Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

Serduszko ta strona co podałas nie działa...A Twoja to brzoskwinka...:D wiem co mówie...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to znowu ja ..........
zaczernie sie popisze z wami a potem wyciagne fotki:D:D:D tak sie teraz robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok Iwunia ja spylam bo na 4.20 mam nastawiony budzik...:( Dobranoc Skarbie...:* Może jutro się ugadamy tak około 16????? To bedzie w miare normalna pora...:) Na gg się ugadam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje chodzmy juz pod piezyne💤 Ja też o tej porze wstaje:( Ok! Ugadamy sie na gg..... Bede napewno:classic_cool: Dobranoc🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozszyfrowany jestem
to ja:o łowiecki:D 🖐️ skad sie kapłas? a nie moze byc inna kara:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cień kafeterii
...Iwaaa.... )) Izolda obejrzyj sobie http://www.youtube.com/watch?v=j0lgWKYkNe0 Sa tu takie talenty A szczególnie ten gosciu w niebieskiej koszulce z pumy z butelkami Ifaaaa !!!! dlaczego nie dałaś mi znać, ze się szykuje taka ekskluzywna balanga? 😭 To było takie super!!!! Zupełnie jak zlot kafetarian :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wydawało mi sie, ze byles:-( Caly czas widziałam jakis CIEŃ za mna:D Najwidoczniej listonosz sprzatnał Ci zaproszenie sprzed nosa:-(🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama83
Dzien doberek Mam rocznego synka i bierzemy udzial w konkursie pampers, do wygrania jest roczny zapas pieluszek ktore bardzo by n am sie przydaly. Mam ogromną prosbe, zagłosuj na mojego synka w konkursie na dwie fotki podane w linkach, z góry dzieki http://www.rosniemyrazem.pl/competition_details.php?id=656&cat=ap http://www.rosniemyrazem.pl/competition_details.php?id=1815&cat=ap dziekujemy z gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a BO COŚ NIE TAK DZISIAJ OGÓLNIE.......:( a CO do rozmów w toku to chyba cała polska ogląda...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonka🌻 Wreszcie was obie zastalem. I jak z ta klawiatura? Wiesz co jest juz grane? pozdr Izolda rowniez witam i pozdrawiam chyba Ci nie przeszkadza moja osoba tutaj:):(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czecho! 🖐️)) Tak juz dziala bez zarzutow:) Kolega mi powiedzial co mam zrobic... Co dzialasz? To test-♥♥☻♠♣♦ ♥c♠♣♣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz wychodze do kumpla. Mamy zamiar zapolowac na dziewczeta:D Bede poznym wieczorem. Zimno jest ale goracych dziewczyn na ulicach nie brakuje:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×