Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

A ja to normalnie...:) W pracy się newróję...Ale do domu nic z tego i tak nie przynosze... W pracy jestem OSZOŁOMEM...:) Dzisiaj powiedziałam kilku osobą co o nich myśle...:D I jestem z siebie dumna...:D Czyli dzień zaliczam do udanych...:D A gdzie staruszek NAS??? Jakąś foczke wczoraj upolował...;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak trzymac z ludzmi nie ma co, ze sie tak nie ładnie wyraze pierd.....🖐️ Yhy czarna łowca sie pojawiła:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie powiem Ci że po op...tych co są nad nami...Bo wogóle nie liczą się z ludźmi.....A część z nich ppewnie i tak na niższe wykształcenie od tych co pracóją na produkcji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izolda stary po tej imprezie ktora wklejila Iwa zapewne polamal wszystkie kosci:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Koleś wymiata nie nagannie...:D Daje rade....Tylko Ciekawe co brał...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tu masz racje! Udaja jacy to oni wazni. Za kazdym razem pokazuja swoja wyzszosc nad innymi a to skanczone pustaki:o U mnie lesniczy jest kierownikiem:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A leśniczy to pewnie spoko kleś...:D Mój kier to jest mega wporządku ale inne instytucje mnie mega rozwalają...:( Ale powolutku będzie borze...:D niechaj tylko się kryzys skończy....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Iwaaa.... To cos ty temu staremu dosypała:D:D:D Izolda moj dzien jak kazdy o dupe rozbic🖐️ Z domu do roboty z roboty do domu. Cieszylbym sie wiedzac ze ktos w tym domu na mnie czeka:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktosik...Zapewne wszystko przed Tobą...:) wiem coś o tym...:) Bo jak zakładałam ten topik to było jak było a teraz...:) Mega dobrze jest...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktosik wpadnij na wieś to sie dowiesz:D Izolda jest super:D Jeszcze tak fajnie sobie godo:D:D -Iwona a dupnij mi ta karte:D -Iwona a gdzie jo połozył raport:D Facet ma takie teksty,ze hej🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no żałuje że nie mam z nim kontaktu..:( No ale mam nadzieje że kiedyś nas odnajdzie...:) Ale taka prawda że ten topik trzyma się tylko i wyłącznie dzięki Tobie Iwonka...:* Wogóle mi się wydaje że Ty tak na codzień jesteś szogunka...:) i mam nadzieje że kiedyś się wreszcie spotkamy...:* A Ty Ktościk teraz będziesz na bang solidniejsza firma bo jesteś zaczerniony...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izolda pamietasz słowa brzdaca? Ten topik bedzie tak długo jak długo beda bic nasze 😍 Szkoda, ze tak poprostu odeszli ale mamy nowych menów i trza o nich dbac:classic_cool:🖐️ Spotkamy, spotkamy :)🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty Iwa a kto to ten brzdac? Bo jestem virtualnie zazdrosny o was me panie:classic_cool:Izolda ja tak łatwo nie odejde i bede dbal o ten topik jak o inne na ktorych bywam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i ja teraz postanawiam częściej się pojawiać...:) Do kolejnej sesji w szkole...:) Damy rade...:0 Jak widać topik przetrwał...:) i to jakiś znak...:) Więc trwać będzie bo My jesteśmy...:* i Ktoś...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do 5000? Ktosik zapomniałes dopisac zera:) Izolda ja podziwiam te nasze piecdziesiatki ktore maja juz ponad 90tys postów:classic_cool::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izolda to nie ja:D ja tu czarnego nicka nie mialem:Dzawsze na pomaranczowo jak co🖐️:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×