Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

sru wiec dobrze trafiles/las:Djestes wrod swoich.magnolia niewiem co to za kolo.nie widzialem jeszcze rafaela.ale mam ochoty przysadzic mu w dupe!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawde wyszłam na idiotke prosząc go żeby został.. nie rozumiem go.. jak chcesz to możesz przeczytać sobie temat który założyl..miał nick Chwilka radości dla ciebie.. proponuje od 6 strony.. to co tam pisał to były żarty:) a on mi potem pisze, że musi odejść bo sie na sto procent zakocha..:-o lepiej niech sie leczy. i jeszcze ma czelność pisać że jestaem skończona jako człowiek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerda_z_Krainy_Szronu
Bo to nie uroda decyduje o tym, że tracimy dla kogoś głowę. Owszem, piękne kobiety mają łatwiej, ale z tego, co zauważyłam, to decyduje o tym raczej urok osobisty, który w przypadku braku wiary w siebie często nie daje o sobie znać.Być może zbyt mało korzystasz z życia towarzyskiego, a chyba trudno żeby jakiś facet znalazł cię w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za dupek!!!!napewno dzis przeczytam ten temat😠urwe mu jaja jak go zobacze!!!nie bedzie cie obrazal!!a iwa go zna?napewno zrobila tam zadyme zawsze cie wszedzie bronila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mnie to smieszy jak ludzie odpisuja na ten temat a izolda juz tyle czasu ze swoim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chwilka rodości okazała się tylko chwilką, czego więcej oczekiwać po chwilce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktosik dać link???:D Iwa go znała ale pod innym nickiem... On musiał udawać wszystko od początku... bo kiedyś się lubiliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekkokoduchy w necie siedzą, prawdziwi faceci idą na randkę z dziewczyną i zabierają je na przejażdzkę swoim rumakiem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twój rafałek magnolciu.
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psychiczna kafezdziro wiem że to ty:) mogłabyś już dać spokój tej dziwnej sprawie??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze juz dobrze magnolciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja Rafałek w okularach
Nie podszywaj się skurwysynu , w jape zaraz oberwiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...Rafaello rocznik 1987 ...
Nie podszywaj sie skurwysynu , w japę zaraz oberwiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....Rafaello rocznik 1987 ...
Kurcze , chciałbym z wami dziewczyny popisać ale jestem skonczony :( Kocham was obie naraz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marokanski sklep
Zachecamy do zapoznania sie z marokanskim rekodzielem ... Niepowtarzalne elementy wystroju wnetrz i ogrodów .... A juz od dzisiaj 10 % rabatu przy zakupie marokanskich donic ... www.marokostyle.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafałku to Ty ? :) Super że wróciłeś , ale nie rób mi więcej przykrości i nie rań mnie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedz mi czemu mi to robisz :( Rozkochałeś mnie w sobie a teraz raz znikasz a za chwilę znowu sie pojawiasz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przestańcie sie podszywać kurwy jebane !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jak dzieci o bożeeeeeeeeeeeee !!! Zaraz was zajebie suki za to !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×