Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

tak faceta zakłada garnitur i juź a kobiety??ehh.... sukienka buty na na sale drugie buty-kozaki do kościoła jeszcze musze coś na sukienke cieplutkiego znależść no bo w kurtce zwykłej nie pójde jakieś dodatki.... mam już dość tego wesela ale to jest wesele mojego brata rodzonego więc wiesz a jeszcze paczki załatwiam świąteczne dla pracowników i sylwestra.. i po sylwestrze wyjeżdżam muszę odpocząc ale do was będę pisała z wakakcji ...jak postanowienie to postanowienie!:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie nie wiem jeszcze ale zachaczyłam już 2 dni na nartach niedawno więc chciałabym do ciepłych krajów...zawsze chciałam zobaczyć Mauritiusa boże jaka ta wyspa jest magiczna i piękna ale jeszcze nie wiem czy nie zdecyduję sięna klasyczny Egipt:):) więc jeszcze nic nie wiadomo wiem jedno-muszęgdzieś wyjechać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zobaczymy za jakiś czas....:) ...Ale rozumiem że został zaakceptowany??? :) A ja dobrze wyglądam?? Bo zawsze pisaliście że wyglądam strasznie...Oczy itd....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najważniejsze jest aby został zaakceptowany przez Ciebie :D Ty wyglądasz dobrze , ta fotka wyszła świetnie. Co do oczu to pewnie to efekt pracy na nocki :( Ty nie słuchaj tego co My piszemy na temat Twojego wyglądu , słuchaj tego co mówi Twoje słonko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jjjjjjjjeeeeeeeessssssssstttttttttttt !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D::D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:DD:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem zapalonym kibicem piłki nożnej i gdy polskie zespoły czynią cuda to skacze z radości niczym małpka po drzewach :D Lech taki cud dzisiaj zrobił pokonując Feyenoord :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×