Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

Maybe:p Łobóziaro :classic_cool: Na mszy byłas?😴 Czesio jak ja wychodze to wszystkie zostaja w domu tak jakby wiedzialy, ze wybieram sie na polowanie:D:D:D do wieczora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam😴 Od nie pamietnych czasów:o Ale nadal nie moge sie skupic na niej:o Ciagle myslami jestem gdzie indziej:o pa🖐️ Czesio 🖐️:) Nie😭 Jutro rano do roboty😭 Nie znosze pierwszych zmian😠 Musze isc wczesniej pod piezyne a ja lubie po nocach posiedziec na kafe:(🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez, a mam ciężki tydzień od poniedziełku :( Będę się musiał dziś zmusić do pójścia spać o 22:00 :O Chyba czas opuścić na dziś kafe i zająć się wygrywaniem życia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos o tym wiesz staruszku!:classic_cool:🖐️ Jest świetny. Kopara az wbiła mi sie w podłoge jak go ogladnełam :classic_cool: Zaraz spadam do wyra bo jutro na rano:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem taki stary:o Lubisz widze dokuczac:classic_cool: Dozarta jestes:) Ja tez na rano. Ale lubie ta zmiane w porownianiu z toba bo mam potem caly dzien dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz lepiej brzmi:D To potem sie nie dziw, ze po nocach nie spisz:) a gdzie twa kolezanka? chyba sie mnie przestraszyla:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zolda22
Upolowała Sobie zdorycz....:0 A teraz ją męcze....:) pewnie Iwunia już śpisz bo rano do pray??? Buziaki Piękna MOJA...:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izolda 🌻🖐️ Minełysmy sie:( Zwiałam pare minut wczesniej:( Co za ponury dzień dzisiaj:o Az sie nic nie chce tylko do łóżka i spac💤 Jeszcze tak mnie wkur... ta zmienniczka:o Kiedys jej tak przyłoże , ze szczeka odwroci jej sie w druga strone:o Ech... Bede pózniej.... Pięc razy pózniej :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poka fotke iwona
Drugi raz pytam:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezapominajeczka333
Mam podobnie..zdjęcia,oferty,zaczepianie typu: 'czy Pani nie jest przypadkiem modelką?' i co z tego, jak faceci,mam takie nieodparte wrażenie ,sie mnie boją..adorują i owszem do momentu kiedy przyjdzie moment ciekawej i wciagajacej dyskusji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poka fote iwona
Zaryzykuje:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ja rowniez nie mialem za dobrego dnia:o Pomijajac co bylo w pracy jakas laska popatrzyla sie na mnie jak na zboka:o A ja spojrzalem tylko na jej nogi:o Poczulem sie potfornie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet stary bo
bo baby to juz taki narod! Pokazuja swoje wdzieki a potem jak sie czlowiek popatrzy to kurwa za zboczenca cie biora:oile ja razy tak mialem! Troche slonca i dupy wietrza! Wszystko na wierzchu a potem sie dziwia,ze maja taka opinie a nie inna! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×