarobku... Od zawsze chciałam to studiować a teraz poprostu spełniam marzenia a co do stopki to tak jakoś wyszło...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izolda22 odwazna i urocza.jak to zobaczy żona ,mam dziś (nie tylko)przerąbane:D:D:D:P:D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
De De zyjesz? :o Slyszalam w pracy huk tluczonych garow i odrazu pomyslalm o tobie:o:classic_cool::) Heyah!🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwaaa mieszkasz w kanadzie że mówisz dobranoc?:D To nie gary ale latające talerze.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Pochmurny dzień nastał a wczoraj ja miałem taki humor.Nie mogę pojąć kobiety nie znające mnie na innym topiku zadaja bolesne ciosy.Nigdy ich nie obrażałem a One szkalują mnie. No ale to było wczoraj i myśle,że nie powtórży się to. Miłego dnia zyczę.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
De na Jamajce🖐️:) Moje niebo rowniez przykryly geste chmury z ktorych leca olbrzymie krople deszczu:( 😭 To tak jak w mym przypadku:( Bardzo polubilam jednego Pana.Nigdy nic zlego nie napisalam. A on mi obsrał cały top:D:(😭 :D To takie smutne gdy darzysz kogos sympatia a ten ktos robi Ci swinstwo:(:o:(😭:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo IWA jest uzależniona od kafe...:) Na chwilę siądzie i już po spaniu...:) To tak jak by się kawy napiła...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już usłyszałem od naszej przyjaciółki z Francji,żebym komp zabrał do łózka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko nie przypuszczała,że z nim jestem ale tego juz jej nie powiedziałem:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogień parzy z bliska, a piękna kobieta z bliska i z daleka------> czy to coś ci mówi Iwaaa,:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×