Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

Izolda juz myslałam, ze uciekłas:):( Dostałas mail-a:) Chyba dobrze Ci podałam gg :o ......pomawiacz....... :)🖐️ Gdzie byłes jak Cie nie było? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izoldo wiec widocznie przekreciłam cos w numerze:D Zaraz Ci wysle jeszcze raz :) 🌻 .....pomawiacz..... Ty chwalipieto :):):) Napewno nie masz lepszego modelu od mojego:classic_cool: :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izoldo w poniedziałek do roboty? :classic_cool: .....pomawiacz..... ja raz wyczytałam, ze ty na policjanta chciałes isc...To prawda.... Bo ciekawa jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwuniaa ja już chodze do pracy mam drugie zmiany i dlatego mnie nie ma na forum.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam na rano :( A wiece ze.... Mam wszystkie programy? Od czasu kiedy tak czekałam na nie 😠 :) ....pomawiacz..... a dlaczego nic z tego nie wyszło? Moge wiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwa czyli wszystko ok z dekoderem??? Skarbie to dlaczego Ty jeszcze nie śpisz??? A i gdzie ten numer???/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....pomawiacz..... a dlaczego nic z tego nie wyszło? Moge wiedziec? No nie chciałem dać łapówki, wierzyłem naiwnie w swoje wysportowanie :D Na szczęście tych łapówkarzy już wywalili z Policji - tak słyszałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, tak wszystko ok:) Mam poprostu tylko programy których nie mam w abonamencie :classic_cool: Wszystkieeeeee :) Zeby tylko potem nie było ze mam za nie zapłacic :):o Pójde koło 2 spac😴 Dzis po pracy duzo spałam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×