Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

Gość michel koperek.......
na jakim gg ? ja nie mam gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michel koperek.......
😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭[b😭😭😭😭😭😭😭eksa]😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭 Nie ma tego topiku 😭 , wykasowany został 😭 kurwa ! noooooooł !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michel koperek.......
kwiatek125:( no co ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michel koperek.......
ja się chyba coś mi się zdaje że się tu zadomowię u was dobra ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michel koperek.......
fajowo tu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michel koperek.......
tak Katherine :D juhu:D Naprawdę to nie ty jesteś, też tyle błedów robiss co Kasia:D A ja tu czytam że ty chopa masz:D fiu fiu. Ładny jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michel koperek.......
Tristan i Izolda , przerabiałem taką lekturę:D W szkole przerabialiśmy na lekcjach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michel koperek.......
kiedy będziecie się żenili razem ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michel koperek.......
Izolda, a ja ciebiem schrupiem :D Schrupiem i po weselu :D Bardzo Kasię mi przypominasz :D Jejciu , ale ja jej lubiłem dokuczać :D haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bOŚ tY ZŁY CZŁOWIEK JEST...;p No i tak to jest ... A Ty może mnie się przedstawisz.?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mk kiedys pytałeś mnie czy nie byłam rycerzykiem, ale pod innym nickiem, mam tutaj na forum zaprezentować pod jakim?????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michel koperek.......
Magnolia2 , lecz się może dobra ? FUCK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michel koperek.......
Izolda , ja pisałem na właśnie tamtym topiku Katherine jakiś czas temu. Tylko tam bo nawet nie wiedziałem że tu są inne tematy. Wpisałem w google chyba-samotność- i wyskoczyło mi kilka takich tematów. Wszedłem na kafeteria i później tak czytam czytam i patrzę że to jest jakiś dialog. Zobaczyłem że jest na dole odpowiedz i sam napisałem a później paytrzę i zobaczyłem że to co ja napisałem to też zostało dodane. Na początku długo nie wiedziałem że sa inne tematy a jak sie dowiedziałem to poszłem na erotyka jaja se robić:D Szkoda że tamten topik został wykasowany. Ja jestem młody , w wieku rycerzyka. Taka dziewczyna to jest która pisała na tamtym topiku jak ją dziadek zgwałcił:D Później się kłuciliśmy z nią non stop. Ja się kłuciłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michel koperek .......
Magnolia2 , żal mi cię ! Podszywasz się pod swoją siostrę na gg i ze mną piszesz ! idiotka.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mk a jednak masz gg:) nie podszywam się pod swoja siostre. nie jestem idiotką.... nie będę psuć Izoldzie zabawy i nie napsze tu czegoś o tobie. tylko ty potrafisz kłamać w takich ilościach.. nie mówie o tym co pisałeś o sobie tylko co pisałeś o MNIE:-o i widze że zapowiada się niezła kłótnia, bo ja odchodzić z tego topiku nie zamierzam... licze na wyjaśnienie...albo tu albo na....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michel koperek.......
Izolda , mamusiu , cieszę się że mnie zaadoptujesz :) Tylko musisz się mocno zaopatrzyć w cierpliwość bo jestem okrutny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok Adoptuję.:) Ale nie zaczepiaj Magnolci.:) Możesz się nie zaczynać??? (jak to wym powiedziała jakieś 15 lat wstecz :) A tak wogle to co Magnolcia skarbie u Ciebie????? Opowiadaj słoneczko...:) MK odnośnie twojego okrucieństwa to w pracy mówią że jestem wredna perfidna i wyrachowana...;p Ale to chyba ze względu na stanowisko. A i jak nie przestaniesz zaczepiać Magnolci to zacznę Cię porównywać do Jarka a tego bym nie chciała...;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×