Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

...Iwaaa.... KUSICIEL oj mało brakowało a by tak było... A wiesz super sie bawiłam Duzo było tych dziewczyn do całowania Nacałowałem się w Warszwie, ale krakowskie dziewczęta też bym chętnie wycałował :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bateria mi siadła w netbooku:( KUSICIELU ten nick idealnie pasuje do Ciebie łobuzie :) 🖐️ Ja musze uciekac znajoma wpada na sama mysl juz mnie skreca :o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To słowa piosenki \"Moskwy\" Nie jestem z tych leszczyków którzy dają się poniewierać i potulnie nadstawiają policzek. Mam duszę wojownika i cenię godność (swoją oczywiście :D ). Iwaa Pa Pa :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj :) 🖐️ Odrazu mi sie humor poprawił :classic_cool: Mnie wszystko dzis denerwuje 😡Za nie długo ma ciocia przyjechać i pewnie dlatego :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj skarbie...Nie ma co się denerwować...:0 Uśmiechaj się jak najczęściej...To początek roku....:0 A jak zaczesz tak skończysz.....:0 A złoty gdzie....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak reszte moich dni beda wygladały tak jak ten poczatek roku to ja dziekuje :o A Złoty pewnie na uczuciowym :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co złoty...:0 Skarbie bedzie dobrze...:0 Uśmiech będzie...Nie ma wyjścia...Bo ja do Ciebie przyjade....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Złotego tu nie ma to ja wiem gdzie moza go znalezc :classic_cool: 🖐️ Izoldo na sama mysl o tym, ze jutro ide roboty jeszcze bardziej mi nie dobrze :o Jeszcze wczesniej chciałam isc ale teraz chyba wypne tyłek przez okno by zachorowac i wziac L4 :o Mam takiego lenia :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złoty że jak....:P Szalony jesteś....:p Iwunia ja mam jeszcze tydzień wolnego ale co z tego jak mam sesje i mase roboty.....:( Od jutra zaczynam i szok tyle pracy mnie czeka a chęci brak....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izolda jednym słowem współczucia :o Miałam prawie trzy tygodnie wolnego... Nie wiem kiedy one zleciały :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam to samo...:( Allle za rok znowu tak będzie więc trzeba wytrzymać....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie dobrze:) po sylwestrze wydobrzałam dopiero dzisiaj rano;) narazie leże do góry brzuchem a za dwa dni prawdopodobnie wybywam:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×