Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

no tak wyszło...:) Na razie plany...:0 Ale może za rok...:0 Góra dwa...:) Czas na swoje...;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
? A dlaczego...;P Będę miała spoko męża...:) W brew pozorom jestem łagodna ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem...:) ale raz się żyje...;D Zresztą ja wiem że to ten jedyny... a teraz bedzie próba charakterów w czasie wspólnego mieszkania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izolda ja dzis cała noc na kafe także nie spiechaj sie:o WALLE-E :)🖐️ 🌻 Przyszłeś do mnie nalac sobie troche oleju do głowy:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WALLE-E
Iwaaa, myślisz, że zgłupiałem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WALL-E jak mogłeś tak pomyśleć:( Przeciesz wiesz, ze Cie BARDZO lubiem:):):) To chyba ze mna cos nie tak:D Sie tu zgorszyłam:o Izolda życze Ci jak najlepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chce nie chce Trzeba....:( Ok ja mykam.:* Buziaki i mam nadzieję że do jutra...:* Buziaki...:**************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak bardzo sie pluję, ze nie chcecie ze mna rozmawiac:o :p Weszły najnowsze maski do twarzy made in Majkel Dżekson:classic_cool: To se zakupcie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michel koperek.......
I nie pisać na mnie MK , ja jestem koperek i już :) Koperku - do mnie piszcie :) Możecie dodawać przymiotnik - kochany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie brakuje mi dużo by mnie odwiezli:o:( Widze, ze dostałeś z liscia od magnoli:D Bardzo Cie prosze nie zasmiecajcie tego topidła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabijcie moją siostre. wpeirdala sie idiotka w moje sprawy..... nie zniose tego....i z liścia to ja chyba jej dam, a nie temu nowemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izolda:) dopiero teraz zauważyłam:) co u mnie??? nie spodziewałam się że koniec sielankowych wakacji będzie taki tragiczny...:( jestem nieszczęśliwa:( ale chyba jak zawsze:). gratuluje i życze szczęścia Izoldziu😘:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×