Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

magnolia-nie marudzę mniej niż Ty :P dla mnie jest to zabawa...i moje zachowania tutaj nie są faktycznym stanem mojego samopoczucia :D :D magnolia-podkreślam, że kafee to ZABAWA i nie biorę wszystkiego na serio :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnolia-to Twoje spostrzeżenia...to wolny kraj...więc żeby Cię nie dołować swoją osobą powtarzam...unikajmy się i wszyscy będą zadowoleni :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnolia przyjaciel😍:) do mnie wpadł no i troche sie zasiedział u mnie...;) Dlatego nie pojawiłam sie z powrotem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magnolia to ty jestes obstrukcyjna i niedostępna.:D Zrobiłaś tej dziewczynie wielką przykrość tym stwierdzeniem. Dziwną modę we dwie[z Iwą] macie oskarżać i bezzasadne dziecinne wywody mieć.I tak będziecie innych słuchać to zawsze ta parka z was będzie.To co mnie zrobiono to wielkim świństwem jest i jest to do nienaprawienia. Jak się zrani kobiętę ta wybacza i pamięta jak się zrani mena nie wybacza i pamięta.Weżscie sobie to do stopki aby nie zapomnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desznik zamknij sie juz:o:o:o Dobrze wiesz cos narobil i nie udawaj teraz niewiniatka:o😠 Rzygac sie chce od twoich wypocin. Nie pisz do mnie ani nie pisz mojego nicku bo mnie to wkurwia:o I wynos sie z tad bo Cie tu nikt nie chce🖐️😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desznik zajmij się lepiej wnuczętami, irytujesz mnie od zawsze ja ci nie robie uwag, gdy mącisz i oceniasz i widze że Iwe tez denerwujesz, więc zostaw ją w spokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc magnolia
:)🖐️ Chcesz odejsc?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałabym, ale nie mam gdzie. a choćbym odeszła to wracałabym na stare śmieci, czyli ten topik:) NIE ZOSTAWIE CIE!!! ALBO ZABIORE ZE SOBĄ KOCHANA IWCIU SŁOŃCE MOJE!!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc magnolia
Ide🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Iwaa....🌻widze ze poklocilas sie z desznikiem i to na amen:oa magnolia wiesz kiedy bedzie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem kiedy ale może cos koło 20 tak jak wczoraj:) Miałam do Ciebie pisac ale zagubiłam gdzieś twój mail:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamten mail nie aktualny.zaloze sobie nowy i napisze wam tu;)zalapalem jeszcze jedna robote i niemam tak czasu na to forum.z zaneta tez mi nie wyszlo😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale gdzie ja taka druga Zanetke znajde:(potrzebuje kobiety na wakacje:classic_cool:ide iwaaa real wzywa,pozdrow magnolie🌻papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ten też zgłosze:classic_cool: Nie bedziesz zasmiecał mi topika swoimi durnymi postami i obrazał! Bedziesz tam zglaszany za kazdym razem gdy pojawisz sie na topiku ---kto mnie pozdrowi---- I ostatni raz pisze byś sie do mnie nie odzywał!:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedzcie moze wy
powiedzcie mi jak to jest mam taki przypadke, sa dwie kolezanki,juz po 22 lata wiec nie gowniary;) jedna mala grubsza cera trpche podniszczona orli nosek przekszywiony nie o to chodzi bo mila ale druga wyzsza szczupla zgrabna ladna i ta perwsza ma powodzenie zarabiste a ta druga w ogole, ta druga jako ze jest sfrustrowana probowala poderwac chlopaka ktory chchial i chce byc z ta persza, ale nie udalo jej sie. Powiedzcie o co kaman ja nie kumam facetow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×