Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

teraz najpowazniej.nie wiem co to jest ale komp robi tak;TIK-TAK więc albo coś tu w komp wsadzono albo mnie wysadzi komp.Ale tak samo zrobił w ub.czwartek.TIK-TAK i wyłączyłsię sam.w piątek rano wstaję o 06.00 a tu komp sobie hula.Czyzby połowica się uczyła? kto wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desznik ubijesz mnie?? mam siadać na kolano??--------> co to za lubiezne propozycje:DDziewczyny słuchacie co magnolia mi proponuje.............ciepełko i suchy chleb z wodą.Oj niedobre dziecko:P:D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej głodnemu chleb na myśli. ja wiem że to żart i wiem że mnie lubisz tępić, ale prosze cie, przestań, ja bym chciała normalnie rozmawiać, a ty mnie ciągle osądzasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za to jakbym pozytywnie się ustosunkował mogę iść do ...........kryminału.Za np.wychowawcze posuniencie.Paradoks ale już takie przypadki oglądałem w TV. A ty nie miej kompleksu młodej dzierlatki jak z dorosłymi dyskutujesz. P.S.KOmp w kazdej chwili może się wyłączyć sam,więc jak przypadkowo tak się stanie to nie miej pretensji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam, ja na chwile tylko dałeś mi wyraźnie do zrozumienia co o mnie sądzisz, jesteś szczery jak nikt. ale nie obawiaj się, dam spokój temu tematowi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz, zaraz magnolia ja chyba nie dosłyszalam:o Chcesz opuscic nasze topike:o😡😠 Znów?:o desznik Cie nie atakuje:) Normalnie z toba rozmawia:) Dlaczego uwazasz, ze Cie nie lubi :o Znowu cos sobie wmawiasz:o:p:p:p Izolda:)🌻 Masz nowa fotke:) Groznie wygladasz:o Boje sie😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy to dojdzie sam chcę wiedzieć ,komp na ostatnim tchnieniu.Jak go przed chwilą sprawdziłem nie powinien w ogóle ruszyć.główna płyta zalana zawartoscią kondensatorów.Ale cuda obecnie są w modzie.Sądzę,że magnolia wyraziła się jasno i zostanie.Cieszy to.Za dużo się nie bede dzis rozpisywał ledwo staruszek-komp dycha.Wczoraj choćbym przeczuł jak napisałem tak koniec powiedział komp i się pieron sam wyłączył.Dopiero w sobotę jadę kupić bo w necie piszą a życie swoje.Nie ma na magazynie i chcą droższego mi sprzedać.Podziękowalem im i muszę wybrać gdzie indziej.Na razie do za parę dni najwcześniej w niedzielę chyba że z tego jeszcze cosik wycisnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwa ja wyglądam Groźnie...:P Nieee....:P 🌼 Desznik🌼 mamy XXl wiek.:P Magnolia kwiatuszku spokojnie :* 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiczące świnki pozdrawiame

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Iwanie Grozny-Izoldo22 ale to nie moje słowa.nie słuchaj jej zazdrości ci bo swojego nie pokazała jak na razie.mam nadzieję że pokaze te swoje oblicze ponoć piękne jak tu wszystkie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Wszystkie ale nie ja...:) A Iwa hmmmmmmm ja widziałam jej Lico..:) I moim zdanie też Śliczna z niej dzierlatka...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwaaa to będziesz wisieć na haku jak się nie ukażesz.wszyscy widzieli tylko nie ja!!!To nie moze być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero potem czy się będziesz mogła wstydzić jak ocenię,no to więc ruszaj i do dzieła.Wystarczy na 1 dzień do jutra,hę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ja naprawde sie wstydze
:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ja naprawde sie wstydze
Ładna mamy dzis pogode:o Prawda? o.O :o:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zagaduj pogodą bo chcesz dać drapaka.Do jutra ma być fotkaaaaaaaa bo znów chcę wyzdrowieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwa pokaż fotkę desznikowi...:) Przecież jesteś ładniutka, sympatyczna i Kochana...:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
De mysle, ze twoj stan moze sie tylko pogorszyc:classic_cool: Nie warto ryzykowac zdrowia:) Bo mamy przeciesz je tylko jedno:o :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×