Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

Iwcia przeczytałam cały ten topik. miłytvardziel....jak mogłaś go nie poznać?? już znam regułe. jak jest fajnie, to sie zmywa..:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak:) Znajdziesz tu mnóstwo przpisów i porad:) Chciałabym by znów było jak dawniej:( Bulwaaaa, Tvardziel i reszta......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myśle że wszystko wróci do normy, ale gdy wyjaśnią się te sprawy..:( nie martw się, zrobie co w mocy, aby wrócił tu:) ja pomału zniknę... w takim składzie top nie utrzymał by się długo..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...Iwaaa.....
Słoneczko co ty piszesz:o Myslisz , ze pozwoliłabym Ci stad odejsc:o On jak bedzie chciał to napisze. Nic na siłe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parasol w deszczu
napewno się zjawi:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
parasol w deszczu... musze Ci podziękować, że pisałeś prawde do kafezdziry a rafaello przegina... mówiłam że wykiwa wszystkie... moni też...:D hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktosik...:) ale się porobiło tu... wczoraj i przedwczoraj była tu taka jazda jak nigdy w historii kafe..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafaello rocznik 1987, okazał się najgorszym oszustem:) troche miał rozdwojenie jaźni..:-o i odszedł. a ja się bardzo przywiązuje do ludzi, i niestety do niego się przywiązałam i poprosiłam żeby nie odchodził, a teraz prawie całe kafe się ze mnie śmieje. choć są też osoby które są po mojej stronie:) przykre to wszystko.. tak zakończył znajomośc...:-o i nie chciał czegoś dla mnie zrobić a ja i tak to jakby tu powiedzieć...poznałam:) jedna osoba mi zabroniła o tym mówić:) i nie będę..:) a Ty czemu tak rzadko tu jesteś??:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem rzadko ale długo, i mam zryty beret :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zamierzam stąd uciekać jak niektórzy. to moja wada, że przywiązuje sie do ludzi.. nawet przywiązuje się do ludzi którzy robią coś w moim domu.. np hydraulicy.. itp..:( taką już mam nature niestety...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×