Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

Gość czesc magnolia
Kwiatuszku obiecałam zrobic siostrze z paznkociami i musze sie urwac na chwile:o Ale za nie długo wróce i zdam Ci relacje podczas twej nieobecnosci:( 🌻👄😍Ciesze sie, ze wróciłaś:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to Ty masz siostre??:D:D myślałam że jesteś rozpieszczoną jedyną córunią..:D do zobaczenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc magnolia
Jednak potem chce bym jej zrobiła:o Mam siostre słonko o rok starsza:p:) A na kafe nic nowego:) Dużo nicków Cie szukało:( Brakowało Cie tu;) Nie odzywam sie tylko do desznika:p:o:( A czy juz wszystko w porzadku? Dobrze, ze nic gorszego sie nie stało po burzy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po burzy nawet smród nie został..:D wszystko posprzątane:D jakie nicki mnie szukały?? a co Ci desznik zrobił?? jemu odwala troche..:-o i jak ma siostra na imie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc magnolia
O deszniku nie chce pisac:o Z biura matrymonialnego sie pytali gdzie jestes:) I jakis nick na O ale nie pamietam:) Sorki, ze tak długo ale odwidziało jej sie i teraz zrobilam jej z paznokciami:o:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcale nie długo, kiedyś czekałam na Ciebie dłużej:D a na o to jest Ostroniks, to niby miał być mój chłopak, Hinatka mi go znalazła. pytał się tez na gg czemu zniknęłąm. Iwcia odpowiedz mi na pytanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc magnolia
a czemu ja nie mam twego gie gie😭 Okropna burza u mnie jest:( I net pomału mi chodzi:( Dlatego długo moge nie odpisywac:( Tak to wlasnie byl on:):classic_cool: Ja Ci napisze @ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc magnolia
Teraz mam słaby zasieg przez burze ale jak minie wejde na poczte:) Na gg spokojnie porozmawiamy:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale może to lepiej ze się top oczyścił.. przez sito przeleciały pewne osoby a te najfajniejsze zostały:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leniwcu mam wrażenie że mnie nie lubisz.. dlaczego?? wyczuwam jakąś negatywną energie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnolia-ale przecież nie w stosunku do Ciebie :O ja widzę Cię po Twoim urlopie dopiero 2 raz...i jeszcze nie miałyśmy okazji pogadać...więc naprawdę nie rozumiem :O obawiam się, że coś sobie wymyśliłaś :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz.. takiego urlopu jak ja to byś nie chciala mieć...:( od zawsze tak uważam, pewnie się myle:) ja niestety lubie przesadzać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi, że urlop nie był udany :O Magnolia-skoro twierdzisz, że od zawsze czujesz, że Cię nie lubię, pomimo, iż nie dałam Ci żadnego powodu...no cuż...to lepiej, żebyśmy sobie nie wchodziły w drogę...na kafee jest dużo innych osób, z którymi rozmawiając nie masz takich odczuć :D więc miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Leniwcu.... ja tylko pytałam.. ja Cie lubie, tylko często jesteś nieszczęśliwa, trochę marudzisz, nie ma w Tobie energii i tak automatycznie wydaje mi się że nic się dla Ciebie nie liczy i że to wina kafe..:( nie mam na Ciebie nerwów, czy cos..:) i ty też na mnie nie miej...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×