Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

cześć od pewnego czasu my się tylko tu witamy...:-o:( musze zmienic nick :-o:-o:-o jakie macie propozycje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:*:*:* 🌼 Kochane Moje. Co u Was??? Iwa??? Magnolcia?????? Jakieś Nowości???? Przepraszam ale nie mam neta dziewczynki więc jestem i bede z doskoku.:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....Izolda22 widzac foto
nie powiedzilabym ze jestes taka ::slicznotka:: oczy masz bardzo ladne a tak to przecietna.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izolda :)🖐️ :o:o:o Same nie damy rade utrzymac tego topiku:( Opdowiadaj co u Ciebie bo u nas jak widzisz po staremu:D magnolia:)🖐️ Co sie satło?:classic_cool::classic_cool::classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie marte sie
blondyneczko znajda sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej.:) Tyle się dzieje...:0 Przeprowadzka.:) I masakra.:). Wreszcie idę na Swoje z moim ukochanym...:) co prawda nie do końca bo wynajmowane ale 3 pokoje i wogle...:) Żyje Tym i TYLKO tym...;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michel koperek.......
ha ! Izolda a ty przypadkiem nie pisałaś kiedyś topiku jako Katarzyna z Poznania ? Z kolei Magnolia pasuje mi do Rycerzyka :D To Ty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michel koperek.......
Napiszcie później czy to Wy :) Kiedyś był taki topik z rok temu , założyła go samotna Katarzyna która miała 22 lata. Później się rozkręcił topik bo pojawiło sie kilka podobnych osób do tych które są lub były tu :) Pojawił się wesoły guguś i mieli sie ku sobie bo on też miał 22 lata :D Później doszła jeszcze taka milutka Pani , która miała 41 lat , ale jej dokuczałem że hoho. I jeszcze był rycerzyk w wieku Magnolii , grubasek taki :D Wszyscy wkleili fotki na topiku i tak żeśmy sie polubieli:D Tylko że ja grałem wszystkim na nerwach hahaha :D Ale polubili i mnie:) Michel koperek -> taki miałem nick. Kojarzycie mnie ? To Wy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety to nie My...:( Ale z opisu jest BAAAAAAAAArdzo podobnie.:) Co można wyczytać.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×